Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9007 odpowiedzi na ten temat

#6661 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 19:12

A  co ty  nie  jesteś  przekonany  o  Wyjątkowości  Polski

Sorry  zapomniałem  ty  przecież  popierasz  Słońce  Peru  i  pewnie też  popierasz  jego  tezę  że ,, Polskość  to nienormalność,,

Ty  chyba naprawdę  żyjesz  gdzieś  na wschodzie  w jakiejś  pipiduwie  że  nie wiesz  co się  dzieje  że   produkty  tych  samych marek  na rynku  Polskim i Niemieckim  różnią  się  składem  i nieraz  wagą. 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 11:45
  •  

#6662 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 19:38

Polskość to przeciętność m in. poprzez nasze nieprzemyslaną polityke dwóch wrogów, potem wojenne wykrwawianie się powstania i samorzutne pozbycie sie inteligencji. Do tego słaba edukacja i życie przeszłością oraz tłumaczenie wszystkich niepowodzeń Niemcami i Rosja. Tak , jestesmy normalnym przcietnym narodem z wielce przesadzonym mniemaniem o sobie. Wiesz ze o poprzednikach miałem słabe zdanie i nigdy ich nie popierałem bo zawsze głosuje na JKM. Niestety w twej logice ktoś krytyczny wobec PIS misi popierać PO. To pokazuje pewne ograniczenia i włąśnie dowodzi przeciętności :)

To ze żyje na wschodzie nic nie oznacza . Moze żyjesz opiniami z lat 80 tych gdzie wschód był Polska B. Wyobraż sobie ze obecnie mamy te same gazety, internet, TV jeździmy po świecie i równy dostęp do wszelkich usług co u ciebie. Oczywiście ty żyjesz duzo bliżej Torunia co czyni cie wyjatkowym. :D  

Produkty tych samych marek mogą sie różnic na różnych rynkach ale jak Zbyszko pisze że skład taki sam a tamte lepsze,  to głupio pisze. Jak u niemców wszystko lepsze to jechać i tam kupować . Granic nie ma ceł nie ma , jechać kupować i nie dać się oszukiwać

I jeszcze jedna podwyżka. Napewno z pozytkiem dla obywatela https://moto.wp.pl/n...41662376159361a

Edytowany przez Ulman, 08 lipiec 2017 - 19:51.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#6663 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 20:03

Komitet Centralny PO  Zwoził  na  Wiece  Poparcia  Bronka  ludzi  autobusami 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#6664 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 20:11

Czyli PIS robi to co PO.  :D

#6665 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 08 lipiec 2017 - 20:26

Marek, a kogo na świecie obchodzi historia Polski oprócz nas i  garstki historyków. Czemu sPISkowcy są przekonani o naszej wyjatkowości?. Jak każdy naród/kraj mielismy lepsze i gorsze okresy. Jak mawiała M. Thatcher "bycie mocarstwem jest jak bycie dama  - jesli musisz udowadniać ze nia jesteś to nie jesteś"

Samoloty napewno kupili tanio poprzez znajomości Berczyskiego. Nawet nie było sensu negocjować bo taka okazja była. :lol:  :lol:  :lol:

Zbyszko - frustrujesz jakby co :D W jakiej TV mówili  - Republika czy Trwam?

Jak może być o tum samym składzie i być gorsze czy lepsze? No weź to jakoś logicznie rozwiń.  :blink:

Jak cie tak źle wszyscy traktuja to jedż do Berlina raz w tygodniu na zakupy i bedzesz miał same rarytasy. 

Nie wiem czy jest coś takiego jak Agrolog  bo google nie znalazło wiec jak kupowałeś od nieistniejącej firmy to nic dziwnego że cię oszukali. Masz badania tej oszukanej polifoski? Czego było za mało w składzie?

Upewniam sie coraz bardziej w opinii że pewnie nic ci nie wychodzi i wszystko zrzucasz na ten zły układ co cie oszukuje.. Kompleksy że wszystko jest w Polsce gorsze i oszukane sa dla socjalnych niedołegów popierajacych dobra zmianę,  bardzo powszechne

Naprawdę jesteś taki tępy że nie wiesz o jaka firmę chodzi . Widzę ,że bez internetu to nic byś nie napisał . Niech ci będzie . Niektórzy są nie do przekonania i nie ma sensu dalej tego ciągnąc .

Według twojej teorii to w Polsce nie ma złego paliwa na stacjach bo jak mówią , że jest dobre to jest dobre . Jak piszą ,że w kiełbasie jest 100 % mięsa to tak musi być .  Powodzenia królu Polski .

#6666 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 20:52

Dla ciebie jak piszą i mówią że jest złe paliwo i fałszywe nawozy to tak jest  bo tak mówią i piszą. :D  Badałeś ta fałszywa polifoskę?  Wiesz gdzie jest złe paliwo? Dawaj znać! 

Jak nie umiesz nawet poprwnie napisac nazwy firmy która pomawiasz o handel lewizną to nie traktuje cie poważnie. Nie myślisz ze jakby Agrolok tak sie podłożył to Chemirol, Osadkowski, Procam Agrii czy Ampol  rozgłosiły by to po całej Polsce. Jakoś o tym nie slyszałem więc może takie rewelacje wyszły na jaw u ciebie pod sklepem.

Czemu nikt nie udowadnia słuszności zabierania coraz większych sum obywatelom przez państwo? Panowie PISowcy - jeśli władza mówi że to dobre to tak musi być. ale czy macie jakieś własne autonomiczne przemyślenia?

#6667 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 20:54

Tam mata się o co kłócić . Powiedzta mi lepiej czy Malania podoba wam sie bardziej ubrana , czy z gołą d*pą ?

