Polecane posty

miwigos    3557

A w meni nie idzie ustawić ikon które maja się wyświetlać , w 6215R , ustawiam co chce , tylko w nim monitor duży i więc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Naciśnij np kwadracik z ha i wybierz z listy co potrzebujesz. Najlepiej kup albo przeczytaj instrukcje obsługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenZwielu    1

No właśnie tam poustawialem jakieś ikony ale nie do końca wiem co one oznaczają pokazują jakąś temp.ale nie wiem czego instrukcji nie mam i w tym problem (mam od M-ki nie wiedzieć czemu bo nigdy takiej nie było w tym gospodarstwie) traktor przeszedł z rąk do rąk można powiedzieć że ,,w spadku"bo właściciel zmarł jedyne co do niego mam to karty serwisowe kiedy co było robione 

A jeszcze mam pytanie może ktoś wie po wymianie oleju w skrzyni i filtrów ( z jaki miesiąc temu )na uruchomionym silniku w czasie pracy  robi się takie coś z olejem... jak stoi zgaszony zimny np przez noc to olej jest czysty klarowny tylko na odpalonym rozgrzanym  takie cyrki 

IMG_20221118_113911.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez power2347el
      Witam, mam problem z kalibracją podnośnika,
      rozpoczynam kalibracje lecz w pewnym momęcie nie chce wyświetlić wartości kodu odpowiedniego dla traktora??
      I po kilku próbach nie mogę wywołać kodu HCU podnośnika??
      A  podnośnik działa w ten sposób że trzeba trzymać guzik szybkiego podnoszenia czy opuszczania cały czas. Suwak działa. normalnie.
      Jeśli macie jakieś propozycje piszcie.
    • Przez kamil3914
      Witam, jestem nowy na forum, jeśli zły dział to sorry,
      Mam zamiar kupić ciągnik rolniczy John Deere 7820 z 2004r. o mocy ~190KM  na skrzyni autopower z przebiegiem 18k motogodzin. Za dość przestępną cenę 99k netto. Co sądzicie o tych ciągnikach? Czy mają jakieś wady fabryczne, czy warto kupić ten ciągnik? 
    • Przez KaMel
      Witam. 
      Jakie macie opinie o oleju PLATINUM AGRO UTTO 10W30? W agroJD go polecają. 
      chciałbym zmienić w 5615F (skrzynia z rewersem elektrohydraulicznym i połówka) oraz 5500N (skrzynia w pełni mechaniczna). Z olejami shella jest problem z dostępnością. 
      Olej orlenowski za to kusi cena. 
    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez Michał5678
      Jechałem sobie aż mi nagle odcięło wspomaganie w John Deere 5720 pompa działa filtr został wymieniony i trochę się polepszyło ale nadal nie jest idealnie gdzie szukać przyczyny ?Podnośnik podnosi normalnie .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj