Skocz do zawartości
News
power2347el

John deere 6600 problem z kalibracją podnośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
power2347el    1

Witam, mam problem z kalibracją podnośnika,

rozpoczynam kalibracje lecz w pewnym momęcie nie chce wyświetlić wartości kodu odpowiedniego dla traktora??

I po kilku próbach nie mogę wywołać kodu HCU podnośnika??

A  podnośnik działa w ten sposób że trzeba trzymać guzik szybkiego podnoszenia czy opuszczania cały czas. Suwak działa. normalnie.

Jeśli macie jakieś propozycje piszcie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marek293
      Czesc . mam okazję w dobrej cenie kupic johndeer'a  6400 z uszkodzonym silnikiem , w silniku jest dziura w bloku gdyz po remącie odkręcił się korbowod . Chciał bym was zapytac co o tym sądzicie . Dziura w bloku do zaspawania . prawdopodobnie  blok jest okej . Bardziej ucierpiał wał oraz kobowod .
      Ciagnik pracował w gospodarstwie jezdzil do konca skrzynia sprawna .wszystko działa takie mam zapewnienia . Tylko ten silnik .czy ktos  robił taki lub podobny silnik i moze cos na ten temat powiedziec . jak z częsciami   , z ceną . I ogulnie czy  warto sie w to bawic ? 
    • Przez Piedro
      Witam mam problem. Zamontowaliśmy hydrostat po kapitalnym remoncie do kombajnu John Deere 2058. Kombajn z miejsca nie chce ruszyć. Na wysokich obrotach drgnął kawałek i koniec. Wie ktoś co to może być ? Hydrostat był zalany olejem.  W punktach kontrolnych olej jest. Czy gdzieś są jakieś odpowietrzania więcej ?
    • Przez DikDikDik
      Proszę o informację czy takie dołożenie sekcji hydrauliki może być przyczyną unieruchomienia TLS osi przedniej. muszę dołozyć jedna parę złączy i po takim  dokręceniu świeci lampka tls i przód lezy na poduszkach niezależnie od prędkości jazdy.

• Przez Piedro
      Witam. Orientuje się ktoś czy Hydrostat z John Deere 2264 pasuje do 2058 ? Lub jaki pasuje do 2058? Albo ma ktoś na sprzedaż Do 2058? Pilna sprawa 
    • Przez Hadzik
      Witam. Mam problem z silownikiem wspomagania od 6910'. Cieknie z prawej strony. Chciałem wyciągnąć go i zobaczyć co i jak. Próbowałem odkręcić prawą główkę(przegub) aby cokolwiek wymienić wrazie co i niestety nic z tego. Lewa główka(przegub) odkrecil sie od silownika wiec z prawej strony wybilem końcówkę drążka aby cały siłownik wyciągnąć. Tutaj nastal problem. Nie moge wyciągnąć siłownika. Nie idzie go wgl wybic. Kiedy dochodzi  siłownik do konca obudowy tak jakby sprezynuje i odbija. Odkrecilem nawet cztery śruby obudowy widoczne na zdjeciach.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.