adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

kris14    267

8024 kosztuje ok. 128 400zł netto :D

Cena katalogowa.

Jeśli chodzi o ceny wyposażenia i dostępność to najlepiej dzwonić do dealera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

to wychodzi około 159 rys zł, a i jeszcze by coś urwał napewno ,To powiem wam ,że jak na 110 KM ,orginalny Perkins ,ehr i Ursusa to cena całkiem całkiem ,jeszcze w Bednarach będą nowe skrzynie i będzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ech... i jak na razie dobrze się zapowiada :D

Życzę powodzenia ;P


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Widzieliście jakiegoś nowego Ursusa w wersjach Mido lub Piko poza Agro Tech w Kielcach??

Widział ktoś jakiegokolwiek nowego ursusa typu 5524,6824 ,3724 1674 podczas pracy na polu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja nie widziałem. jak to u nas starsi ludzie mówią Podobno tam gdzieś za wisłą ma szwagra a tam jego kuzyn ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie zobaczyłem na stronie URSUSA że ogłaszają promocje cenową modeli 5524 i 6824 w atrakcyjnej cenie. :) Tylko ciekawe czy te modele będą w lepszym wyposażeniu min klimatyzacja,rewers.itp. czy tylko w wersji standard :) A o tą atrakcyjną cene musicie sie spytać dealera :)


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

Ja widziałem URSUSY 1674, 5524 ze skrzynią 8/8 i był jeszcze któryś z mniejszych ale nim się nie interesowałem wszystkie w nowej stylizacji. Widziałem je na targach w zarzeczewie. Był jeszcze 6824 w starej stylistyce cena za niego to 102 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

@cypekr ale pokazywałeś je tylko na AF.pl czy jeszcze gdzieś indziej??


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

jeszcze na sadownictwo.com.pl no i wysłałem do Ursusa- chyba że to oni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Z URSUSA na pewno nikt tego nie wystawił, spróbuję się czegoś więcej dowiedzieć i napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Z kąd ta pewność ,że to nie Ursus. Swoją drogą to ten Ursus będzie miał super wyposarzenie np.skrzynia 20/20.Szkoda ,że bedzie produkowany dopiero w pażdzierniku. Ja myśle ,że te foty to są dane dla przykładu i ten 3704 może być podobny do tego z tych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

A ja myśle że ktoś dla jaj se go wystawił :) dlaczego nie ma podanego kontaktu ?? :) "klimatyzacja, widoczność 360st, poziom hałasu max 76 dbi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Parametry techniczne wyssane z palca ,a prędkość 45km/h przy tak małym ciągniku to samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Dlaczego tak uważasz? Przecież ktoś te parametry zerżnął z 3724, chyba oprócz skrzyni i podnośnika;)

A 45km/h jeżdżą sadowniki Same deutz-fahr (blokowane do 40, bo odblokowaniu ok 45/h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

3724 maksymalną prędkość ma 32 km/h ze względów bezpieczeństwa użytkownika. Podnośnik 1330 kg. w opcji 2400 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Haha :) raczej przez kiepską skrzynię biegów kolego...

Takie bajki to tylko PR-owcy z U mogą wciskać :)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Co tam w ursusie słychać , coś się urodziło.Macie może jakieś nowe info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Obecnie korpusy skrzyni biegow w nowych 16tkach sa nieco wieksze i wzmocnione

Pozdrawiam

 

Od którego rok montowano wzmocnione korpusy?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj