Skocz do zawartości
News
Wojtek026

Metalfach t229, Ursus 6A, Metaltechnik MT02, hydramet basic 1600 który do agrofarm 85

Polecane posty

Wojtek026    15

Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,

a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?

ja polecam metaltechnik (mam 'power lift'). Dałem za niego 14.500 i wiem że nic lepszego bym nie kupił a jest dużo masywniejszy i chyba nawet tańszy niż metal-fach. tylko jeden błąd.. właśnie mam wpięty rozdzielacz w gniazda i z biegiem czasu muszę coś pomyśleć nad przeróbką bo brakuje mi gniazd i muszę odpinać węże od rozdzielacza

Wojtek026    15

czy poza zajetymi gniazdami czy nie ma innych skutków ubocznych takiego podłączenia? ile litrów wydajności powinien mieć rozdzielacz?

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek026    15

pokręciłem się trochę podzwoniłem no i jedno co mogę stwierdzić to wszystkie ładowacze są w jednej cenie różnice na poziomie 500zł wszystko 13-14 tyś netto pytanie co lepsze tur 6A czy metalfach czy intertech?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ma29
      Mam problem, od dwóch dni chcę wyciągnąć półosie z tylnego mostu w Ursusie 2812.Prosiłbym o podpowiedz może ktoś Wyjmował?
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki  
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki 
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam mam pytanie do czego sluzy te cięgło? Oraz drugie pytanie czemu gdy włączam wałek jest zgrzyt,mimo to że sprzeglo jest ksiazkowo wyregolowane

• Przez Misiak1177
      Witam, mam problem taki, że w 16 stuka mi coś w okolicy wałka rozrządu na wolnych obrotach to słychać najbardziej, jak dodam gazu to się ucisza, nie mam pojecia co jest napewno nie głowica, ani dół silnika stawiam na popychacze zaworowe te miseczki w które wkłada się laskę popychacza, miał ktoś taki przypadek lub wie co się dzieje gdy te miseczki są podjechane ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.