semos

Jaki samochód do 14 tyś

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
semos    77

Chce sobie kupić samochód w cenie do 14 tyś.

Może macie jakieś propozycje ??

Osobiście myślałem na VW Golf IV rocznik 99.

Wymagania jakie mam to przyzwoite spalanie, mały silnik (max 1,4 w benz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja się zapatrzyłeś na VW to poszukaj jakiegoś paska z 99r jeśli chcesz mieć przyzwoite spalanie to tylko 1,9TDI i masz duże wygodne oszczędne autko :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a... zapomniałem dodać nie potrzebuje dużej limuzyny. Może to być małe zgrabny samochodzik. narazie jestem na etapie rozważania każdej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A może coś takiego: Seat. Nie za duży, dosyć świeży, spalanie i osiągi zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym radził jakieś Audi A4 bądź A3 z silnikiem TDI ;)ze względu na przyzwoitą dynamikę i niskie spalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Ja proponuje koledze Opla VECTRE B ładne zgrabne auto.

 

autko bardzo ładne ale trochę zbyt duży silnik, od 1,6 w górę..... Niestety ale dopiero zaczynam swoją przygodę z samochodami i stąd tez moje obawy o ubezpieczenie OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu kupił bym Mercedesa Klasy C. Oj jaką ślicznotkę byś kupił z '94-'98. Ale jeśli ma to być zgrabne autko to polecam VW IV.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak ma być mały i zgrabny to może VW Lupo 1.4 TDI zużycie paliwa 3.9 - 6.2 l\100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

polecę Ci z czystym sercem Audi 80 B4. świetne autko, praktycznie bezawaryjne... najlepiej kupić w Niemczech, trafisz z przebiegiem nawet poniżej 150tyś. km.. tanie w eksploatacji. mówię o silniku 1.9TDI 90KM/110KM.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jeśli chcesz małą benzyne to tylko japoniec :) Podnieś pułap do 1.5 i możesz pomyśleć o hondzie civic 5d z lat 97-01 z silnikiem VTEC-Econo 114KM, nie znajdziesz oszczędniejszej benzyny z takimi osiągami w aucie tej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Wypowiedź miraska popieram rekami i nogami :) W tej klasie lepszego auta jak i silnika się nie znajdzie :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego @Mariusz x a Ty chciałbys jezdzic takim żółtym seatem bo autko fajne tylko ten kolor... http://www.allegro.pl/item862528899_seat_ibiza_evo_1_gt_tdi_110hp.html

To tylko przykład, ja preferuje czarne samochody :) . Za te pieniądze trafi się już na model po liftingu, np : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11049780.

Ten seat to Polo w innym nadwoziu, na pierwszy samochód idealny, jedynie OC może być trochę drogie. Spalanie symboliczne, ok 5 litrów a nawet mniej, żadna benzyna nie spali mniej, a jest już czym jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

z tym podniesieniem pułapu do 15 tyś to nie bardzo, bo muszę mieć jeszcze kasę na koszty związane z przerejestrowaniem,

 

matus95 bardzo fajna ta astra http://moto.allegro....o_oplatach.html

 

a jeszcze jedno - w grę wchodzą tylko samochody wyprodukowane po 1998 r.

Chodziło mi o pojemność 1.5 :) spokojnie zmieścisz sie w tych 14 tys. za godny egzemplarz po 1998 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

autko bardzo ładne ale trochę zbyt duży silnik, od 1,6 w górę..... Niestety ale dopiero zaczynam swoją przygodę z samochodami i stąd tez moje obawy o ubezpieczenie OC

Zarejestruj sobie z Ojcem jako współwłaściciel będą uznane zniżki starszego i po chyba 5 latach zniżka z Ojca przejdzie na Ciebie.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Pamiętaj że do spalania podanego przez producenta dodaj 0,5l-1l więcej i spalanie w dużej mierze zależy od użytkownika. Ja ci polecam golfa 4 ale nie tego z 1999r ma tzw choroby wieku dziecięgo jak już to bierz te 2001r.Dobry dla ciebie może też być peugeot 306 w hatchbacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskier    0

A ja polecam Mitsubishi Carismę z silnikiem 1.6. W tej cenie znajdziesz już samochód po lifcie ok 2001r. Blachę ma ocynkowaną, ekonomiczny, bezawaryjny i w miarę dynamiczny silniczek (vectra B 1.6 16v chowa się).Spalanie od 5.5l pb latem do 7 zimą bardzo delikatnej jeździe. Wiem co mówię bo posiadam takie wozidełko tylko ze z początku produkcji - 96r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ja też powoli przymierzam się do kupna jakiegoś fajnego autka :) Mnie osobiście wpadła w oko taka mazda http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10146453 albo taki nissan http://allegro.pl/item863684459_nissan_almera_sport_1_5_1_6v_2001_02_klima_super.html Co o nich myślicie?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli z aut po 1998r to też bym radził wybrać Astrę drugiej generacji z silnikiem 1.6 16V bądź z jakimś turbodieselem, :) matka ma z silnikiem 2.0 DL16V no i się dobrze sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj