fendziorr

Jaka ładowarka teleskopowa do 120 tys. zł?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fendziorr    0

Witam mam zamiar zakupić ładowarkę teleskopową. Zależy mi głównie na bezawaryjności maszyny. ładowarka będzie wykorzystywana w gospodarstwie bez hodowli do ładowania zboża, pomiotu kurzego, odśnieżania gospodarstwa, układania big bagów itp. Powinna mieć ok 3t udźwigu i od 6 do 7m wysięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Manitu nie polecam użytkuje na co dzień 840 i jest bardzo awaryjna .

Teraz bedziemy zmieniać na Firme CAT 

Najwięcej osób poleca Merlo , JCB, CAT,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das21    47
jak manitou to tylko te stare tak do 2005r te nowsze to gowno aczkolwiek mają najlepszy joy, zarabiscie lezy w dloni, ale nic poza tym, mysle ze najlepszy cos z jcb bym polecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio92    3
Ja mam manitou 731 ładowarka ma przepracowane 25 tyś motogodzin była robiona skrzynia biegów i jedna zwrotnica A tak to chodzi bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50
ja duzo w de widze tych ladowarek i powiem ze manitu to jest numer 1 w galeri masz u mnie taka a ze starszych merlo bardzo dobre wytrzymale i malo awaryjne proste w obsludze merlo skrecaja tylko kolami a te manitu dodatkowo obrotnica i podpory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendziorr    0

Co do marki  to myślałem nad jcb, cat lub manitou bo są bardziej popularne aczkolwiek w sąsiedniej wsi gość ma manitke z 2013r.(2300mth) i jest cała zapocona pod spodem.

Jeszcze jedno pytanie czy silnik 100 km wystarczy do takiego sprzętu i jak ze spalaniem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Do takiej man8rki mlt 634 120 km to w sam raz wiecej w ogole nie potezeba. Mam taka ale 2004 rok i z tego co patrze po ogloszeniach to moja mimo wieku calkiem niezle wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46
mam manitou z 99r i to jest maszyna bardzo wytrzymała i oszczędna. Silnik 80km i mechaniczna skrzynia bez problemu radzi sobie ciągnąć po 2 przyczepy balotow sianokiszonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich pieniądzach najlepiej MERLO łap, ładowarka ma służyć w 90% do ładowania, a 10% w transporcie, więc najlepiej brać hydrostat.

100-120KM w zupełności wystarczy. W tych pieniądzach można mieć fajne roczniki  2008-2010 (mowa o cenie netto). Nie ma co się pakować w mechaniczne skrzynie. Najważniejsze żeby dana używana była dobrze sprawdzone i nie kupowana w firmie krzak, najlepiej od jakiegoś dilera, który przyjął maszynę w rozliczeniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Zakupiłem Manitou z silnikiem Perkins 91kw. Co lejecie do silnika? Słyszałem że 15w 40 leja, turdus by się nadawał do takiej maszyny bo akurat ciągniki u mnie na tym chodzą to był by jeden olej co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoH    1

Witam

Mam pytanie na temat Manitou 731 rocznik 2003. Co powiecie o takiej ładowarce ? Warto ją kupić ? Jakieś wady zalety byście podali ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Chyba jednak najlepsze były te starsze manitou. Może i kwadraciaki ale silnik z tyłu bez zadnych przekładni kątowych i z masywnym ramieniem a nie odchudzonym do minimum jak w tych nowych. 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie jaką ma Stroer znajduje się sporo różnych propozycji jeśli chodzi o ładowarki, w tym sprzęty teleskopowe o różnych możliwościach technicznych. Kompleksowe informację o sprzęcie znajdują się na stronie www.ladowarkistroer.pl. Dobranie ładowarek trzeba uzależnić głównie od tego jakie ma się potrzeby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tommekpol
      Mamy do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową marki Caterpillar model TH 407 Ag o mocy 158 KM. Stan ładowarki oceniamy na bardzo dobry bez luzów i wycieków.
      Rok produkcji: 2010
      Moc: 158 KM
      Silnik: 4 cylindrowy Perkins
      3 - systemy skrętne
      Sterowanie w wielofunkcyjnym Joysticku
      Tylny zaczep
      Klimatyzacja
      Radio
      Pneumatyczny fotel Grammer
      Masa całkowita pojazdu: 9720 kg
      Udźwig : 3700 kg
      Wysięg: 7 m
      Maksymalny udźwig przy wyciągniętym wysięgniku : 2000 kg
      oświetlenie robocze
      W zestawie widły paletowe
      Cena: 135 000 netto.
      Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu tel. 606 648 578 









    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest
       
      Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim
       


    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj