Alvera

Pytania o zaczepy w C360 dla nowicjusza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1154

pytanie czy listwa jest od tego zaczepu, bo o ile się nie mylę w 4011 była krótsza


dwa, czy przypadkiem między most a zaczep nie wchodziła jakaś płyta ???


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvera    2

W 4011 ma krotsza listwe i ta rame na mniej srub przykrecaba bezposrednio do mostu. Ja kupilem od c355 czyli przykrecana do tej obudowy posredniej walka WOM i listwa dluzsza lekko zakrzywiona ku dolowi pod skrzynia. Pod skrzynia mam sworzen i otwor w listwie mi w nim nie pasuje tak jak by listwa byla za dluga o jakies 10cm. Mozliwe ze ten sworzen mam starego typu i jest jakis inny stad potrzebuje zdjecia jak to u was wyglada .

Edytowano przez Alvera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

No to się zgłoś do kogoś kto ma taki zaczep i poproś zdjęcia,wejdź w galerię   zobacz kto jest aktywny nikt za ciebie nie będzie robił.Jak ja mam sprawę  i nie uzyskuje odpowiedzi szukam na własną rękę  rozwiązania  trochę samodzielności.Żebym miał taki zaczep to bym ci dostarczył ale większość to ma nowego typu dzwonidło

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvera    2

Mialem nadzieje ze ktos mi tu pomoze a w galeri nie moge napisac niestety bo moj telefon nie moze przerobic tylu informacji. I tak ze jakos forum dziala. Komputer tez bede mial za kilka tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

swego czasu gdzieś tu komuś wstawiałem foto, jak znajdę to wstawię, jak nie postaram się strzelić foto, choć jak to 360 uwalona w oleju


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Trochę zgłupiałem teraz. 

To jest na pewno czop, zaczep i listwa z 355 stara wersja. czop jest przykręcany  na 7śrub. W nowego typu zaczepie jest on w tym miejscu równierz mocowany na 7  śrub

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-zaczepu-dolnego-czop-355-4011-CID757-IDgHvZJ.html

A 4011 miała zaczep prosty, czop na 5 śrub. Czyli jednak w samym czopie była jakaś zmiana.

https://www.agro-expert.pl/produkt/ciagnik-ursus-c-360-czop-listwy-zaczepu-dolnego-c-4011-polowego-50464040


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvera    2

Wszystko jasne! Mam czop od c4011 z jednej strony plaski na 5 srub. Widze ze od c355 jest caly okragly i na 7 srub tak jak napisales.

Edytowano przez Alvera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tak i jest przesunięty w przód ciągnika bo wpust w skrzynie jest w innym miejscy nic po drugiej stronie bolec.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj