Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Gość   
Gość

Aż jutro zadzwonię . Mam do sprzedania to warto wiedzieć . Niby nie mam , ale też mi cycki opadły . :D:DDzięki za info .

3 minuty temu, oktawia1988 napisał:

ja bylam na piatek umowiona na sprzedaz, a tu rano mi sasiad dzwoni, ze trzeba pozwolenie, pytalam u powiatowego  co by bylo i mowil jakbym sprzedala bez pozwolenia, to powiedziala babka ze duza kara finansowa i prokurator

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

jest bezplatne, tylko ze trzeba czekac ok 7 dni, a jak maja nowe ognisko w tej strefie to byc moze ze i dluzej, do czasu az je zlikwiduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale Ty w zapowietrzonej , czyli do 3km ?  Bo z tymi strefami to też pierdzielą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4452

Oj to najgorsze będzie ze sztukami zdychającymi.A tak pozatym to ino papierologia......Ale lepiej zadbac jak takie konsekwencje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to na jaki są czas to pozwolenie wydają czy przed każdą sprzedażą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Ja jestem w promieniu do 3 km od ogniska asf, a jak jest dalej to nie wiem, wydaja bezterminowo to pozwolenie, no ale lipa, bo trzeba wpisac nr kolczyka i  do kogo sprzedajesz. . Zapomnialam zapytac co wtedy, jak sie czlowiek nie dogada np z cena, to czy wtedy znowu trzeba skladac od nowa ten wniosek o pozwolenie, zeby moc sprzedac do kogos innego. Jutro tam bede to sie dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@octawia No a mi się cycki podniosły :D. Nie dzwoniłem do powiatowego , ale lokalny weterynarz zapewniał mnie że nic mi nie potrzeba . Był taki przepis , ale podobno już nie ma . No ja w odległości ok 8 km od ogniska . Na razie zaczekam , może się wszystko unormuje , bo mam wrażenie że weterynaria i urzędnicy sami jakiegoś pierdolca dostali . ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Minister się zmienił, cały cyrk się przemebluje od nowa a dalej weterynaria swoje, agencja swoje a ty chłopie bądź mądry i pisz wiersze:D

W temacie cen to dziś pojechały dwa HO średniej budowy po 7.8 1550kg ważyły oba, waga i cena brutto, odbierał stały lokalny odbiorca.

Podobno cena już spada ale to akurat jak codzień u handlarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2219

 Według powiatowego lekarza weterynarii, zapytanie przed chwilą,w czerwonej strefie pozwolenia dotyczą tylko i wyłącznie trzody,       to chyba cycki się podniosą,tak ?¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

Może i spadnie bo lipiec blisko i urlopy.a ten miesiąc to zawsze jałowy.a już zaczynają jęczmienie kosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojuc21    1

Jak to jest mozliwe ze cena na wbc jest ok 13 zł za O klase a za mieszańca hf płaca 7,50+Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
2 godziny temu, bojuc21 napisał:

Jak to jest mozliwe ze cena na wbc jest ok 13 zł za O klase a za mieszańca hf płaca 7,50+Vat

Boska waga handlarz)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A dlaczego tak sądzisz?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
43 minuty temu, AdamRo napisał:

Po niedzieli realna cena za hfa 6,7max

To rozumiem ze realnie po niedzieli do ubojni będziesz woził powietrze   i jachał tirem z widłami w tyłku, hehehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17
22 minuty temu, tyran3 napisał:

To rozumiem ze realnie po niedzieli do ubojni będziesz woził powietrze   i jachał tirem z widłami w tyłku, hehehehehehhehe

Realnie jak cena zacznie spadać to pierwszy będziesz dzwonił do odbiorcy , i nie będzie cię interesować czy wiezie powietrze czy nie , a widły ci sie przydadzą żeby po bydlakach gnój wyrzucić , i nie będzie ci wcale he he he he he . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

sławek ja porównuje rynek z ostatnich lat i cielaki zawsze w maju  drozały jak gupie a w lipcu byki spadały na pysk. A w tym roku cielaki jakoś niepodrozały drastycznie nie widze też jakoś masy ludzi sprzedających byki poprostu jest lipiec wiec handlarzyki zgodnie z tradycja obnizaja ceny licząc własnie na panike rolników. jak jej niebedzie za 2 tygodnie cena wróci do swojego poziomu. Tak samo było przez lata u swiń tak jest i u bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slawek2301 napisał:

Realnie jak cena zacznie spadać to pierwszy będziesz dzwonił do odbiorcy , i nie będzie cię interesować czy wiezie powietrze czy nie , a widły ci sie przydadzą żeby po bydlakach gnój wyrzucić , i nie będzie ci wcale he he he he he . 

Realnie to poczeka aż cena wróci do normy bo przecież byk to nie świnia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I to jest mądrze napisane . A nie sami się nakręcać i gadać że stanieją , bo i w tamtym roku staniały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedana 11 letnia krowa 655 kg po 5.75 wszystko brutto. Wycenil mi byki gładkie ładne hf waga po 700 cena 8.3 za hf wieszaka waga 650 cena 7.8 wszystko brutto URBANEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy płacą 7,3 netto za hfy do kontaktu ze mną poprzez priv. Zapewnie wam każdą ilość towaru. Mile widziane Urbanki i inni handlarze w szczególności z kieleckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

jakie macie opinie o firmie kar-pol k. ciechanowa ? jak z wagą i kasą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj