Famer21

Fendt 714 vario-Wlew oleju skrzyni

Polecane posty

Famer21    6

Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
z tyłu z lewej strony łącznika powinien byc ale mogę się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
znowu nie jestem pewien ale jak otworzysz maskę to przy samej szybie u góry tak trochę jakby pod deską rozdzielcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2778    8

W kolumnie kierownicy od strony przedniej szyby masz taka klapke i pod nia jest zbiorniczek, tak jakby za zegarami patrzac z fotela kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118

Famer21 napisał:

Nie ma ;/ Jakieś inne propozycje ?????

Znalazłeś? Jeśli nie to pisz pw wytłumaczę Ci gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6
Dnia 19.03.2018 o 23:03, kamil2778 napisał:

W kolumnie kierownicy od strony przedniej szyby masz taka klapke i pod nia jest zbiorniczek, tak jakby za zegarami patrzac z fotela kierowcy

Dokładnie tak! Dziękuję. Mała plastikowa klapka na 2 śrubki. Tylko teraz jaki wlewacie olej w swojej 7setce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
    • Przez lukasz248
      Jaki olej lać do hydrauliki w koparce zbudowanej na jumz? Gdzieś wyczytałem, że w przednie pompy powinny być zasilane olejem silnikowym.? I jeszcze jedno pytanie, gdzie w skrzyni znajduje się korek kontrolny poziomu oleju? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj