Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

John23    19

Ostatnio sprzedałem 1 byka sm czarno biały 743kg po 8.30 7% potracenia bo na tyle się dogadaliśmy patrze na fakturę i coś mi się nie zgadza pisze 7% a wyszło 684kg a powinno być 690.99kg i orżnął mnie na 6 kg czyli 50zl. Szkoda ze zobaczyłem to dopiero teraz bo na poprzednich sztukach tez tak robił wpisywał 7% potracenia a liczył po 8%. Wiem mój błąd ale za bardzo mu zaufałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Ja go inaczej załatwię dziadków nie bije.Jest czarno na białym ze zrobił przekręt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu2    48
1 godzinę temu, John23 napisał:

Ostatnio sprzedałem 1 byka sm czarno biały 743kg po 8.30 7% potracenia bo na tyle się dogadaliśmy patrze na fakturę i coś mi się nie zgadza pisze 7% a wyszło 684kg a powinno być 690.99kg i orżnął mnie na 6 kg czyli 50zl. Szkoda ze zobaczyłem to dopiero teraz bo na poprzednich sztukach tez tak robił wpisywał 7% potracenia a liczył po 8%. Wiem mój błąd ale za bardzo mu zaufałem.

A to złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19780
6 minut temu, bluecows1 napisał:

jakie teraz ceny za byka u was ? w moich stronach istny nalot chętnych na byki, chyba braki

w ubiegły czwartek dzwonił naganiacz skiby  co by nie sprzedawać bo od 1 skiba podnosi cennik o 70gr na wbc, ok dwie godz później był przedstawiciel biernackich  a w tym tygodniu dwie wizyty jakiś nieznajomych w poszukiwaniu bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

A więc dobrze..ruch w poszukiwaniu może będzie...irlandia ponoć miała zacząć wołowinę do chin wysyłać.. więc zapotrzebowanie może bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4439

W Irlandi z tego co wiem ruszyli pełną parą,no w koncu u nich teraz zaczął się sezon........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1308
23 minuty temu, soltys48 napisał:

w ubiegły czwartek dzwonił naganiacz skiby  co by nie sprzedawać bo od 1 skiba podnosi cennik o 70gr na wbc, ok dwie godz później był przedstawiciel biernackich  a w tym tygodniu dwie wizyty jakiś nieznajomych w poszukiwaniu bydła

jakoś telfonów brak mnie nikt nie zdajduje bo kto by na osiedlu bydła szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1308
36 minut temu, soltys48 napisał:

w ubiegły czwartek dzwonił naganiacz skiby  co by nie sprzedawać bo od 1 skiba podnosi cennik o 70gr na wbc, ok dwie godz później był przedstawiciel biernackich  a w tym tygodniu dwie wizyty jakiś nieznajomych w poszukiwaniu bydła

jakoś telfonów brak mnie nikt nie zdajduje bo kto by na osiedlu bydła szukał

na wśi niedaleko poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
9 godzin temu, Baks00 napisał:

W Irlandi z tego co wiem ruszyli pełną parą,no w koncu u nich teraz zaczął się sezon........

czego sezon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51
Chyba myśli o jesieni że wyprzedzają bydło przed zimą. Zima w Irlandii wygląda tragicznie deszcz codziennie przez 3 mies

PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, soltys48 napisał:

w ubiegły czwartek dzwonił naganiacz skiby  co by nie sprzedawać bo od 1 skiba podnosi cennik o 70gr na wbc, ok dwie godz później był przedstawiciel biernackich  a w tym tygodniu dwie wizyty jakiś nieznajomych w poszukiwaniu bydła

To ile tam za R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Dzwoniłem i wysyłałem zdjęcia do firmy agrostar jednak szef nie pokusił się nawet o odp mam 15szt wśród których jeden to piękny hf, z początku mowa była o 9zl brutto jednak widać że im nie zależy. Jutro ma przyjechać koleś na przeziory ale myślę że 8.5 to max w naszych rejonach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
48 minut temu, gortad napisał:

Chyba myśli o jesieni że wyprzedzają bydło przed zimą. Zima w Irlandii wygląda tragicznie deszcz codziennie przez 3 mies

z tego co wiem to zimy tam wogole nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19780
1 godzinę temu, bobienko napisał:

To ile tam za R?

niewiem nie pytalem bo nie mam bydlakow na teraz

U SKIBY pewnie nędza jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57
Czemu większość sprzedaje na wagę żywa? Liczę liczę i zawsze na żywej jestem na - około VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo poubojowo mogą Cię orżnąć na wszystkim i po wycenie nic nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj