Polecane posty

ansu    392
6 minut temu, waldii1 napisał:

To i tak fajnie macie bo ja założyłem konto a zalogować się nie da. Cały czas wyświetla się komunikat login lub hasło nieprawidłowe. Ludzie z pomocy ewniosku nie są w stanie mi pomóc bo konto jest już założone i powinno działać.

Było podobnie Jak wpisałem prawidłowe dane wyskakiwało okienko , że zły login hasło. Jak wpisałem nieprawidłowe to czerwony napis że zły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
waldii1 dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122
15 minut temu, ansu napisał:

Było podobnie Jak wpisałem prawidłowe dane wyskakiwało okienko , że zły login hasło. Jak wpisałem nieprawidłowe to czerwony napis że zły ..

A teraz Ci działa czy dalej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Po jakimś czasie udało mi się zalogować, ale nic nie mogę więcej zrobić.

Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki lub spróbuj w innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

a ja mam login i hasło już od 2 lat i teraz nie działa wyskakuje błędny login lub hasło, więc się rejestruje podaje podaje te wszystkie dane i wyskakuje że nie mogę  w ten sposób korzystać bo już mam nadany login i hasło, jprd!!!! , więc teraz próbuje zmienić hasło, no w końcu jedno przeszło, to teraz ze login zły, ale login agencja mi nadała i hu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

OPróbowałem już czyszczenia pamięci, innej przeglądarki i innych dziwnych rzeczy. Ale dalej nie działa. 

Najlepsze jest to że na infolinię powiedzieli mi że dziś jest oblężenie systemu, to powiedziałem gościowi że w maju będzie gorzej to mi powiedział że mają jeszcze sporo czasu. To spytałem czy w ciągu miesiąca postawią nowy serwer z 4 razy większa przepustowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neronik    2

Wczoraj znajomy byl zakladac w agencji ten login i haslo to powiedzieli ze nie da rady bo system nie wytrzymuje cisnienia  :D wiec spokojnie wszystko kiedys naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

A czy oni kiedykolwiek zrobili coś dobrze... nie było takiego systemu z którym nie było by problemu i zawsze tylko głupie wymówki o przeciążeniu, czasie itd...

A że naprawią zapewne kiedyś tak tylko wtedy dopiero będzie ciśnienie by zdążyć w terminie jak wszyscy będą chcieli składać 

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1380

Super start, no tylko pogratulować. Już widzę te mordy w tv jak mówią że wszystko działa wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
juz widzialem wlasnie te mordy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
Nie ma żadnego problemu, jak widać w tv... Jak rolnicy nie wyrobią się to powiedzą, że dobrze na wsi się żyje rolnikom i z dopłat zrezygnowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Najlepszy tekst to to że martwią się czy system wytrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arto96    1

Za pierwszym razem udało mi się zalogować ale nie dało się utworzyć wniosku. Wylogowałem się i teraz nie mogę się zalogować. Tyle hajsu mają a nie stać nawet na porządny serwer... albo to celowe działanie, w końcu oni się o pieniądze nie martwią :)


Zetor ---- i jest moc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Ciekawe czy system wytrzyma w ostatnie dni, gdy mija termin składania wniosków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Aż sprawdziłem czy taka tragedia jest

- zapomniałem hasła

- wypełniłem co trzeba w takim wypadku i automatycznie przekierowało mnie do utworzenia nowego hasła

- w tzw. mgnieniu oka zalogowałem się na nowe hasło i przejrzałem wniosek

- przed chwilą wylogowałem się i ponownie zalogowałem bez najmniejszego problemu 

To jak to w końcu  jest? U mnie działa u Was nie?O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiak    1

Postanowiłam że spróbuję za kilka dni nie będę się dziś denerwować :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
a ja złoże 15maja jak co roku i ja ich popier... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arto96    1

Pobrałem inną przeglądarkę i wszystko działa, na G-Chrome mam poinstalowane Ad-block i inne pierdoły i przez to nie dało się przebić dalej.


Zetor ---- i jest moc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

W zachodniopomorskim działa od rana bez problemów cały wniosek wypełniłem tylko brakuje umowy z cukrownią i nie wiem jak zrobić z łubinem którego nie chcem wliczać do EFA (bo nie wolno stosować żadnych środków ochrony roślin na niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina94    0

Nie otwiera mi się w ogóle wniosek, ładuje,ładuje i nic, próbowałam na chrome i microsoft edge i to samo O.o W sumie tak przypuszczałam że w pierwszych dniach funkcjonowania będą same błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Na mapie z efa trzeba go usunąć.

Zauważyłem że system źle przelicza efa bo na wniosku taty wpisałem poplony ścierniskowe i licząc ręcznie wychodzi mi 5.11% a system wyświetla 4,88.

No i nie wiem co z tym zrobić żeby było dobrze.

Edytowano przez waldii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

podkarpacie nie dziala ni cholery ten wynalazek,za 10 razem zalogowalem sie ale po otwarciu mapy wszystko wzielo w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj