Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompa do ropy czy jest coś warta?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 19 lipiec 2016 - 19:18

Witam   Szukam opinii na temat pompy do paliwa    ma może ktoś takie cudo   czy jest to warte tych pieniędzy?     http://allegro.pl/po...5708837498.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompa do ropy czy jest coś warta? Dzisiaj, 22:12
  •  

#2 Share DTaras

DTaras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 19 lipiec 2016 - 19:48

pompa do ropy czy jest coś warta? do czego to chcesz? Do ONnie musibyć w XSie więco można taką od hydroforu pompować.

#3 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 19 lipiec 2016 - 20:36

U znajomego taką widziałem, mówił że kilka razy ciężarówkę zatankował ale lało się z niej z każdej strony i pewnie jej żywot szybko się zakończył. Jeśli nie potrzebujesz na 12v to zrób sobie pompkę ze starej pompy olejowej od ciągnika i silnika z frani.

Edytowany przez MFrolnik26, 19 lipiec 2016 - 20:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 20 lipiec 2016 - 07:42

pompa do ropy czy jest coś warta? u mnie to maksymalnie w miesiącu ropy 150 L na raz przelać A reszta roboty to tak sporadycznie jak trzeba będzie traktor zalac także po 500 K dziennie nie będzie przelewac

#5 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 29 lipiec 2016 - 14:23

pompa do ropy czy jest coś warta? Ja kupiłem za niecałe 800 zł stary dystrybutor adast taki jak dawniej był w cpn, trochę poprawek przy nim i jest super. Tankowanie ciągnika czy kombajnu to żaden problem. Pistolet sam się wyłącza, z beczki sam zasysa, jednym słowem polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share dzony9203

dzony9203

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 13:48

Ja kupiłem za niecałe 800 zł stary dystrybutor adast taki jak dawniej był w cpn, trochę poprawek przy nim i jest super. Tankowanie ciągnika czy kombajnu to żaden problem. Pistolet sam się wyłącza, z beczki sam zasysa, jednym słowem polecam.

Zgadzam się z porzednikiem. Ja dodam że takie pompy na 12v są mało co warte (jak np pompki z biedronki). Za mała wydajność, prędzej już byłoby wężem - no chyba że boisz się napić paliwa, a nie polecam :)

Co do dystrybutorów lub mini dystrybutorów to jak najbardziej warto, ale do większych ilości i miejsc ciężej dostępnych. Znajomy ma 230 V, ale używa tylko do tankowania Bizona w żniwa.

Dodaj odpowiedź