adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ursus1223    0

Co do obaw w sprawie opinii i wypisywania w nich co się chce to tak nie będzie, ponieważ opublikowanie wpisu wymaga akceptacji redaktora serwisu.Co do strony to teraz to wygląda tak jak powinno a co do małej ilości danych technicznych oraz braku np aktualności to myślę że powinniśmy zaczekać bo strona może nie być jeszcze całkowicie ukończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

hubertuss@ no nie wiem ja mam w Claasie Perkinsa i mam Zetora i powiem tak że Zetorowski silnik ma lepszego zrywa od Perkinsa zywszy jest a oba mają turbo i intercolera...

A co do dopracowania Ursusów to jeszcze zejdzie im to z 4 lata nisz dopną wszystko na ostatni guzik ;[


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Lepiej jest niż było dla mnie zawsze tylko ursus sie liczył i tak będzie ;[ jak dbasz to jeżdzisz.A co do zetora to mam sąaiedzki przypadki że ludzie mają zetora powyżej uszu nowe traktory a silniki padają jak muchy nie mówiąc o reszcie.Jeden co wykupił PGR ma 1500ha i mało ma zachodnich traktorów na jesień kupił 2 1634 i śmigają równo robi tak ponieważ mechanicy nie mają problemów z naprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

1674 jak narazie mi sie najbardziej podoba ;[

Wyposazenie juz jak na ursusa tez niczego sobie ;[

 

Jak sie beda tak rozwijac to za 10 lat beda tematy w stylu "Chinski John Deer czy Ursus":(


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ten 8024 ten wyposarzenie niczego sobie ale niewiadomo jaka cena , a ten 1674 też niczego sobie oglądałem go to wyposarzenie jak na ursua to jest ok , oszczędny to najwarzniejsze


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tak oglądam tę nową stronę to nie podoba mi się to że nie działa ona na Operze ;[ Jest tylko strona startowa a reszta się nie otwiera i muszę używać niestety IE :|

Brakuje mi tam dobrej galerii zdjęc dobrej jakości żeby można było sobie wszystko ładnie pooglądać- zrobienie zdjęcia i wrzucenie na serwer przecież nic nie kosztuje, a aparat tam napewno jakiś mają ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tcz4    0

Masz rację, zdjęcia by się przydały i jeszcze jakieś filmiki.

Może po targach w Kielcach wstawią coś więcej.

Każdy jest jest ciekawy 8024, ja tak samo i zastanawia mnie to czy nie będzie prawie to samo co 6824 tylko z mocniejszym silnikiem, bo porównując dane techniczne na stronie ursusa to gabaryty mają prawie takie same.

Patrząc na te nowe modele 5524, 6824, 8024 to moim zdaniem tylko im porządnej skrzyni brak a reszta dla mnie jest zadowalająca i wygląd takiego na żywo jest bardzo miły.

Mam nadzieję że 8024 pozytywnie mnie zaskoczy tak samo jak 6824, bo postęp Ursus jest widoczny ;[


Uzależniony od AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

mam pomysł załóżcie nowy temat o opiniach na temat stronki to podeślę link do fabryki, bo mam kontakt z paroma osobami sam bym założył ale nie mam za bardzo czasu


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

orginalny pomysł , ale nie ma potrzeby ta strona jeszcze nie jest gotowa , cały czas są dodawane informacje , zdj i inne musimy czekać


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Wiem że, strona internetowa jest dopiero budowana i będzie jeszcze dużo zmian.

Fotki ciągników mają być obracalne, pod głównym zdjęciem będzie galeria zdjęć.

Ma również być możliwość skonfigurowania ciągnika w opcji.

A co do starych modeli to magazyn szybko topnieje i jeżeli ktoś chce kupić

ciągnik 3512,4512/14,5314 to radzę się pośpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@farmer34 jak byłem w Ursusie tydzień temu to mieli tylko po dwa 4512 i 3702 oraz jednego 1674 nie wiem czy podane przez ciebie modele już wyprzedali czy gdzieś je przestawili z racji odbywającego się remanentu


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Ursus sprzedaje ciągniki przez sieć dealerską i dealerzy mają jeszcze pełną ofertę ciągników, a w Ursusie mają tylko

3512 Agro,4512 Agro i Agrobis, 4514 Agro, 5314 Agro i K07s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Strona jest świeża więc dajmy im trochę czasu a myślę że, będziemy wszyscy zadowoleni z nowej strony.

Nowe modele z nową maską będą pokazywane w Kielcach więc przed wystawą mogą ich nie pokazać.

Na AgroTechu ma być rozwiązanie konkursu Uchwyć Ursusa i wręczenie nagród, może być ciekawie.

Jeżeli macie ciekawe filmy z Ursusami w pracy to dawajcie je w księdze użytkowników zobaczymy czy je umieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Z tymi obracanymi zdjęciam to wegług mnie fajna sprawa ciekawe jak im to wyjdzie ogólnie wrażenia pozytywnie (niedźiwedż się obudził na wiosne :P ), ja tez mam ten problem i w operze można zobaczyć tylko stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer34    0

Wydaje mi się że księga użytkowników jest zrobiona dla nas więc napisz im że, strona w operze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

No i mamy już pierwsze opinie w księdze : http://www.ursus.com.pl/ksiega.php .

Jak widać źle to się nie da tam napisać bo i tak decyzję czy wpis trafi na stronę podejmuje jej redaktor. Swoją drogą ciekawe czy ten redaktor to oddzielne stanowisko i zajmuje się tylko stroną - w tym przypadku można liczyć na jej częstsze aktualizacje - czy też osobą zatrudnioną na innym stanowisku w której obowiązkach znajduje się opieka nad stroną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

W sumie nawet dopuszczaja uwagi.. WKONCU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze beda to czytac i brac pod uwage czego brakuje :P

 

Ursus jakby zaczal myslec :(


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

moim zdaniem ursus powoli wyjdzie na prostą późno bo późno ale dostali dotację z unii i za tą kasę mają skonstruować całkiem nowe modele ciągników lub przeznaczyć je na budowę nowej hali produkcyjnej


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle budynków mieli ale niestety wszystko przejął komornik. Według mnie jeżeli ten ursus 8024 będzie nowocześniejszy i za małe pieniądze to z pewnością ursus dużo na nim zarobi. Powinni też zrobić reklamę do telewizji, puszczać przed agrobiznesem tak ja zrobił JD. Teraz taka mała ciekawostka, ursusy z kosmosu :Phttp://www.bankfotek.pl/view/547388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

fajna fota 4 miesiące stałem pod tymi rampami do wjazdów na samochód , moze wyjdzie na prostą ale czas pokarze


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@Newholland15 z jakiej planety pochodzisz i jakie tam macie aparaty, że takie fotki robisz :P a tak poza tym spoko fotka


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie- na tej stronie KLIK pisze że 1674 kosztuje prawie 250 tyś. Czy to jest żart?? No bo przecież jeżeli on ma być konkurencyjny (nie mówię o zagranicy, ale o rynku krajowym) z Pronarem, Farmtrakiem i innymi, to ta cena to jest po prostu żart... W tej cenie można mieć JD 6930 Basic/Clasic lub NH. A jak Zetor wejdzie z swoją Maxterrą a rynek Polski, a ona będzie kosztować powiedzmy 230 tyś, to co z tego będzie wynikać??

 

 

A, i panowie- nie mówmy że Ursus to, Ursus tamto. Bo to nie Ursus (marka) decyduje o swoim losie, tylko grupa ludzi nim kierujących.

 

 

Apropo tego zdjęcia satelitarnego- pod halą zawsze coś stoi. I to nie tylko z nowymi maskami, ale i też z starymi...


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drops    0

Moim skromnym zdaniem Ursus powoli się odbudowuje. Ciągniki się rozwijają i w najbliższym czasie można się spodziewać wielu zmian zarówno co do wyglądu,, układu napędowego. A ceny to muszę przyznać może są za duże ale to też kwestia dopracowania technologii produkcji. Miejmy nadzieje, że się uda zmniejszyć, chociaż ogrom pracy przed firmą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj