Skocz do zawartości
deere2140

Starsze JD - płytki bezpieczników.

Polecane posty

deere2140    20

Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć w których modelach , płytki się od siebie różniły ( miały inny rozmiar ) , w kabine SG2 .

Pozdro.

robert812    51

Wydaje mi się, że w kabinie Sg2 wszystkie płytki były jednakowe. W zeszłym roku w moim 3350 płytka juz tak się powypalała że była do wymiany. Zamawiałem w serwisie Rol-brat Bramki to było tam wymienione duuuużo modeli do których pasuje. Zamówiłem, przywieźli, zapłaciłem i jest ok... Jakby kogoś interesowało 260zł

deere2140    20

@robert812 , kupiłem całą deskę rozdzielczą używaną do mojego 2140 , i ona jest od innego modelu , a w moim te bezpieczniki są dużo głębiej . To widać , że mam taki sam problem jak Ty , mi tez się wypaliła, ale zajęła też obrotomierz , i przyciski .. :P

Wiadomość z agroFakt.pl

ArekJD1177    11

Mi też się wypaliła, bo krótkie się podziewały jak się nagrzała. Trochę ja podreperowałem, ale dobrze wiedzieć ile kosztuje, a to oryginał?

deere2140    20

@ArekJD1177

Deska rozdzielcza oryginalna używana (model JD 3050) , po okazyjnej cenie 200 zł :D Stan bardzo dobry , w serwisie John Deere taka deseczka to pewnie koszt koło 2000 zł. Brakuje mi tylko tej płytki i można by było montować , i tu mam dylemat a mianowicie nie wiem czy kupować oryginalną ( koszt 206 zł) czy używaną ..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się