ZETOR TEAM

#6668 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:07

No tak jak złodziej nie zostanie skazany to jest niewinny . U nas koleś zatarł pompę wadliwym paliwem kupionym na stacji dał paliwo do analizy zgłosił do odpowiednich służb i nic . Ty myślisz ze JKM to by zmienił . Jeszcze trochę to napiszesz że policja nie potrzebna bo w demokratycznym krajem silny może się sam obronić a słaby niech zdycha . To jest myślenie twojego idola JKM . Gadać a coś zrobić to dwie różne  sprawy . 

#6669 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:13

No a "urodzie" Melani - nikt , nic . Tak swoją drogą - myślę że w Polsce by takie coś nie przeszło , a tu proszę - przyjechali a "hameryki" i wszyscy zachwyceni . Skomentuje Ktoś ?

ZETOR TEAM

#6670 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:18

Co by nie przeszło ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6671 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:22

Nie przeszło by , że prezydentem został by gość , którego żona gołą d*pą publicznie by świeciła .

ZETOR TEAM

#6672 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:28

W tej kwestii jestem tolerancyjny . Nie przeszło by gdyby żoną był facet.

#6673 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:31

Melania jak Melania -  "jakby tego to i niech tam" :D ale ta prezydent Chorwacji to jak słowianka Donatana :wub:

Rycząca czterdziestka że az palce lizać :Phttps://www.google.p...HyDB2i5R_bsMEM:

Melania miała niestosowna kieckę. Odkryte ramiona  to nieco zbyt wakacyjnie. To że na golasa pozowała do zdjęć i niejeden ją "lansował" jako modelkę też naszej władzy  katolicko, konserwatywnej nie przeszkadza

Zbyszko , nie mysle byś miał wogóle pojecie co mówi JKM bo w ciasnych głowach sięto nie mieści,  On zawsze był oredownikiem surwego prawa i silnego aparatu sprawuedliwości przy zupełnej wolności gospodarczej i jakimkolwiek braku socjalu. Zawsze postulował też niskie podatki więc za jego rządów nie miałbyś problemu z lewym paliwem bo nie opłaciło by się oszukiwać.  

#6674 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:32

No wydaje mi się , że na szczęście w tej kwest jesteśmy jeszcze mocno zacofani . B) Też jestem tolerancyjny , ale pedałów np nie cierpię  ;) .

Oj - nie orientuje się ktoś , jak zostać Chorwatem?

Edytowany przez zetorki12, 08 lipiec 2017 - 21:34.

ZETOR TEAM

#6675 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:36

A po co  komu byłby potrzebny socjal gdyby najniższa pensja byłaby przykładowo 3 tyś . Słuchałem JKM lecz uznałem , że ma małe szanse i byłby zmarnowany głos .

A  poco zostać Chorwatem jak masz kasę to wszystkie modelki będą twoje . 

Edytowany przez Zbyszko, 08 lipiec 2017 - 21:38.

#6676 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:36

PiS  samoloty Rządowe kupuje na kolanach ?? możesz  to  rozwinąć ???

Na kolanach  PO-PSL  kupowali Gaz  od Ruskich

Helikoptery  od  Francuzów  które   był kiepskie nie sprawdzały się  w warunkach  morskich  itd. Nawet  Armia  Francuska ma ich  bodajże 20szt  takie dobre  są  :D :D

PO-PSL  zaczeło  zabiegi  o Batrię  Patriot  ale  Rząd  PiSu  załatwił  Patriot  z najnowszą  technologią   którą  ma tylko kilka  krajów.

Po pierwsze tej technologi w Patriot, którą my chcemy nie ma żaden kraj, ponieważ jest w fazie projektowej albo prototypu. Trochę to ryzykowne kontraktować produkt nie używany nawet w kraju producenta.

Po drugie Caracal w wersji morskiej to Super Puma, śmigłowce obsługujące np. platformy wiertnicze.

Po trzecie Śmigłowce morskie czyli ZOP, SAR, CSAR to maszyny ściśle specjalistyczne i mające specjalistyczne wyposażenie. Dlatego ich ilość jest znacznie mniejsza od pozostałych rodzajów. Jeżeli my potrzebujemy ogólnie około 16 szt  to 20 szt francuskich nie jest niczym dziwnym. Tym bardziej że były uzupełniane innymi maszynami,

Po czwarte, Francuzi wycinają w swojej armii wszystkie typy poniżej Caracala . Ten typ ma być standardem.

Dalszą część postu pozostawiam bez komentarza bo czasami ręce opadają.

#6677 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:40

Eee , nie ma z kim gadać o poważnych sprawach . Tylko caracale i patioty im w głowach , a polityki i tak w .... mają .

ZETOR TEAM

#6678 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:48

Posłuchajcie lepiej INFO na żywo . Ciekawa audycja .

#6679 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:54

A po co  komu byłby potrzebny socjal gdyby najniższa pensja byłaby przykładowo 3 tyś . Słuchałem JKM lecz uznałem , że ma małe szanse i byłby zmarnowany głos .

A  poco zostać Chorwatem jak masz kasę to wszystkie modelki będą twoje . 

I JKM mówił słusznie ale że małe poparcie to zagłosowałeś na coś zupełnie przeciwnego bo wszyscy tak głosowali?

Nie idź za tłumem bo nigdzie nie dojdziesz - M Thatcher

Będąc Chrwatem byłbym bardzo dumny z takiego ptezydenta. Słuchaliscie jak ta babeczka posługuje sie angielskim? Nie wiem czy u nas  ktoś ma takie zdolności.

Edytowany przez Ulman, 08 lipiec 2017 - 22:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6680 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 08 lipiec 2017 - 21:54

Wow - takie programy Cię porywają ? :o  To Ja wolę już TVP ABC .Ten stary brodaty Cię urzekł , czy co ?

ZETOR TEAM