URSUS5314

Żużel

Polecane posty

krolikNH    56

Dzisiaj 6 kolejka Speedway Ekstraligi, więc typuje:

 

MECZ SEZONU

Leszno - Toruń - 45:45

 

Częstochowa - Zielona G. - 52-38

Tarnów - Wrocław - 35-55

 

Pozdrawiam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Typowanie jakoś mi nie wychodzi więc powstrzymam się do tej czynności. Jedno jest pewne - lwy drapną w tylną część ciała mysz. Chyba, że sie przebudzą Skandynawy, ale nikłe szanse. Jakoś budziet :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Piękny dzień, piękne zawody Unibax Toruń górą 43:47 oleeee :) Wiesław Jaguś dosłownie rozniósł w pył przeciwników - 17pkt, ale trzaba podziękować również Holderowi, Hansowi, i Kostkowi :) Brawo chłopaki!!! Sullivan dziś fatalny dzień zaledwie 1pkt, ale myślę, że to po prostu był to bardzo zły dzień dla niego... A teraz inne mecze, więc gratki dla Unii Tarnów :) za wysoką wygraną z Wrockiem, i również gratki dla "Lwów" z Cz-wy za wygraną z Falubazem, szkoda mi Zielonki bo oprócz mojego macierzystego klubu kibicuję również im, a przegrana nie wysoka bo 49:41...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Piękny dzień, piękne zawody Unibax Toruń górą 43:47 oleeee :) Wiesław Jaguś dosłownie rozniósł w pył przeciwników - 17pkt, ale trzaba podziękować również Holderowi, Hansowi, i Kostkowi :) Brawo chłopaki!!! Sullivan dziś fatalny dzień zaledwie 1pkt, ale myślę, że to po prostu był to bardzo zły dzień dla niego... A teraz inne mecze, więc gratki dla Unii Tarnów :) za wysoką wygraną z Wrockiem, i również gratki dla "Lwów" z Cz-wy za wygraną z Falubazem, szkoda mi Zielonki bo oprócz mojego macierzystego klubu kibicuję również im, a przegrana nie wysoka bo 49:41...

Przymij gratulacje mistrza polski :) Gdyby nie nasze "gwiazdeczki " czytaj lindgren i iversen to moglibyśmy to nawet wygrać, bo w czewie tylko jechał hancock i pedersen... Nie wiem co z nimi :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja też @Matey nie wiem co te skandynawy odpier**lają na torze Iversen bodaj 1 a Lindgren 2 punkty zobyli... Gdyby chociaż jeden z nich ze 8 pkt zdobył to wygrana pewna, szkoda wielka...

Dzięki za gratki. Pozdrawiam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Żal jak ja ...... chce ktoś kupić karnet na 4 mecze ''falubazu''?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Jeździjcie tak dalej to mamy szanse na bonusa :lol:

chociaż nie przekonuje mnie jazda Rzeszowa, męki u siebie z wrocławiem, wczoraj z tarnowem jakby wygrali różnicą mniejszą niż 10pkt u siebie to był by wstyd przecież także to co zrobili to niemieli prawa mniej zrobić.

Co do falubazu to raczej zawsze forma takich średnich drużyn jaką jest w tym sezonie ZG faluje w przeciągu całego sezonu i powinno być jeszcze lepiej ale ciężko będzie im o półfinał jesli do play-off'ów przystąpią z niższego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Żal jak ja ...... chce ktoś kupić karnet na 4 mecze ''falubazu''?

 

@Matey! Nie możesz składać broni, walcz do końca... Fakt wczoraj mecz Falubazu z Lesznem można było nazwać katastrofą Zielonki, szkoda. Cóż można powiedziec tylko Zengota jechał i pewniak Dobrucki, a potem długo nic... Gratki dla Cz-wy za wygraną na trudnym terenie z Wrockiem, oraz gratki dla Rzeszowa za ładny mecz i wygraną z "Jaskółkami". Mojej macierzystej drużynie nie będe gratulował bo nie wypada :lol: Ale 14 pkt i nie pokonani :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No jak nie jak żal... Tragedia, tor powinien być atutem gospodarzy a widzę, że u nas jest odwrotnie.. W lesznie też baty na klatę, tylko mam nadzieję że będzie na styku, zresztą ten też miał być na styku.. Jak jeszcze z czwa przegramy to lipa. Coś my w genach mamy chyba już te baraże O.o


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

No rzeczywiście Zielona sie góbi . Pepe i Walasek beznadziejnie pojechali. No ale ze ja jestem za Lesznem to sie z tego ciesze, ale jednak zastanawia mnie co tam sie stało ze tak jechali słabo. mecz oglądałem w Tv i juz ze startu leszczyniacy pierwsi wychodzili. Mysle ze w Lesznie spokojnie Unia wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Gratuluje @dziku zwycięstwa i świetnej drużyny, macie na prawde dobry klub :) Co do Falubazu - klęska na całej linii. Walas testował sprzęt dzień wcześniej na takim samym torze, i trening skończył najwcześniej. Jakoś nie odzwierciedlił tego w niedzielnym meczu... Protas jak emeryt, na dodatek walczył o punkt z kumplem z drużyny... Zengi(oprócz Dobruckiego) pojechał najlepiej ze wszystkich , był przygotowany, brawo. Dobrucki nie zawiódł. A Freddie... Jakoś mam sentyment do niego, nie przekreślam go. Myśle, że dobrze by było zmienić trenera lub wprowadzić dyscypline ale też i dobrą atmosfere. Szczególnie obcokrajowcy muszą czuć sie dobrze i mieć zapewnione warunki. A on czuje na sobie presje kibiców. Zobaczymy kiedy Iversen sie wykuruje, może sie podciągnie. Co do trenera - powinien być drugim 'ojcem'. Janas nie sprawia wrażenia jakoby miałby nim być... Nawet nie chce mu sie tyłka na tor ruszyć. I cieszy mnie zmiana w zarządzie, może jeszcze ktoś z kadry kierowniczej wyleci. Przydałoby sie. Zobaczymy jak to będzie w nd w Lesznie. Jutro na W69 trening, może sie wybiore i popatrze jak łamagi jeżdżą. Oby sie im poprawiło :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Jeździjcie tak dalej to mamy szanse na bonusa :)

chociaż nie przekonuje mnie jazda Rzeszowa, męki u siebie z wrocławiem, wczoraj z tarnowem jakby wygrali różnicą mniejszą niż 10pkt u siebie to był by wstyd przecież także to co zrobili to niemieli prawa mniej zrobić.

Co do falubazu to raczej zawsze forma takich średnich drużyn jaką jest w tym sezonie ZG faluje w przeciągu całego sezonu i powinno być jeszcze lepiej ale ciężko będzie im o półfinał jesli do play-off'ów przystąpią z niższego miejsca.

 

Hue hue po dzisiejszym meczu, pewnie i macie te szanse na bonusa :) Bez nickiego was jechali, a potem to już egzekucja :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Moim skromnym zdaniem o bonusy Wrocław Rzeszów i Tarnów nie mają co sie starac bo nie sądze zeby odrobili jakis wynik wysoko.

Toruń Leszno i Częstochowa sporo pkt za bonusy mogą zgarnąc i kto wie czy od tego nie będzie zalezec koncowa klasyfikacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Nie wiem co napisać wsumie. Dobrze że Pedersen dojechal bo bez niego niewiele mniej bysmy przegrali. Wogóle atmosfera jest ciulowa, tor w tym sezonie bardziej nas zaskakuje niż gości. Niby 4 mocnych czewa ma i zz za Lee to jest tak jak 5ciu ale Zagar i Nicholls też nie z łapanki się dostali na tor i robią razem 8pkt i to na juniorach z czewy albo na swoich, przecież tego nie można nazwac drugą linią nawet a że nie ma lidera to tak to wygląda.

 

dziku,

Wrocek, Rzeszów i Tarnów wiadomo że nie mają czego szukać z Lesznem, Toruniem i Czewą, ale z Zieloną i Goszofem mają szansę tylko sytuacja jest taka, że Tarnow miał te 2 u siebie a rzeszow na wyjeździe i ma teraz szansę nawet na bonusy bo w gorzowie było -10pkt a ze ZKŻ z -13 (niepamiętam dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

U nas to samo Lindgren i Iversen, a tor jaki był w niedzielę to każdy widział.. Miałem wrażenie, że dzień przed meczem Unia tu trenowała a nie falubaz...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Bo Czernicki przewidział jaki będzie tor, i zrobili podobny(betoniasty) u siebie i na takim trenowali. Przy takiej pogodzie(słońce+ wysoka temp.) tor podczas meczu zaczał sie ubijać i po kilku biegach był już niesamowity beton. Dlatego mieli już spasowane przełożenia i byli szybsi na starcie. Ponadto Czernicki był w Zielonej na torze od 6 rano i pilnował, żeby gospodarze za bardzo pod siebie toru nie zrobili. A raczej pod kapitana :) Coż, nasz trener nie chętnie swoich szarych komórek używa... Być może w końcu nastąpią zmiany..


