Polecane posty

tedek2    65
1 godzinę temu, ukaszProcho napisał:

To i tak masz dobra cenę ja dojac 15 tys w styczniu będę miał 1.4 zl 

W styczniu to i ja bd mial podobną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Witam ,wiem że nie na temat ,ale jest ktoś kto pobudował wolnostanowiskową oborę ostatnio na ponad 100 sztuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

mam fakturę 1,48 zł brutto Łowicz parametry pisałem wcześniej

 

@ DO ADMINISTARTORÓW - jak dobrze pamiętam to tutaj była przyjęta zasada mleczarnia ilość skład mleka i cena a co drugi post to spam z pytaniem o oborę, maszyny, kolejkę do mleczarni i oszukiwaniu na próbach .., panuje ktoś nad tym ? Bo ostatnio przewaliłem 3 zakładki postów gdzei były dwa posty o cenie. sorry


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7487
4 godziny temu, ukaszProcho napisał:

To i tak masz dobra cenę ja dojac 15 tys w styczniu będę miał 1.4 zl 

Podałeś razem z sąsiada czy jak? :D

Dnia 8.01.2018 o 12:08, ukaszProcho napisał:

Zbiornik 1200 to jest otwierany od góry a nie cysterna. Potrzebuje taki bo juz mam prawie 300 l dziennie czyli 4-udojowy teraz miałby co robić q 2-udojowy jest w stanie schodzić w tym samym czasie 600 l. Agregat będzie miał 2,5 kw. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65
8 godzin temu, atomik napisał:

mam fakturę 1,48 zł brutto Łowicz parametry pisałem wcześniej

 

@ DO ADMINISTARTORÓW - jak dobrze pamiętam to tutaj była przyjęta zasada mleczarnia ilość skład mleka i cena a co drugi post to spam z pytaniem o oborę, maszyny, kolejkę do mleczarni i oszukiwaniu na próbach .., panuje ktoś nad tym ? Bo ostatnio przewaliłem 3 zakładki postów gdzei były dwa posty o cenie. sorry

Od parametrów zalezy cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio46    0

OSM Czarnków za grudzien 1.35 netto ilosc powyżej 30 tys 4.0tł , 3.3 białko - obniżka ponad 15 groszy

Edytowano przez pio46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91
Dnia 9.01.2018 o 23:59, pedro2 napisał:

Podałeś razem z sąsiada czy jak? :D

Doje 15 tys a kupuje zbiornik 1200 żeby mieć zapas bo odbierają ode mnie codziennie po 500 l a wiadomo czy za pół roku nie będę odbierać co dwa dni? Noni dochodzi to ze cały czas zwiększam wiec nowy musi być większy nie rozumiem twojego cytowania. A za grudzień przy tej ilości cena wyszła 1,5 zł potrącenie na udziały 2 gr. Za styczeń minus 9 gr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7487
 Dnia 8.01.2018 o 12:08,ukaszProcho napisał:

"Zbiornik 1200 to jest otwierany od góry a nie cysterna. Potrzebuje taki bo juz mam prawie 300 l dziennie."

Piszesz, ze doisz 300


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1647

Ukasz; piszesz że  ciężko  zrozumieć o   co ci chodzi  (gubisz się w  zeznaniach )

A Sierpc jak zawsze , dziś już 12 a tu żadnej informacji ile za Grudzień  zapłaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Premi raczej nie będzie, wczoraj wypłata na konto weszła a kartki żadnej. Nie chcieli robić przykrości informacja że zabierają premie świąteczną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oddział Działdowo Mlekovita 1.73zł przy bardzo niskich parametrach tl3.8 białko 3.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brutto mało mam obecnie sztuk przedział 10-15 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, loik92 napisał:

Premi raczej nie będzie, wczoraj wypłata na konto weszła a kartki żadnej. Nie chcieli robić przykrości informacja że zabierają premie świąteczną ;-)

I tak takiego Mikołaja jak w Sierpc ,to w innych mleczarniach próżno szukać :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11
10 minut temu, DanielFarmer napisał:

kosacki ale napisz że 21gr na udział poszło a nie ludziom ciśnienie podnosisz

Udziały też są moje więc pisze ile dostaje na fakturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj