Skocz do zawartości
H3ni0

ZTS 16245-czujniki.

Polecane posty

H3ni0    24

Witam.

Chciałem zapytać gdzie znajduje sie czujnik paliwa w tym zetorze i jak powinny byc podlaczone kable do czujnika od cisnienia pneumatyki?

KPZ "Zetor Team"

Sadek    462

Nie jestem pewny ale ja pewnie szukałbym gdzieś przy zbiorniku paliwa a wyprzedzając pytanie gdzie jest zbiornik paliwa to już odpowiadam tam gdzie lejesz ropę - jaśniej nie potrafię :) .

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

H3ni0    24

No właśnie oto chodzi ze nigdzie go nie widze i tez czy przy gornym czy dolnym?

KPZ "Zetor Team"

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    462

Jeżeli nie widzisz go przy górnym po zdjęciu maski to wniosek jest jeden że go nie ma .

• Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

rolnik23    2

Jeden czujnik znajduje się pod maską, między kabiną a wlewem. Natomiast drugi jest w dolnym zbiorniku i aby do niego się dostać to musisz odchylić a najlepiej całkowicie zdjąć ten zbiornik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian89
      Witam niedawno kupiłem zetora 16245 i chciałbym się dowiedzieć jak powinno się załanczać przedni napęd.Czy powinien on być włonczony podczas postoju czy w czasie jazdy.
    • Przez kamil2040
      Witam wszystkich posiadaczy kombajnów Deutz Fahr
      Od razu mówie że jestem nowym użytkownikiem, wiec jeśli robię coś źle proszę o podpowiedź i co mam zrobić żeby poprawić swój błąd

Wiem że jest już temat o tym modelu ale nie wiedziałem tam postów o tego typu problemach.

Mój model to M268. Zakupionyt w tamty roku przed żniwami, teraz w zimie jest dużo czasu to przydalko by się maszynę przygotować pożądnie do następnych żniw.

I tak na sam początek zadamy pytanie czy moze ktoś orejntuje się gdzie mogę dostać jakąś książkę napraw, instrukcje obłsugi czy katalog części?

Kolejny problem, który bym chciał rozwiązać z waszą pomocą to panel trzech diod i chyba potencjometrów. Niżej macie zdjęcie tego panelu

http://zapodaj.net/0...54a1b2.jpg.html
    • Przez tomus88xD
      witam, mam takie pytanie odnośnie podłączenia elektrozaworu do blokady przedniego mostu tzn jak podpiąć przewody do "wtyczki" która jest na cewce rozdzielacza??? wiem, że ma tam być zasilanie 12V+ następnie - i uziemienie? który przewód gdzie ma być podłączony??? pozdrawiam

tutaj link do obrazka ocb:
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/704b92a992abb476.html
    • Przez muoodyy
      siema. mam mf 6180 i czytając forum dużo uzytkowników ma problem z ciśnieniem oleju w skrzyni. mianowicie mam to samo. gdy go kupilem rok temu, zapalala mi sie kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ten czerwony trójkąt. ale po chwil jeżdzenia i przygazowania kontrolka gasla i bylo okej. zapalala sie bardzo rzadko ale jest to uciazliwe bo odrazu komp wyłącza mi funkcje blokady, wom, itd. no i tak sie dzieje mi do teraz. czasem sie włączy kontrolka ale po przygazowaniu gasnie i juz sie nie zapali a czasem takie gazowanie nic nie daje. wczoraj uprawialem i tez mi swiecila kontrolka jak go odrazu odpalilem ale po godzinie pracy dopiero zgasla i wszystko dzialalo. i dzisiaj rano znowu sie zapalila i tak w kółko macieja. problemow zadnych z podnosnikiem i wspomaganiem nie ma. wszystko dziala. no i czytając kilka tematów doszedlem do wniosku ze wymienie czujnik cisnienia oleju w skrzyni. ale nie wiem gdzie on dokladnie jest. na tym podluznym filtrze co sie wklad wymienia jest jeden czujnik i od niego wychodzą 2 kable z ktorego jeden leci do kontrolki chyba a drugi leci do takiego jakby innego czujnika przy tym grubym bialym filtrze. i takie pytanie co jest co? ktory mam wymienic? ciagnik potrzebny a tu nie ciekawa sytuacja:/. olej i filtry wymienialem 2 miechy temu. ale przed wymianą tez tak sie działo....
    • Przez grzes151
      Mam pytanie coś mi stuka w tylnym moście co to może być bo nie wiem od czego zacząć rozbieranie stukanie zmniejsza się jak włączę przedni napęd może ktoś z was miał coś takiego za ewentualne odpowiedzi byłbym wdzięczny