Emlo

Case CS 130-Blokada podnośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PronarekP5    67

A o której kostce mówisz? Szukałem, ruszalem itd kostkami kablami i przekaźnika i ale nic z tego


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Ok będę czekać na foto, mam nadzieję że to jest to samo i będzie po kłopocie. 


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

20190327_082827.thumb.jpg.8b6adfef995487725c95e8084f4a6878.jpg

Ten zielony kabelek obok czerwonego,wyciągnołem i okazało się że końcówka była jakby przegrzana i nie łączyła dlatego dostawiłem kawałek nowego kabla,teraz wszystko działa.Powodzenia jak co to klikaj postaram sie tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Właśnie w tym miejscu mam styki te od dwóch szarych kabli wypalone. A mógłbym Cie prosić o zdjęcie płyty z góry chodzi mi o podłączenie tych wszystkich pojedynczych kabelkow. 

Edytowano przez PronarekP5

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Już mam wszystko opanowane, nowe kabelki wlutowane zamiast tych dwóch pinow - przedostatni ten który masz naprawiany i 3 od końca teraz wszystko już jest ok. Mam takie pytanie ile masz sekcji rozdzielacza? Mógłbyś cyknąć foto rozdzielacza? Ja mam dwie, ale umnie to przerobione jest od nowego bo miał tura. I teraz mam sterowana sekcje jedna na yoysticku i jedna na mechaniczna dźwignię, a chciałbym zobaczyć jak zrobić by miał na yoysticku dwie pary. 


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1126

Nieraz "głupota" potrafi napsuć nerwów, ale ważne że zrobione.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Kolega elektronik który to naprawiał jak zobaczył ta płytkę to powiedział że ogólnie to fabrycznie jest słabo zrobione... 

Edytowano przez PronarekP5

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Ja mam 4 pary wyjść, dwie pary elektryczne sterowane na dzoju i dodatkowe sterowanie pierwszej pary elektrycznej na dzwigni krzyzowej i dwie pary na dźwigni krzyżowej,pierwsza elektryczna i na dzwigni krzyzowejz pozycją pływającą potem dodatkowo wolny spływ,pierwsza elektryczna i pierwsza mechaniczna z regulacją ciśnienia z tyłu na rozdzielacz,jak będzie wolny cs to mogę fotkę  zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Witam, ja trochę z innej beczki, otóż niedawno kupiłem CS150 i wypadałoby zrobić mu jakiś serwis. Jakie oleje lejecie do skrzyni i silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Ogólnie w sklepach rolniczych maja rozeznanie co do czego, często są oleje np. rekomendowane z Case Fendta czy np firmy które produkują często na etykietach piszą do czego i do jakich ciągników. 


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emlo    0

Witam, mój problem odnośnie wyświetlania prędkości został usunięty. Problem tkwił w zegarach, coś tam się odlutowało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos1781    0
50 minut temu, Emlo napisał:

Witam, mój problem odnośnie wyświetlania prędkości został usunięty. Problem tkwił w zegarach, coś tam się odlutowało.

 

A sam robiłeś to czy elektryk? Bo moze u mnie będzie ta sama przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad28    0

Podpowiedział by mi ktoś gdzie znajdują się chamulce w case CS 120 bo chciałem podczepić rozrzutnik ale nigdzie nie ma gniazda do hamulca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos1781    0

No na 100 procent są hydrauliczne. Jak dobrze pamiętam to po prawej stronie pod złączami hydrauliki jest to gniazdo

Foto

16297210694309157037400109488776.jpg

Edytowano przez lanos1781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuxgo86    0
Cześć, mój wyświetlacz liczby prędkości nie działa na mojej obudowie CS 110.
Zdjąłem go i ma na nim 3 złącza kablowe. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

viber_image_2021-11-03_19-13-18-679.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos1781    0
Dnia 3.11.2021 o 19:13, fuxgo86 napisał:

Cześć, mój wyświetlacz liczby prędkości nie działa na mojej obudowie CS 110.
Zdjąłem go i ma na nim 3 złącza kablowe. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

viber_image_2021-11-03_19-13-18-679.jpg

To wyświetlacz podbiegów? U mnie były popalone diody LED. Z tym że seryjnie są tam dość dziwne diody LED. Ale z powodzeniem można zwykle pojedyncze ledy szeregowo lutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuxgo86    0
Dnia 7.11.2021 o 19:53, lanos1781 napisał:

To wyświetlacz podbiegów? U mnie były popalone diody LED. Z tym że seryjnie są tam dość dziwne diody LED. Ale z powodzeniem można zwykle pojedyncze ledy szeregowo lutować.

Tak, to jest powyższy ekran. dół i góra skierowane w dół wyświetlacza liczbowego, ale semi nie działa, martwy. powinien prowadzić, schemat instalacji elektrycznej, zasilanie. myślisz, że diody są spalone?

Rozebrałem dzisiaj joystick bo oświetlenie nie działa i miałem co zobaczyć. ktoś już to naprawił. odpływ hydrauliczny nie działa, a przycisk resetowania z przodu jest wyłączony. wymagałoby to również okablowania schematu, jeśli ktoś go posiada.

przepraszam za pisownię, jestem węgierski i tłumaczę z google.

 

viber_image_2021-11-09_20-00-43-555.jpg

viber_image_2021-11-09_20-00-44-388.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuxgo86    0
witam poskładałem dzisiaj joystick, było kilka przerw w kablu, naprawione, wszystko działa. z przodu jest tylko 1 przycisk, nie wiem co to jest, brak kabla.

 

Zdemontowałem ekran licznika biegów, wszystkie diody sprawne, przetestowałem je, chyba wadliwe okablowanie.

 

viber_image_2021-11-12_17-16-51-985.jpg

viber_image_2021-11-12_17-16-52-102.jpg

viber_image_2021-11-12_17-16-52-227.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez volteno
      case mx 100c gdy używam hydrauliki  zewnetrzne to czasami  ginie  cisnienie .Nie jedzie ,nie skreca i nie podnosi,po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy.Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Drobna2021
      Witajcie. Mam problem z podnośnikiem w ciągniku case cs 86. Problem polega na tym, że odrazu po odpaleniu ciągnika podnośnik sam zaczyna podnosić i podnosi do samego końca nie rozłączając się gdy już podniesie się do najwyższego poziomu. Na kontrolce diagnostycznej  mogą dioda 3 razy i za chwile 7. (3-7) czy ktoś odczyta ten kos usterki? Może ma ktos instrukcje obsługi tego ciągnika? Lub wykaz części hydrauliki tego ciągnika, zawór ehr, kody błędów, wykaz przekaźników? Proszę o pomoc. 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj