qamil

Members
 • Ilość treści

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

7 obserwujących

O qamil

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 24 Maj

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubelskie
 • Zainteresowania
  http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Ostatnio na profilu byli

4334 wyświetleń profilu
 1. Kiedy powinienem złożyć korektę biznes planu i gdy pierwotnie miałem rok docelowy 2023, a chce wydłużyć okres realizacji do 3 lat od otrzymania środków?
 2. Czy jest jakiś wzór wniosku o zmianę założeń biznesplanu? ewentualnie może ktoś pisał i mógłby się podzielić tą tajemną wiedzą jak to napisać?
 3. Czy orientuje się ktoś jak wpisać do biznesplanu "mieszankę roślin miododajnych"? , czy jako roślinę której jest najwięcej w mieszance będzie akceptowalne? ewentualnie gdzie zapytać żeby dostać konkretną odpowiedź?
 4. Jak wpisać do biznesplanu mieszankę roślin miododajnych? , czy jako roślinę której jest najwięcej w mieszance będzie to akceptowalne?
 5. Chcę robić korektę biznesplanu. I mam kilka wątpliwości. Bo słyszałem że można zjechać, do minimum kryteriów punktowych.ale nie mogę znaleźć potwierdzenia. 1.Czy mogę zmniejszyć wartość docelową gospodarstwa?? Chciałbym zmniejszyć trochę ilość slonecznika. I pozbyć się planu nawozowego 2. Czy wzrost cen zakupionych maszyn powinieniem wpisać do aktualnej wersji biznesplanu?
 6. @marluk @Kaszlak79 Dzięki za konkret , potrzebowałem tej odpowiedzi na szybko, a temat już czytam, ale nie trafiłem jeszcze na ten wątek.
 7. Czy można kupić maszynę przed otrzymaniem decyzji i kasy na konto ( wiadomo że ryzykowne ale... to pomijam) ? czy będzie z to jakiś problem potem przy rozliczaniu programu? może ktoś przerabiał taki temat..
 8. qamil

  Bss 9 agro

  o00o widze prawie moje Rejestracje , skąd brane kruszywo?, też będe potrzebował.
 9. bo trochę praktyki mam, ale w rodzinie podpis sie nie liczy, a moi znajomi już nie mają produkcji zwierzęcej.
 10. Witam. Szukam kogoś kto podpisałby mi praktyki na kurs r3 , najważniejsze aby prowadził produkcję zwierzęcą. Oczywiście nie za darmo. Jestem z okolic Lublina.
 11. jakieś opinie na temat tej łuskarki?? ktoś użytkuję to ?
 12. Dodam kilka faktów, które rzeczywiście nieświadomie pominąłem Posiada 1.12 ha fizycznego słabej klasy od 4 do 6. ale nie wiem ile jest przeliczeniowego Nigdy nie zgłaszał się po nic do krusu Jeżeli ma mniej niż 1 ha przeliczeniowego tzn, że nie musi być obowiązkowo ubezpieczony w krus? Mimo ,że nie posiadał żadnego ubezpieczenia?
 13. dzięki za odpowiedź.juz się trochę rozjaśnia sytuacja. jeżeli założymy że ma już uzbierane składki na minimalna emeryturę i jeśli pozbędzie się całej działki. to mógłby spłacić ten okres 5 lat w krusie, i jakos przeżyć do emerytury. ale czy warto? czy dobrze rozumiem, że w jego przypadku jedyna opcja na otrzymanie ubezpieczenia zdrowotnego to obecnie znalezienie pracy na etacie?
 14. Witam. Wiem że to forum o tematyce rolniczej, ale właśnie przez również przez to mój krewny ma problem.Mam pytanie dotyczące emerytury. opiszę krótko w czym tkwi problemOtóż mój wujo (obecnie 59 lat) pracował jako spawacz na umowę o pracę ponad 20 lat do 2010r . w 1997r otrzymał ziemię rolną (ponad 1 ha)PO 2010 roku stracił pracę i nie zarejestrował się jako bezrobotny w urzędzie pracy( bo jest niby rolnikiem) , ani nigdy nie opłacał ubezpieczenia w KRUS do emerytury jeszcze pare lat mu brakuję, więc co może być najlepszym rozwiązaniem dla niego? Czy najpierw powinien pozbyć się tej ziemi, a potem zacząć starać się o emeryturę? zapewne najlepiej będzie sprzedać lub przepisać, to czy wtedy dług w krusie nie przejdzie na nowego właściciela? z Czy będzie musiał spłacić składki do Krusu za ostatnie 10 lat?Od czego zacząć próbę ustalania prawa do emerytury? Czy ktoś może spotkał się z podobnym problem? Pozdrawiam
 15. Dzięki za odpowiedź. jak tu teraz znaleźć dobrego dostawce? jak większość kłamie. ( TEN TEŻ "DO CENTRALI SADZIŁ"😬) W tym roku też pewnie będzie ciężko.😐 Czy askochytoza również może przyśpieszyć żółknięcie krzaków? Bo miałem miejsca, gdzie niektóre krzaki były żółte a obok nich rosły ładne i zielone.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj