dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
denzel    28

Dziś sprzedałem byczki średnia ich waga 700kg. Były zgodzone przed niedziela jeszcze po6.5+vat a od wczoraj cena lekko w dół o 20gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

10,70 + vat poubojową oczywiście a żywa od 6,50 + vat. Za dobrze by było żeby 10,70 + vat za żywca.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer111    0

6.50zł od 500 kg a poubojowo 11zł=vat

Edytowano przez farmer111
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Byczki młode jeszcze sprzedaż z konieczności dla tego słabo ważyły, 4 sztuki średnio ok. 550kg, jeden może powyżej 600 lekko, hf-y i mięsne, cena od od 6,5+vat do 7 brutto :) Co najlepsze za mniejsze drożej

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

Morliny 10,80 +vat WBC

Zakłady Mięsne Warmia 11+ vat WBC

 

Morliny chciały dzisiaj zabierać byki ale poczekam jeszcze ok 2 tyg. Każdy mówił że cena zaraz zacznie spadać.

Mam pytanie czy sprzedawał ktoś bydło do Warmii? Nigdy im jeszcze nie sprzedawaliśmy ale chyba teraz się zdecydujemy w końcu 0,20 zł lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msgo18    0

Woj. Łódzkie pow. Wieruszów. Dziś poszły 3 byki mieszańce waga 650, 750, 760. Cena 6.1+VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzio    4

Dziś sprzedane 6 sztuk simentala, po potrąceniach 7% średnia waga z załadunku 647 kg, wiek 20 miesięcy, cena 6,80 brutto, woj dolnośląskie okolice Strzelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

Lubuskie, byki MM 5,90+vat, krowy czarno- białe, 3,00zł, u nas zawsze lipniej

Edytowano przez suzuki21l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus912gd    0

Witam mam na sprzedaż 2 byki HF wadze 550kg szt. może ktoś się orientuję ile mógłbym dostać za jeden kg wagi żywej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

pow. sieradzki cena za ładnego mieszańca może wynieść 7zł brutto a za HF 6-6,5 cena u handlowca kto sprzedaje do ubojni więcej niż 5 szt jednorazowo cenę uzyska większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

pow. sieradzki cena za ładnego mieszańca może wynieść 7zł brutto a za HF 6-6,5 cena u handlowca kto sprzedaje do ubojni więcej niż 5 szt jednorazowo cenę uzyska większą

 

Podaj jakieś namiary na tego handlowca bo ja jestem z okolic Sieradza i niedługo będę sprzedawał byczki :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Pewnie podstawa w O


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj