Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
H3ni0

ZTS 16245 czujnik obrotow

Polecane posty

H3ni0    25

Witam gdzie w w.w ZTS'ie znajduje sie czujnik od obrotow silnika? Bo moj jest chyba zepsuty poniewaz licznik wskazuje tylko max 1000obrotow.

KPZ "Zetor Team"

IGL    32

Z przodu po prawej stronie silnika jest prądniczka, wychodzą z niej 3 kable,

H3ni0    25

A moglbys wyslac mi jakies zdjecie czy zaznaczyc dokladnie na jakims schemacie?

KPZ "Zetor Team"

Wiadomość z agroFakt.pl

IGL    32

Patrząc z prawej strony silnika jest pod korkiem wlewu oleju, napewno zauważysz,

H3ni0    25

Dzięki już znalazłem okazało się że spadł kabelek.

KPZ "Zetor Team"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawel6200
      Gdzie znajduje się czujnik temp. w JD 6200? ciągnik oglądany kilkukrotnie nigdzie nie widać czujnika
      Proszę o pomoc
    • Przez gustaww
      Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 
      Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

• Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J
    • Przez bamse86
      Witam 
      Calkiem nie dawno stalem sie posiadaczem Forda 4630 1992  mam w nim problem  czujnikiem poziomu paliwa. Po rozkreceniu licznika okazalo sie ze na plytce cujnika wszystko sie rusza to znaczy na pewno nie bedie dzialal w takim stanie . I tu nasowa sie pytanie czy mozna gdzies dostac tylko te czesc czy trzeba wymienic caly licznik ?
      Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ogrzewania od momentu zakupu dmuchawa nie dziala czy przyczyna tego moze byc cos innego poza spaleniem sie silnika ? Mam tu na mysli jakies nane wady tego modelu
      Z gory dziekuje za pomoc 

P.S.
      Przepraszam za brak polskich znakow.

• Przez jelonek6620
      John deere 2266 . Podczas koszenia  zawiesza się wyświetlacz obrotów silnika ,młocarni i wiatru.wyświetlacz nie reaguje na zaden przycisk,Po zgaszeniu silnika i ponownym włączeniu zapłonu wyświetlacz nic nie wskazuje i wszystkie parametry się kasują  . Po wprowadzeniu od nowa wszystkich parametrów i odpaleniu wszystko dziła  przez około godzine (różnie czasami dłużej) i problem powraca. Miał ktoś taki przypadek , lub ktoś wie co może być przyczyną. Proszę o pomoc bo żniwa  w trakcie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.