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dzisiaj ósma kolejka Speedway Ekstraligi, więc moje typy są następujące

 

Tarnów - Rzeszów: 55-35

Częstochowa - Wrocław: 58-32

Leszno - Zielona Góra: 55:35 (kibicuję Zielonce, ale rozum nie pozwala mi myśleć o ich wygranej...)

Gorzów - Toruń: 40:50

 

Pozdrawiam...

Speedway Ekstraliga - więcej mocy... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No, baciory pewnie w Lesznie będą ;p

 

Tarnów - Rzeszów: 53:39

Częstochowa - Wrocław: 61:35

Leszno - Zielona Góra: 53:39

Gorzów - Toruń: 42:54

 

ajj nic nie trafiłem :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No dziś ciężki mecz w Gorzowie, juz w pewnej chwili zwątpiłem, myślałem, że przegramy, ale chłopaki przebudzili się w drugiej części spotkania... Gratki dla Rzeszowa, bo byćmoże mecz z Tarnowem był kluczowy jeżeli chodzi o utrzymanie w SE... Częstochowie nie ma czego gratulować, bo mieli łatwe zadanie z Wrockiem, jedynie Crump nawiązał walkę... Szkoda Zielonki bo naprawdę dobrze w Lesznie jechali i mieli realną szansę na wygranie z miejscową Unią...

 

Pozdrawiam krolikNH :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie mamy LIDERA z prawdziwego zdarzenia, np. Pedersen czy Holta. Gdyby takowy był to mecze w Lesznie i w Częstochowie byłyby do wygrania (Hancook i Pedersen wygrali praktycznie mecz włókniarzowi bo reszta nie jechała) Całe szczęście, że Gorzów przegrał ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Hej Unia, hej Unia hej na pełen gaz :):):)

 

Dzisiaj myślałem że przegrają z Zieloną ale 3 ostatnie biegi 5:1 dla Uni :)

 

Serce w bieli, krew w błekicie UNIA LESZNO ponad życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

ponoć Zagar jechał na silnikach pożyczonych od Dobruckiego, na forach takie opinie się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Wskrzeszam temat ponieważ dzisaj IX kolejka Speedway Ekstarligi, moje typy na tę kolejkę są następujące:

 

Toruń - Leszno: 50:40

Wrocław - Tarnów: 55:35

Rzeszów - Gorzów: 51:39

Zielona Góra - Cz-wa: 46:44

 

Pozdrawiam ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Każda passa ma swój koniec... Dzisiaj przegraliśmy i z torem i z samym sobą, jednakże każdy się pogubił, ale szacun dla drużyny Lesczynskiej Unii za wygraną u Nas... Bonus zostaje u Nas dzięki Bogu... Gratki dla "Lelum Polelum" Gorzów za wygraną w Rzeszowie, Wrockowi nie ma czego gratulować, bo objechać Unię Tarnów u siebie to nie sztuka, znów szkoda mi Zielonki, znów przekichała tym razem ze "Złomiarzami" z Częstochowy...

Jeszcze raz gratulacje dla drużyny leszczyńskiej, bardzo ładne spotkanie, oby na koniec sezonu znowu w Toruniu te dwie drużyny się spotkały, ale wtedy górą już będzie tylko Unibax... :)

 

Pozdrawiam ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Brawo janas! Prawie jak trener z jajami... Mam nadzieje ze 6.07 zobacze innego czlowieka niz janas i cichonski, nie rozumiem w ogole, czmeu u nas robia beton, jak walasek, lindgren, protas czy dobrucki wola przyczepny.. Zamiast bronowac i lac wode to my walcujemy haha. Nie ma co, baraze w zg to juz tradycja. Brawo dla Leszna, nie spodziewałem się tego.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj