Polecane posty

Gość   
Gość

w tamtym tyg ładowałem dla kolegi pszenicę paszową i szła do Cedrobiu i dawali mu 590 netto z ich transportem

 

Trochę dalej jest do was i z transportem tak może być.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

To ja w przyszłym roku nie sieję bo jak zasiejesz pół wioski to na pewno cena spadnie :)

 

ze 3-5ha może bym posiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ja wczoraj sprzedałem na pasze po 660 netto  a w zniwa nie dawali nawet po 620 tak więć spoko koniec zmowy posrednikow który dzień wcześniej proponował 580 a telefon do pośrednika który bezczelnie proponował mi paskarską cene to 78 406 90 83

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

ja wczoraj sprzedałem na pasze po 660 netto a w zniwa nie dawali nawet po 620 tak więć spoko koniec zmowy posrednikow który dzień wcześniej proponował 580 a telefon do pośrednika który bezczelnie proponował mi paskarską cene to 78 406 90 83

W jakim rejonie tyle dają? U mnie za konsumpcję ciężko 650 dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

w zadnym -to troll. B) , no chyba ze w skandynawii tam  ceny sa sporo wyzsze :D . ja w detalu sprzedaje po 650,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AlexanderX to gość z kosmosu... ceny nawozów i śor najtańsze, zboże najdroższe, na rolnictwie jego zdaniem są kokosy. A tak naprawdę to w d*pie był i go*no widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w zadnym -to troll. B) , no chyba ze w skandynawii tam  ceny sa sporo wyzsze :D . ja w detalu sprzedaje po 650,

 

Nie koniecznie bo duże paszarnie już płacą 640 - 650 na placu u nich, a kurniki na placu po 660 - 670.

Cargil siedlce chyba 640, cedrob 650, netto oczywiście.

 

Za pszenżyto paszarnie na razie cienko bo 530 netto chcą płacić. Gdzie żyto po 550 bez problemu można opylić.

 

Chyba kolejny rok gdzie paszowe będzie w tej samej cenie co jakościowa, mleko w cenie, na kurach biznes się kręci to i mieszanki się produkują pełną parą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

W jakim rejonie tyle dają? U mnie za konsumpcję ciężko 650 dostać

Tam gdzie miało być po 400 i też był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

Lipsko k/ Zamościa

paszówka 620 brutto

12,5 % białka - 660 brutto

14,5% białka - 680 brutto.

Wymiana +10zł do tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

dziś wywiozłem prawie 30 ton pszenicy białko 14,2(zmalało o 0,2)po 700,-netto Lechpol Szubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

chyba szansa na podwyżki pszenicy sie niesprawdziala, ceny stoją ale dobre i to ze nie spadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Pszenica w mojej okolicy lekko drozeje w porownianiu do zniw bylo 540 netto a teraz jest 590 netto takze jakies wzrosty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Paszową po 650 netto sam bym sprzedał. No tak, tylko jeszcze ten transport. Siedzę na polu i sieję, to nawet nie wiem, jakie ceny w skupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dzis sprzedana paszówka po 620 zł brutto w ilości 4780kg. Zostało jeszcze ponad 10 ton. Prawie 7 ton to ludzie rozkupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj