andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheBociek1996    598

tak jak myślałem. Ten "dzyndzel" dobrze jest nasmarować aby się nie zawieszał. 
Co do pokręteł na rozdzielaczu, na pewno wszystko dobrze robisz? 


W od 4:50 minuty pokazano jak powonna przebiegać kalibracja rozdzielacza i ustawienia ciśnienia 


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

jakiej średnicy sa otwory w dyszach do RSM  (5 otworowe) przy biardzkim bo chciałem skalibrować. lub może ktoś opisze kalibrację pod rsm bo cos mi nie wychodzi dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25747

Nie liczy się średnica otworu w tych końcówkach tylko średnica otworu w kryzie. Najczęściej były chyba 0,8, ale sprawdź bo mi pierwszy sprzedali bez kryz i paliłem uprawy.

A w necie znajdziesz przelicznik ile procent mniej wylejesz rsm od wody na tych samych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

myślałem że może np. w standardzie dają ujednolicone np.0,8

Edytowano przez Jasio88
pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

czesc. Biardzki 400/12 pompa p120. podczas pryskania cieknie mi olej z plastikowego dekielka i z lewej strony patrzac od przoda od stronybrozdziepacz- taka wieksza pokrywa. Nawet po dolaniu nowego jak wyleci wiekszosc (co drugi zbiornik) olej ciemny i metny. Co to moze byc i jak naprawic? Dzieki.

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Coś takiego ale  jeśli jest luz na łożyskach  trzeba rozebrać i oszacować czy mimośród jest ok jeśli nie to daj se spokój z reperacją  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
1 godzinę temu, Cheesburger napisał:

czy chodzi o uszczelniacz:

http://twojopryskiwacz.pl/uszczelniacz-walka-pompy-p-120-p-11.html

Jakas porada jak sprawnie to zrobic? Dzieki

 

Ile lat już służy Biardzki? 

Wymień łożyska i uszczelniacz bo tam siedzą chinole,jak wymieniałem u siebie to założyłem japońce (łożyska) i nowy uszczelniacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

9 lat na 15ha. i w sumie spoko maszynka. pierwsza awaria. wymienie ten uszczelniacz, tylko dziwi mnie ze walek jest z przodu, a wypluwa olej z boku z tej czarnej oslony chyba tam membrana jest jsk w necie patrzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

@Cheesburger widoczni pękła membrana. 

A tak to wygląda po rozłożeniu tylko tych membran nie ma na zdjęciu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

Dokładnie tak, są dwa łożyska i uszczelniacz i nic poza tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

a czy ktos moze posiada info czy te łożysko to 6207 i czy są z osłonami gumowymi lub metalowymi czy zwykłe?

chciałem kupic czesci zanim rozbiore.

 

wzoruje się na tej stronie;

http://www.stozeksj.pl/page6.php

 

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9009

Panowie czy wasze pompy te włoskie Tolveri w opryskiwaczach też tak tłuką dziwnie  podczas pryskania czy rozlewania RSM ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj