Polecane posty

Gość   
Gość

No to u tego kolegi wyjdzie ci lepiej niż w wipaszu. Bo raczej tak już za 40 zł/t to powinien chcieć przyjechać po to. A do wipaszu za 580 to musisz jeszcze zawieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

670 z vat lubelskie paszówka

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

jak już piszecie "lubelskie" to podawajcie chociaż miejscowość, bo z Tarnogrodu do Łukowa kawałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena spada z dnia na dzień.  Firma SAKO Jabłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrys93    0
5 godzin temu, mieszko12k napisał:

670 + vat lubelskie paszówka

Chyba z tą ceną przesadziłeś, 670 tak,  ale brutto, dzwoniłem do SAKO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Jeden dzień popadało w Argentynie i od razu kołnierzyki obliczyły że przybędzie miliony ton więcej. Dlatego gra na spadki. Jak nasi chcą taniej, to zaproponujcie niech kupią tira z Ukrainy lub u przyjaciela putina. Tam podobno za darmo rozdają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie zamiast ''+''miało być ''z'' 670zł z vat czyli brutto przepraszam za wprowadzenie w błąd ;/ zabiegany jestem z  tego pomyłka pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141

Nikt nie sprzedawał i zrobili zamieszanie z tym zbożem teraz widzę ze ciągniki ruszyły ze zbożem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Taka sytuacja zdarza się kilka razy do roku, więc nerwy trzeba mieć ze stali. Czekajcie chociaż do styczniowych przymrozków. Po świętach ma być ocieplenie. Różnie może być, a cena za wiele nie powinna spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

Wipasz 600 netto, azoty Jarosław 620 netto paszowa, 640 jakościowa, lokalny skup 640 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
11 godzin temu, solek01 napisał:

Wipasz 600 netto, azoty Jarosław 620 netto paszowa, 640 jakościowa, lokalny skup 640 brutto.

to zawieś do pełkiń jeszcze tydzień temu cholewa płacił 690 brutto za pszenice teraz to nie wiem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj