Skocz do zawartości
Famer21

Fendt 714 vario-Wlew oleju skrzyni

Polecane posty

Famer21    6

Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    86
znowu nie jestem pewien ale jak otworzysz maskę to przy samej szybie u góry tak trochę jakby pod deską rozdzielcza

kamil2778    5

W kolumnie kierownicy od strony przedniej szyby masz taka klapke i pod nia jest zbiorniczek, tak jakby za zegarami patrzac z fotela kierowcy

agromichal    30

Famer21 napisał:

Nie ma ;/ Jakieś inne propozycje ?????

Znalazłeś? Jeśli nie to pisz pw wytłumaczę Ci gdzie to jest

Famer21    6
Dnia 19.03.2018 o 23:03, kamil2778 napisał:

W kolumnie kierownicy od strony przedniej szyby masz taka klapke i pod nia jest zbiorniczek, tak jakby za zegarami patrzac z fotela kierowcy

Dokładnie tak! Dziękuję. Mała plastikowa klapka na 2 śrubki. Tylko teraz jaki wlewacie olej w swojej 7setce?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k420 lub Fendt 411 lub Zetor 11441
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych czterech jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez chudy14145
      Witam.mam taki problem z zetorem 7211.w pewnym momencie przy orce zniknely biegi wsteczny 1 2.Mozna wrzucic jeden z tych biegow i po puszczeniu sprzegla ciagnik jest jakby na luzie dalej,na polowych i drogowych jest tak samo.sciagalem pokrywe skrzyni w kabinie i nie widac zeby ktores z ciegien bylo urwane.tryby tez nie wygladaja na zuzyte.nie bylo zadnych oznak awarii wczesniej zadnych zgrzytow itp.Ma ktos pomysl co sie moglo stac?od czego zaczac szukanie przyczyn awarii?
    • Przez Patryk212
      Witam posiadam renault 110.54 z rewersem elektro-hydraulicznym i 3 półbiegami. Problem polega na tym, że jak włączy się światła to rozłącza rewers. Jak jest rozgrzany to włączę światła to od razu rozłącza i gdy go włączę to trochę przejedzie i znowu. Jak jest zimny to nie robi się tak. Co to może być? Jakieś zwarcie?
    • Przez Dakota5a
      Witam, jestem nowym użytkownikiem fendta 714, orientuje się ktoś odnośnie używania sprzęgła turbo, kiedy używać, do czego jest przydatne, czy może cały czas na nim jeździć gdyż jak uruchamiam traktor to od razu się załącza. Dziękuję z góry za odpowiedź