Zaloguj się, aby obserwować  
kombinator18

Jak odkrecic

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18

problem polega na tym ze niemoge odkreciec tych dwuch srob przy kazdym korbowodzie zwykly klucz sie slizga kupilem specjalnie nowy a nasadka z grzechotki nieche calkowicie wejsc bo ja scianka jedna trzyma co bu tu poradzic ?????jedna pae tylko odkrecilem reszta nawet nieche ruszyc albo czyms popryskac doradzcie wazne <_< aha che sie dostac do panewek jak zem sie niewyraznie wyrazil ciagnik 4011


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Jeżeli dysponujesz palnikiem gazowym, spróbuj podgrzać tą śrubę powinno pomóc. Przypominam tylko że nie może być to palnik acetylenowy <_< bo wtedy śruba się stopi, najlepszy jest taki zwykły palnik dokręcany do butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

palnik odpada a klucz elektryczne czy jak sie to zwie ???ja bym na chama to odkrecil ale do cholery nasadka nie moze wejsc do konca i sie zeslizguje bo tak to przedluzka rurka i nie ba bata

robil juz ktos tymi kluczami elektrycznymi dziala to nawet ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

korcze 1 panewke zalozylem a druga opcja mnie wkorza ze wal za chimy niemoge obrocic tak by sie uparl czy moze zle panewke zalozylem ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

no ja czegoś tutaj nie rozumiem jak podejdziesz tym kluczem jak piszesz, ze nasadki nie możesz założyć??? Jerśli nie możesz założyć nasadki to po co Ci ten klucz?? Przeciez ten klucz tez potrzebuje nasadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ten pneumat co podał kombinator wygląda jak zabawka,plastikowy...do tego trzeba mieć mocną sprzężarke.

a co do palnika to trzeba umiejętnie grzać i acetylenowym nie stopisz śruby jeśli umiesz grzać


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
ten pneumat co podał kombinator wygląda jak zabawka,plastikowy...do tego trzeba mieć mocną sprzężarke.

a co do palnika to trzeba umiejętnie grzać i acetylenowym nie stopisz śruby jeśli umiesz grzać

 

Ten klucz jest na prąd :lol: :P <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
no ja czegoś tutaj nie rozumiem jak podejdziesz tym kluczem jak piszesz, ze nasadki nie możesz założyć??? Jerśli nie możesz założyć nasadki to po co Ci ten klucz?? Przeciez ten klucz tez potrzebuje nasadki

 

 

nasadki nie mozna do konca zalozyc ale jakby tym kluczem trochu sily ma to moze by ruszyl bo to szybki obrot by byl i trzymasz w jednej caloscie a nie ze nasadka potem przedluzka i dopiero grzechotka i na grzechotke rurka inaczej niemam co mazyc ale nawet to niepomaga bo za duzo sily i luzuje no nieumiem tego wytlumaczyc poprostu sie nasadka przekrzywia i lipa z tego a o zwyklym kluczu nawet mowy niema a widzialem kiedys takie male butle z jakims gazem tylko ze to chyba do zgrzewania rurek bylo moze by tym nagrzal ???

 

a dzialal juz ktos tym kluczem ????


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

ten klucz to możesz w buty se wsadzaić to będziesz wyszy bo do czego innego to on sie nie nadaje a jak nie możesz odkęcić to przyspawaj nasadke do śruby i wtedy odkręcisz


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

a próbowałes odprezyć srube pukajac młotkiem ?


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
ten klucz to możesz w buty se wsadzaić to będziesz wyszy bo do czego innego to on sie nie nadaje a jak nie możesz odkęcić to przyspawaj nasadke do śruby i wtedy odkręcisz

 

 

wystarczy mi 189 cm wzrstu nieche wiecej

 

a próbowałes odprezyć srube pukajac młotkiem ?

 

 

sproboje jotro o tym nie pomyslalem a to duzo daje ???

 

narazie na noc poszlo pol puszki wd 40 moze cos ruszy

 

a jak nie to jak kolega mowi spawara i ogien tylko musze 6 nasadek kupic <_<

 

a jak nie to do tokarza on ma palniki i niech sie bawi

 

a jak jeszcze nie to mechanik niech sie z tym papra ale mnie to wkurzylo pieknie powiem wam :angry:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

dokładnie, weź tępy przecinak, młotek i przyłóż do kantu śrubki o wal w tą stronę co się odkręca. Jak nie pomoże weź przez 2 młotek popukaj porządnie w śrubę i z powrotem przecinakiem odkręcaj. Jak nie pomoże to już nie wiem. (u mnie jakieś 80% skuteczności bez WD40) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
dokładnie, weź tępy przecinak, młotek i przyłóż do kantu śrubki o wal w tą stronę co się odkręca. Jak nie pomoże weź przez 2 młotek popukaj porządnie w śrubę i z powrotem przecinakiem odkręcaj. Jak nie pomoże to już nie wiem. (u mnie jakieś 80% skuteczności bez WD40) <_<

 

 

probowalem twarda sztuka na serio ja niewiem co to jest jakas technologia stalinowska chyba samozaczaski no poprostu dramat gdyby nie ta scianka to nasadka do konca i niebylo by bata

 

zobaczymy co sie jotro podzieje ide spac <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
probowalem twarda sztuka na serio ja niewiem co to jest jakas technologia stalinowska chyba samozaczaski no poprostu dramat gdyby nie ta scianka to nasadka do konca i niebylo by bata

 

zobaczymy co sie jotro podzieje ide spac <_<

 

najpierw popukaj w sam srodek ,,łba,, od sruby ale z wyczuciem tyle ze nie lekko, kluczem poźniej,


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

jeszcze jedna panewka mnie trzyma ale chybajej nie bede ruszal bo nie ma wogole tam luzow a w jednym wogole niebylo panewek <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj