witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

rafalkom555    13

Nie wiem gdzie dokładnie jest karcher, chodzi mi o to że tam sprzedają to i serwis tez jest, gdzieś na wałowej auto-wulkanizacja, stihl jest też w janowie więc w razie czego tez cześci są B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Witam mam zamiar kupić myjkę i sie zastanawiam jaką, czy słabszej mocy i firmową czy duzej mocy lecz nie firmową. Np znalazłem coś takiego http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-duzy-zestaw-2800w-karcher-i1977531592.html lub też taką http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-parkside-150-bar-akcesoria-hit-i1977917842.html

Jakie macie u siebie i jak sie sprawują i co polecacie. Chce kupić coś taniego do 450 zł głównie do mycia ciągnika, sprzętu i samochodu.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

miałem podobnej wielkości myje karchera. Buty dało sie nią umyć, rower tez z kurzu. Na nic wiecej nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

wydaj 2 razy tyle na jakiegoś wiekszego karchera albo stihla i masz spokój na lata i wszystko ładnie umyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelax88    19

Jak masz kupic gówn.....o to lepiej nic nie kupuj bo taniosc jest 2 razy drozsza i uzbieraj wiecej i tylko karcher z pompa miedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopol92    1

jeden znajomy króty zajmuje się myjkami zawodowo powiedział mi że jak kupować to coś albo do 1000zł albo powyżej 4tys. polecam ci jedynie produkty firmy karcher bo to porządny sprzet, najlepiej na aluminiowej pompie, dołóż trochę kasy i kup np. model 5.55, to będzie jaakieś 800zł. szukaj w sklepach dealerskich, bo to co idzie na markety to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

Ja mam myjkę Kranzle. Ciśnienie 200 barów. Jeszcze mam lancę z koncówką wirującą. Nprawdę nie narzekam.


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Osobiście mam Karchera ale kumpel serwisuje i sprzedaje używane i Kranzle są to pojedyncze egzemplarze ale poleca sprzęt tej marki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Ja mam black&decker i też swoje zrobi ma już 5 lat i działa bez zarzutu może mała bo ciśnienie 120bar ale u mnie swoje zrobi. To zależy co kto oczekuje. Choć fajnie było by mieć jakąś konkretną używkę z podgrzewaniem wody i większym ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Ja mam Kranzle 175 bar i polecam ;) Myjki tej firmy nie sa tanie, bo drozsze od karchera ale solidne :D

Edytowano przez Lukasz5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepan    0

ja kupiłem w tym roku z allegro karchera k5.520 za ok 800 to już taka lepszejsza ponoć wtedy nowość coś w stylu tego: http://allegro.pl/myjka-karcher-k-5-520-nowosc-nastepca-5-55-5-20-fv-i1972179864.html

 

Powiem wam że jak na moje potrzeby to idealna farbę z samochodu zbiera konkretnie (widać gdzie był domalowywany :rolleyes:), silnik ciągnika też oczyści bez żadnych płynów, rozrzutnik z zaschniętego obornika oczyścił pięknie.

Polecam, jedyną wadą to jest rączka którą się ciąga- nie jest blokowana

Edytowano przez stiepan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

A ja natomiast mam STIHL RE 162Plus super myje szybciutko zmywa olej czy zrywa farbę z maszyn :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja za Karchera 5.55 zapłaciłem 698zł. Wybrałem Karchera bo miałem wcześniej myjkę tej samej firmy przez 4 lata. Dopiero jak zamarzła zaczęły się problemy. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Ja mam Karcher K7.20. Od kilku lat nią pracujemy i jak narazie nie było problemów.

Nie wiem na ile to prawda ale podobno ma ona pompę taką jak w myjkach profesjonalnych ale osprzęt (wąż i lance) od amatorskich.

Ogólnie do takich prac jak wymieniłeś nadaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

Od roku posiadam karchera hd 1000 i jestem z niego bardzo zadowolony...mimo swojego wieku jest to mocna i wydajna maszyna(prawie 1000l/h i ciśnienieok250 bar)....

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany mam na sprzedaż karcher(nie pamiętam modelu) posiada silnik 4,8 kw, pompę o wydajności 13l/min(oczywiście mosiężną), nową lancę i wąż, dodam że myjka jest w stanie perfekcyjnym :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

ja od 4 lat mam myjke duńską nilfisk alto posejdon 5 x55.205 barow 1200lnah dysza zwykla i turbo,pianownica,przewod 15 m zwijany na beben.dalem za nią 5500zl teraz ponad 7000,oczywiscie zimnowodna,chyba najlepsza polecam.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj