H3ni0

ZTS 16245-czujniki.

Polecane posty

H3ni0    31

Witam.

Chciałem zapytać gdzie znajduje sie czujnik paliwa w tym zetorze i jak powinny byc podlaczone kable do czujnika od cisnienia pneumatyki?


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie jestem pewny ale ja pewnie szukałbym gdzieś przy zbiorniku paliwa a wyprzedzając pytanie gdzie jest zbiornik paliwa to już odpowiadam tam gdzie lejesz ropę - jaśniej nie potrafię :) .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

No właśnie oto chodzi ze nigdzie go nie widze i tez czy przy gornym czy dolnym?


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeżeli nie widzisz go przy górnym po zdjęciu maski to wniosek jest jeden że go nie ma .

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik23    2

Jeden czujnik znajduje się pod maską, między kabiną a wlewem. Natomiast drugi jest w dolnym zbiorniku i aby do niego się dostać to musisz odchylić a najlepiej całkowicie zdjąć ten zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian89
      Witam niedawno kupiłem zetora 16245 i chciałbym się dowiedzieć jak powinno się załanczać przedni napęd.Czy powinien on być włonczony podczas postoju czy w czasie jazdy.
    • Przez rolnik23
      Witam,
       
      Czy ktoś orientuje się może gdzie można kupić siłowniki gazowe do okna dachowego w ZTS? Jest to nietypowe mocowanie i dotychczas nie natrafiłem na ogłoszenie z takim, a zależy mi na oryginalnym mocowaniu , myślę że od 914 i pochodnych też mogą pasować.
       
      Pozdrawiam rolnik23
    • Przez H3ni0
      Witam gdzie w w.w ZTS'ie znajduje sie czujnik od obrotow silnika? Bo moj jest chyba zepsuty poniewaz licznik wskazuje tylko max 1000obrotow.
    • Gość
      Przez Gość
      witam, z ZTSa po rozgrzaniu robi mi się automat i przedni napęd traci na funkcjonalności a mianowicie ciągnik jak popracuje to sam sobie z zająca na żółwia przełącza poniżej 1000obr/min jak dodaje gazu to z powrotem włącza się zając i dodatkowo przedni napęd się rozłąćza przy obciążeniu i niższych obrotach, i jak włączę WOM na niezależny to kręci się bez włączenia tej dźwigni przy kierownicy. czy to głównym winowajcą jest ROZDZIELACZ wzmacniacza momentu ten pod podłogą??? chciałbym się upewnić. ciągnik ma wszystkie nowe pompy, przystawka od napędu jest zregenerowana, nowa mikropompa, nowa taśma od wzmacniacza, zmienione pierścienie na siłowniczku włączającym żółwia. pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      na jakiej to zasadzi to działa bo to ma służyć chyba jak ziarno się gupi to te kontrolki sie zapalają, a u mnie żeby się zapaliła druga kontrolka to w te blachy nawalać pięściami

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj