News
qamil

Praktyki zawodowe r3 szukam

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qamil    0

Witam.

Szukam kogoś kto podpisałby mi praktyki na kurs r3 ,  najważniejsze aby  prowadził produkcję zwierzęcą.

Oczywiście nie za darmo.   Jestem z okolic Lublina.  

qamil    0

bo trochę praktyki mam,  ale  w rodzinie podpis  sie nie liczy,  a  moi znajomi    już nie mają produkcji zwierzęcej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez czarek1212
      Cześć. 
      Czy lepiej zrobić stacjonarny kurs na Rolnika (ROL.03/04 - dawniej R.3), czy można spokojnie zrobić cały kurs online, nie mając żadnego doświadczenia jako rolnik? 
      Chodzi mi o egzamin praktyczny OKE - czy nie widząc wcześniej np mieszanek jak wyglądają albo nie jeżdżąc wcześniej traktorem można ryzykować kurs online? 
      chodzi o czas - w weekendy często opiekuję się rodziną i stacjonarnie mogę mieć kłopot 
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Wiem ,że pewnie temat który poruszam przewijał się już kilka lub kilkanaście raz ale myślę ,że jeszcze jeden raz nie zaszkodzi. Chodzi o to ,że od dziecka interesuję się rolnictwem i moim największym marzeniem jest zostanie rolnikiem. Obecnie jestem po szkole branżowej ale mam zamiar pójść na kurs rolniczy i chciałbym wiązać z tym moją przyszłość oczywiście dodatkowo pracować w zawodzie który mam wyuczony, nie mam za bardzo doświadczenia w rolnictwie potrafię jeździć maszynami i wiem co do czego służy ale za bardzo nie znam się na tych tematach związanych z uprawą ziemi czyli co i kiedy zasiać i jakie opryski na co wykonywać. Mam nadzieje ,że dostanę odpowiedz na moje pytanie i jakieś porady z tym związane. Proszę nie pisać żebym dał sobie spokój z rolnictwem bo nie da rady🙂
    • Przez Pawel9089
      Czy na działalności budowlanej są jakieś dofinansowania na ciągnik ?

• Przez barti022
      Hej mam takie pytanko wybieram się na kurs chemizacyjny i chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie odbywa się taki kurs? Jakich pytań można się spodziewać na egzaminie? jestem nowy wiec sorki jak coś zle wpisałem ale przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego tematu.
    • Przez ceston
      Witam wie ktoś może gdzie można zrobić kurs na kombajnistę. Okolice Grudziądza i Świecia. Taki dla osób co nie jeździły kombajnem. A jak nie ma to w jakich terminach jest najczęściej.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj