Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Tomasz78    1029

no niestety dopóki bedzie monopol największych zakladów nic sie nie zmieni ,a nasz rząd nie umie chronić Polskiego producenta i choc juz świnie zlikwidowałem szlak mnie trafia ,,,,,ze nasz rynek reguluje niemiec ;[

ciekawe czy kiedyś sie doczekamy jakiś pozytywnych zmian ,czy bedziemy zdani na kaprysy sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

 

Chcieli gospodarkę wolnorynkową to mają, tylko, że na tej gosp. nie jeden już zęby stracił a,

może zamiast głupot Ministerstwo Rolnictwa i nasz szanowny Minister tym problemem by się zajęli, no chyba, że w tej branży będą nas dalej w h**a robić do końca świata i jeden dzień dłużej...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

A mnie się udało po 5,10 netto sprzedać 109 szt dziś, uff wyczekalem do końca, bo przetrzymalem 1,5 tygodnia licząc na lepszą cenę bo takie były przymiarki za granicą i wygrałem na tym akurat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to się ciesz ja mam na przyszły tydzień partie do sprzedania a ch.. z tym moim szczęściem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

trzeba sie cieszyc z tego co jest bo w zeszlym roku o tej poze szly po 3.60

 taaaa a w przyszłym roku będą po 2 zł i tez będziesz sie cieszył ?

 

strefa asf 4.2 na wbc i tez zyjemy

masakra :blink: u nas za maciory płaca 4zl + vat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Jak to wyliczyłeś?

 

Już dziś większość  zakładów zbiła cenę 10-20 groszy na klasie a pośrednicy dołożą swoje .Jesteś niepoprawnym optymistą teraz liczą się w gospodarce bracia z zachodu i ich interesy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam ustalone po 4,80 netto na poniedziałek jak nie dadzą to wracają pusto B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj