matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gladius    3

Witam!
Sprzedawał ktoś może bydło do ABP Poland Pniewy? Jakieś wrażenia?
Ciekawi mnie jak tam wyglądają terminy płatności?
Z góry dzięki za odpowiedzi
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107
14 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Ja słyszałem że od następnego tygodnia cena idzie w dół. Styczeń to będzie martwy czas na sprzedaż zawsze tak jest. Będą wszyscy czekać jaka będzie cena na rynku

wczoraj sprzedany mm po 7,8+wat.dziś cena 0,20w dół,do poniedziałku ma spaść jeszcze o 0,20groszy.

oby tylko.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Przewaznie 6-7 dni kasa jest na koncie czasem ósmego dnia jak sprzedasz w poniedziałek 

 

 

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
23 minuty temu, Gladius napisał:

Witam!
Sprzedawał ktoś może bydło do ABP Poland Pniewy? Jakieś wrażenia?
Ciekawi mnie jak tam wyglądają terminy płatności?
Z góry dzięki za odpowiedzi
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Z całą pewnością będzie niewielu.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

Sprzedane wczoraj 2 jalowki mieszance:

1. bardziej limousine 595kg 22m-ce - 7,8 netto

2. bardziej charolaise 590kg 22m-ce - 7,6 netto

 

Jak zawsze przed swietami ceny pojda w dol bo ludzie sprzedają zeby mieć kase na swieta i nowy rok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podajcie pełną nazwę tej firmy brzegowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Za byka hf 8-8,5 zł mieszance od 8,5. krowy 5,5-6,5. Ceny brutto, podlaskie. Po niedzieli spore spadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Dużo osób myśli ze jak idą swieta to cena pojdzie w górę  i trzymają bydło. Dlatego spodziewają sie teraz sporych sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Ta a kilka stron wcześniej Ktoś stwierdził, że teraz stanieją bo ludzie pieniedzy na święta potrzebują. Jak na moje to bujda. Ten niby spadek ceny to tylko przez takie spekulacje. Czyta to jeden handlarz z drugim i tak się to napędza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Przedstawicieli wszelkiego typu i tych z ubojni też tu nie brakuje. Jesteś już sporo czasu na forum, towar masz konkretny to napewno jacyś już się do Ciebie incognito zgłaszali na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Tydzień temu już była mowa że cena spadnie bo jest strasznie dużo towaru na rynku bo każdy trzymał bo cena cały czas do góry rosła a teraz jest wysyp:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Nie wiem nie hoduje byków juz 9 lat, pytałem handlarza z ciekawości. Mówił też, zresztą jak któryś z forumowiczów, że między świetami a nowym rokiem zawsze cena jest o wiele lepsza niz przez swietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj