Grabarz97

Case mx 100c jaki olej hydrauliczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grabarz97    0

Witam potrzebuję uzupełnić olej w hydraulice w Case mx 100c i potrzebuję jaki ma być to olej. Chodzi mi bardziej o rodzaj oleju i najlepiej nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olej Akcela hytranultra albo Nexplore ja mam hytranultra przy swoim a najlepiej zapytaj @mariusz(ZDUN)

Edytowano przez wskpiotrus125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Oryginalny olej to "hy tran ultra" DO skrzyni wchodzi 60l cena wyjdzie 1200zł. Jak nie wiesz jaki masz olej w skrzyni to wymien cały bo jak zamieszasz i sie z pienii to różnie może być. Olej do wymiany co 2 lata lub co 300mgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

co 300 mth to sie wymienia w silniku w skrzyni co 1000 mth kto by narobił na ten olej co chwila wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

hej. mam pytanko 

mam case mx110, kupiony niedawno z niemiec. 

wg instrukcji ma być olej  w skrzyni 

AKCELA HY-TRAN ULTRA /ultration    

jednak z tego co mi wiadomo (ultra) to jest czerwony olej. 

ja u siebie w skrzyni mam olej żółty. 

a z akcela to byłby  

AKCELA NEXPLORE

i teraz nie wiem na który wymienić. podpowie ktoś ?? 

 


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

akcela hy-tran ultraction bo ultra już nie produkuja. mozna wlac też zamienniki przeznaczone do skrzyn z kąpielą sprzegła i hamulców w oleju oczywiscie trzeba wymienic cały olej a nie dolewac jak nie wiesz co masz w skrzyni no i filtr do wymiany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

to wleje nexplore i powinno być dobrze 

aczkolwiek jeszcze nad takim "shell spirax s4 txm"  się zastanawiam 

śmiga ktoś na tym ?? 

 


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj