Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

gajny    4
Dnia 5.09.2018 o 19:41, johny1991 napisał:

Sołtys.. A Ci Twoi znajomi to ile oddają tygodniowo czy miesięcznie że takie ceny otrzymują?

I podpowie ktoś opinie na temat ubojni Kowalczyk z okolic Częstochowy? Bo mam kilka sztuk do sprzedaży za jakiś czas..

Na tej stronie podaje 14.2 za R..wiec chyba nie najgorzej...o ile to rzetelne źródło: https://www.cenyrolnicze.pl/bydlo/byki-jalowki-krowy

 

Ubojnia jakich wiele ceny troszkę lepsze od konkurencji choć nie zawsze, przelewy jednak dłuższe niż gdzie indziej ( raczej po 30 dniach ) aczkolwiek nie słyszałem żeby komuś wcale nie wypłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek6513    1

mateo0209 napisał:

8 godzin temu, tomek6513 napisał: Dzisiaj sprzedane dwa LM od swoich matek po 9.80 brutto za kg a SM po 9.00 lubelskie. Do kogo sprzedane? Agrostar zabierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielaki    2

Witam mam na sprzedaż 11 żarłaków rasy NCB,MM,HO waga byczków 120-150 kg wiek 4 miesiące cena od 1600 do 1900. Więcej info pod nr tel 721152950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurek12    11
4 godziny temu, Cielaki napisał:

Witam mam na sprzedaż 11 żarłaków rasy NCB,MM,HO waga byczków 120-150 kg wiek 4 miesiące cena od 1600 do 1900. Więcej info pod nr tel 721152950

Skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudek998    98
Dzisiaj byl handlarz i cena ustalona 13.60zł wbc ale gwarant 7.40zl pojutrze pojadą. 1 po angusie, 1 ncb, 4 hf ładne i 1 kościsty. Wiek 17miesiecy. Pojada na wage ogolna ale on stwierdzil ze po 750 napewno mają. Ciekawe jak to wyjdzie? Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,.ostatnio w moim rejonie pojawila się firma Bolo z tego co wiem są z pod Kielc , chodzi mi czy.ktos do nich sprzedawał mianowicie chodzi mi o wiarygodność wagi, bo jesli chodzi o kasę to wiem że w ciagu3-4dni byla na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
34 minuty temu, dudek998 napisał:

Dzisiaj byl handlarz i cena ustalona 13.60zł wbc ale gwarant 7.40zl pojutrze pojadą. 1 po angusie, 1 ncb, 4 hf ładne i 1 kościsty. Wiek 17miesiecy. Pojada na wage ogolna ale on stwierdzil ze po 750 napewno mają. Ciekawe jak to wyjdzie? Dam znac.

eeee to w tydzień 50 kg podrosły🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Czy jest sens zacielac jałòwki mieszance roczne i po wycieleniu potrzymać z 3 miechy i sprzedawać w końcu i tak stoją te 2 lata i cielak byłby do tego całkiem okazaly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
34 minuty temu, robertsiwek15 napisał:

Witam,.ostatnio w moim rejonie pojawila się firma Bolo z tego co wiem są z pod Kielc , chodzi mi czy.ktos do nich sprzedawał mianowicie chodzi mi o wiarygodność wagi, bo jesli chodzi o kasę to wiem że w ciagu3-4dni byla na koncie

też nie dawno pytałem o handlarza z Kieleckiego, który lepiej płaci niż miejscowi. To otrzymałem odpowiedz ,że Świętokrzyskie, dobrze płatne i uczciwie zważone to nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I od pierwiastek w 17 miesiecy po  750 kg będą mieć

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
51 minut temu, robertsiwek15 napisał:

Witam,.ostatnio w moim rejonie pojawila się firma Bolo z tego co wiem są z pod Kielc , chodzi mi czy.ktos do nich sprzedawał mianowicie chodzi mi o wiarygodność wagi, bo jesli chodzi o kasę to wiem że w ciagu3-4dni byla na koncie

To w jakich rewirach grasuje teraz pan Andrzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Mam właśnie 3 mieszanki z ch maj czerwiec ale trochę mam obawy co będzie przy porodach teraz są już nieźle nabite żeby nie było probklemòw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj