Jary76

awaria hydrauliki

Polecane posty

Jary76    0

Mam  John deere 2140 wszystko w nim dziala prawidlowo jednak po rozgrzaniu oleju slychac glosna prace pompy glownej. wtedy musze ruszyc np. podnosnikiem i pompa wycisza sie jednak nie na dlugo . moim zdaniem ona po prostu sie nie rozlacza. jak usunac te wade?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a z jakiej racji ma ci się rozłączyć O.o . Tam masz tylko zawór cisnieniowy przy pewnym ciśnieniu puści olej i już i tak cały czas to może się on tabie zawiesza albo delikatnie puszcza a jak ruszysz wajchą na chwilę zamyka się zawór bo olej pobierasz a jak skończysz to puszcza az do czasu .

Tylko jeszcze jedno w 2140 jak pamiętam olej z tej pompy idzie tez na orbitrol (jak i podnośnik) i tam jest zawór priorytetowy tzn że jak ruszasz kierownicą to tam najpierw puści olej a dopiero potem na podnośnik ,

To jak ci bzyczy to poruszaj kierownicą może tam gdzieś jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TacerOo
      Witam,
       
      mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez deere2140
      Witam.
      Chciałbym sie dowiedzieć w których modelach , płytki się od siebie różniły ( miały inny rozmiar ) , w kabine SG2 .
      Pozdro.
    • Przez krypcio
      Witam. Nabyłem niedawno jelonka 2140 gdzie nie była podłączona nagrzewnica,ponieważ właściciel twierdził,że pękł przewód pod kabiną.Połączył obieg silnika na krótko.Był zalewany wodą.Oraz postanowiłem podłączyć nagrzewnicę.Trudno było odpowietrzyć,ale po kilku razowym gaszeniu silnika i dolewaniu płynu jakoś się udało.Przez kilka dni na niedługich próbach odpalonego ciągnika było w porządku.Następnego dnia po przejechaniu 4 km i zgaszeniu było ok.2 h później był odpalony kilka minut pochodził i pognało płyn przez korek. Nagrzewnica przestała grzać.Co może być przyczyną tego objawu???Czy dokładnie nie była odpowietrzona nagrzewnica(może macie jakiś inny sposób odpowietrzania?) Czy poszła kompresja(ale po zapachu z chłodnicy nic nie czuje).Wiem,że zalewanie płynu, po dłuższym zalewaniu chłodnicy wodą jest nie fer. Proszę o pomoc,a może ktoś się z tym spotkał?Wesołych Świąt.!
    • Przez stefan312
      Witam
      Mam problem z john deere 2140, otóż gdy jest rozgrzany i go zgasze to on nie chcę zapalić. Jak przekręcam włącznik to słychać pyknięcie u góry w kabinie. Byłem już u dwóch mechaników i nic nie poradzili.
    • Przez deere2140
      Na jakich obrotach wykonywać cięższe oraz lżejsze prace , tak aby wykorzystać moc i spalić jak najmniej paliwa ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj