Polecane posty

Belaruss820    1559

Witam, mam problem z obrotomierzem w zetorze, wskazówka stoi w miejscu na 700 obrotach i nie kręci mth. Co może być przyczyną? Dodam że przed włączeniem zapłonu wskazówka również stoi w miejscu. Jak kupiłem ciągnik to już tak było. I jeszcze takie pytanie przy okazji, mam zamiar zmienić stare "chlapacze" z tyłu błotników, widziałem że można założyć plastikowe przedłużki tylko pytanie czy od proximy czy forterry? Dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Chlapacze jak już to od forterry, ale i tak nie będą pasować bo błotnik w forterrze jest zaokraglony o zewnątrz. 

A z obrotomierzem to myślę że to wina zegara. Może woda poszła i przyrdzewiala oś, może sprezynka pękła i przyblokowala wskazówkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

I wystarczy tylko wymienić licznik i powinno być tip top? Pierwsza moja myśl właśnie taka była że wina licznika. Czyli może się okazać że nie taka straszna będzie "naprawa". Jeszcze te chlapacze mnie mocno interesują bo ładnie by wyglądał niż na tych co teraz ma założone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal7536
      Wczoraj podczas jazdy przestał działać mi obrotomierz, prędkość poniżej pokazywało, a zamiast obrotów były wyświetlone motogodziny i wciskając tą manetkę od wycieraczek mogłem zmienić jedynie na motogodziny które można resetować. Pojeździłem tak kilkanaście minut i nagle pojawiły się obroty i wszystko było ok. Dzisiaj w południe odpaliłem go, podniosłem agregat i znowu to samo, ale dodatkowo przestał działać podnośnik, na wyświetlaczu nic się nie pokazuje oraz zapaliła się kontrolka od akumulatora, ktoś ma jakiś pomysł, czego to wina jest ?
    • Przez dereniek
      witam coss sie stalo z obrotomierzem w mf 3060 wcześniej obrotomierz wchodził na 2500 obr/min a teraz dochodzi do 2300 obrotów i dalej nie idzie a po silniku słychać że ma wieksze obroty co moze być?
    • Przez NevarT25
      Mam problem z odpaleniem władka, dziś po założeniu nowego napędu obrotomierza i tej listwy obrotomierza, którą przykręca się do pompy wtryskowej(podczas przykręcania okazało sie że jedna śruba została kiedyś urwana i była przykręcona druga obok, wykręciłem urwaną i na to miejsce dałem nową i założyłem tą blaszkę od napędu) złożyłem całość linkę przykręciłem do obrotomierza, siadam do ciągnika naciskam guzik i kręci tylko nie może załapać, tak jakby nie miał danego gazu, ale dym normalnie leci z tłumika i nie jest zapowietrzony.
      Ktoś wie co to może być?
    • Przez Damiano604
      Witam, mam taki problem nie spełna dwa lata temu kupiłem ciągnik rolniczy w nagannym stanie, co zostało opisane na fakturze zakupu,wyremontowałem go i dwa dni temu wyszedł przegląd, pojechałem na niego i diagnosta zapytał o stan licznika mtg i podałem taki jaki był rzeczywisty (1877) a on powiedział ze na ostatnim przeglądzie było 6970, to oznacza że był cofany. Wpisał w komputer ten rzeczywisty i powiedział że mogą czasem się odezwać że licznik był cofany. Co zrobić w takiej sytuacji, kupiłem ciągnik z takim przebiegiem (1870) lecz nie był on wpisany na fakturze?
    • Przez ceston
      Witam w sobote podczas prasowania przestal dzialac mi obrotomierz ale tylko wskazowka bo cyfrowy licznik godzin i predkosci dziala. Przestal dzialac takze nawiew i wskazowka od ladowania stoi w miejscu. Chcialem sie zapytac czy jest cos co laczy te awarie zeby wiedziec gdzie zaczac.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj