Gość

Gdzie mógłbym dostać przewód hamulcowy do massey fergusona 3065?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Miałem awarię przewodu hamulcowego i niewiem gdzie na internecie go znaleźć jeśli ktoś miał z tym do czynienia poproszę o jakiś link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

chodzi ci o przewód miedziany??? jeśli tak to weź stary przewód, żeby było wiadomo jakie końcówki, zmierz jak długi potrzebujesz, jedź do pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego, tam ci coś dobiorą, ewentualnie jak masz w okolicy dobry warsztat samochodowy to mogą ci zakuć nowy przewód na starych końcówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Hehe pudło kolego... To nie c360 żeby jakaś miedź tam była.
Jedź na szrot z traktorami albo do sklepu gdzie zakuwaja węże hydrauliczne i rurki wg wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Mi kiedyś  się przetarła rurka zawiozłem do firmy co spawają aluminium i lipa podobno to jest tytan  tyle usłyszałem ale jakiś inny drut założył do automatu i z bólem pospawał co prawda wiozłem zaraz do poprawki bo nadal było nie szczelne ale po drugiej próbie jest ok i chodzi do tej pory, ale żeby nową dostać to raczej niema szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przewód jest metalowy spróbuję zawieść go żeby mi ktoś pospawał bo boję się że sam jak pospawam to go przepalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest forum rolnicze a nie miejsce na twoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popytaj na wiosce znajomych gdzie kto ma tiga palnik lutuje mosiądzem. Którąś z tych metod zalepią że żadna nowa rurka nie będzie potrzebna.

Jak coś to WG mogę ci podpowiedzieć gdzie to zrobisz, Albo pisz do kolegi bialy2005 on bardziej z twoich okolic to prędzej będzie wiedział gdzie takie rzeczy się naprawia w waszej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano82    4

"tytanowe" rurki i fachowcy po zawodówkach ;)
Nie ma tragedii silniki prawdopodobnie czysta platyna.
Zawieź to do dobrego spawacza albo szukaj we sklepach. Zwykle spawy w hydraulice wytrzymują a rurki pękają obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Okej dzięki chłopaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

a widziałeś w hydraulice siłowej miedź? bezszwowa metalowa rura

Mi kiedyś spróchniały 2 długie rurki na hederze od wysuwu motowideł , pojechałem do gazownika, kawał miedzi, krążki i oryginalny śrubunek i działa już z 10 sezonów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

W aucie tez sa rurki stalowe a pozniej dorabia sie miedziane jak zgnija. W ciagniku tez nie powinno byc problemu szczególnie ze zlacza sa typowe.
Ew. Spawanie jak wspomnieli ale palnikiem ale znajac zycie za chwile pusci w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj