farmermf

Giełda w Słomczynie

Polecane posty

farmermf    80

Witam jeżdże tam kilka razy wroku a mam 200km do giełdy i kupuje zwłaszcza artykuły do warsztatu takie jak elektrody czy tarcze do metalu co kosztuje tam połowe taniej jak w sklepach.Piszcie co wart tam kupic lub co ciekawego widzieliście niekoniecznie związanego z rolnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Mój wujek kupił Belarusa 820.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Ja kupuję siłowniki hydrauliczne ,opony, części do ciężarówek no i zawsze chrupki kukurydziane bekonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ja kiedyś kupiłem trochę częsci do ciężarówki i fajny poniemiecki rower :)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

w słomczynie to wszystko można kupić co jest związanie z czterema kołami(nie tylko samochody ale i ciągniki) oraz wyposażenie warsztatu i można dobrze zjeść :) ceny są w porównaniu z salonami śmieszne bo w salonie za np. za zderzak trzeba dać ok.1000(dokładnie nie wiem) a w słomczynie w kolorze można znaleść za 100 :) wiem bo kupowałem po 100. I można nawet fajny rower jakiś wyrwać za nie dużą kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

U nas kupujemy tam opony po dostawczakach do przyczep itd, pozatym złaczki, węze. Ale z tego co słyszałem to trzeba uważać tam na auta jak chce się tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Ja tam a lato to co niedziele jestem mam jakieś 20km to mi sie opłaca jak coś sie zepsuje lub wypadnie jakaś rzecz do kupienia to w samochód i jestem na giełdzie tam kupisz wszystko w ogóle przydaje sie taka giełda w pobliżu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ja to byłem tylko raz i to na częściach a czy możecie mi powiedzieć czy sprzedają tam ciągniki rolnicze chodzi mi głównie o c-330???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja to byłem tylko raz i to na częściach a czy możecie mi powiedzieć czy sprzedają tam ciągniki rolnicze chodzi mi głównie o c-330???

Byłem tam z 10 razy to tylko c-330 i c-360 z ciągników bo to najtaniej kupić, litrem farby pomalować i szybki zysk.Są też prasy kostkujące i mase drobniejszych maszyn uprawowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Oj c-330 to tam jest pełno no i c-360 to najpopularniejsze ciągniki a poza tym to na giełdzie chyba kupisz ten ciągnik w częściach bo tam są chyba wszystkie części do tych traktorów zaczynając od silnika po koła i szyby od kabiny:) No i oczywiście wszystko tanio a nie tak jak w orginalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

podobno można tam kupic maszyny typu tokarka frezarka że ludzie mają na samochodach i chcą sprzedać i osprzęt do tego noże i różne inne taniej niż gdzie indziej czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Możecie mi powiedzieć co się stało z tą starą giełdą słomczyńską??? Dziś byłem tam i nie wiem co o tym sądzić. Przejechałem blisko 250 km żeby porozglądać się po autach i oczywiście po ciągnikach a tu aut to i tak nie widziałem takiego jakie mnie interesuje. Ciągniki interesuje mnie "30" przeleciałem całą giełdę i znalazłem 4 c-330 :blink: . A cena za 30 to takie że nie wiem co o tym sadzić bo jak zacząłem oglądać do o koła tą 30 to w życiu bym nie dał za 30 tyle co oni krzyczą. A części(akurat mnie nie interesują) to tyle co nic tak jak było z 10 lat temu kiedy nie można było przejść między nimi. Więc doszedłem do wniosku że więcej tam się nie wybiorę ale może z was ktoś mieszka bliżej i może wie czemu jest taka giełda?? Rozważam dwie możliwości że nie ta pora na ursusiki a druga to to że nie opyla im się jechać na giełdę wolą na allegro opchnąć to co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Wiesz na traktory to nie pora ja jak bylem na jesieni to kilka 30 i 60 było i ładnych. A samochody to czy ja wiem może też nie trafiłeś na dzień zimno to ludzie sobie odpuścili ja też miałem jechać na części ale przełożyłem wole pojechać jak będzie cieplej. Ja jeżdżę tam przede wszystkim na części np. Jedna tarcza do szlifierki na giełdzie 1,40zł(wziołem 50szt. po hurcie to 1,20zł a w auchan 3zł A ta sama firma identiko a więc mówi to samo za siebie.:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

To wiesz Ci z wawy wyskoczyć to nie daleko ale dla mnie prawie 250km w jedną stronę to trochę boli jak zajechałem i parę ursusów stało. Właśnie jedna 60 to stała ładnie odmalowana jak nówka. A ja dzisiaj głównie na ciągniki pojechałem i przy okazji tak jak ty mówisz wchodzę patrze rękawice po 4,5 10 par. Myślę że jak będę wracał to se kupie. Wracam a one już po 4 zeta w innych miejscach to po 6 zeta nawet. A w Białym na giełdzie ten sam towar stoi 10 zeta 10 par. To jak tak to jeszcze po Wielkanocy zrobię wyskok na giełdę po oglądać 30 jak nie kupię do Wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubala993    4

ja sześć razy trzy lata temu kupiłem telefon i noże do tokarki i pół roku temu z kolegą bo handlował 8 szczeniaków owczarka niemieckiego i 3 mieszańce to tylko mu zostały 2 owczarki i 1 mieszaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Polecam elektrody za 23zł spawtechu(połowa ceny ze sklepu)noi tarcze do kątówek ale tych najnajtańszych

to raczej nie.Ciągniki pto handlarze przywożą i raczej odmalowane ale czy po remoncie to trzeba samemu wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Jedna 30 to fajna stała z wyglądu z daleka :) bo jak bliżej podszedłem to zobaczyłem że pędzlem malowana to gniłem z gościa ;) . Ale tam już chyba więcej nie pojadę chyba że przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

ja tam jestem prawie co niedziela i nieraz widziałem ładne c 330 a z 3 miesiące temu był nawet handlarz z 4 nowymi ciągnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

To jak ty jeździsz co tydzień to powiedz mi jak to jest czy to taki czas czy na taką niedziele trafiłem a może już ta giełda taka się zrobiła że nie było tyle tego wszystkiego co kiedyś. Bo kiedyś to części to więcej było niż ulic w wawie a tera to ile tego wszystkiego tyle co nic a ciągników to tak samo, jak było 10 ursusów to max. Więc co jest z giełdą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

może poprostu trafiłeś na słabom niedziele jak jest zimno albo pada deszcz to ludzie nie przychodzą na giełdę a sprzedawcom terz się nie chce w takom pogode przyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj