Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5576

Ulman włącz sobie telewizje publiczną . Ludzie opowiadają jak sąd najwyższy postępował z ludźmi 

Sąd Najwyższy nie ma z ludżmi nic wspólnego więc pewnie wciskaja tobie i wielu innym ciemnotę. Poczytaj czym się zajmuje SN i wyłącz telewizję publiczna  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C4%85d_Najwy%C5%BCszy_(Polska)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak kilka razy pokazywali obrazki sądu najwyższego . Czy tylko mi rzuciło się w oczy chyba godło Polski ze skrzydłami .. nie wiem czego - chyba Archanioła . Można tak swobodnie godło przedstawiać ? No chyba że to coś innego ...

O takie coś http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/56,95080,17842724,warszawa-sad-najwyzszy-plac-krasinskich,,18.html?disableRedirects=true

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 Zapytaj się rodziców co było 30 lat temu a potem wklejaj . Moim zdaniem tej instytucji pochlebiasz bo jakby się wgłębił to chrześcijaństwo jest rozlane na całym świecie i można to nazwać jedną rodzina . Nawet nie zaskoczyłeś , że ,masz trochę racji .

FiltryOlejeMaszyny

 

 

A taki Filtr to się po jakimś czasie wyrzuca do śmieci . Tak traktuje jego wypowiedź . 

 

Ulman ty jesteś mądrzejszy jak ustawa przewiduje i nic nie jarzysz bo za dużo fruwasz po internecie .

Włącz ten telewizor tam też są od was nie tylko z PIS i jest merytoryczna rozmowa .

Jak ty jesteś taki mądry to czemu za...dalasz w tym swoim gospodarstwie . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

wojtekd, próbowałeś kiedyś wyłączyć prąd w okolicach siedziby rządu czy innej rządowej instytucji? lol_.gif

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Żaden nie powinien być patologiczny ani sędzia ani wyrok  . Gdyby zaraz takich wyrzucano to by  PIS nie miał paliwa do tej reformy . 

 

Zapytaj się Merkel jak prostych rzeczy nie rozumiesz . 

Zbyszku, zgoda. Nie powinny zapadać niesprawiedliwe wyroki, Czy te trzy ustawy w jakikolwiek sposób gwarantują, że takich wyroków nie będzie?

Każda z nich jest w sprzeczności z Konstytucją, czyli prawem podstawowym, nadrzędnym, Wiedzą o tym ich autorzy i liderzy PiS-u, a mimo to forsują je przez Sejm i Senat.

Powiedz, czy zaufałbyś komuś w drobnych sprawach, wiedząc że kłamie w istotnych? Albo odwrotnie - czy zaufałbyś komuś w ważnej sprawie, wiedząc, że kłamie w mniej ważnych?

 

Nie jestem wyborcą jakiejkolwiek partii, żaddna mnie przed ostatnimi wyborami nie przekonała, jednak drogę, którą podąża PiS postrzegam jako zagrożenie dla siebie jako obywatela i w kwestii postrzegania Polski w świecie. Bo za granicami nikt nie mówi, że to PiS niszczy demokrację, mówią że to robi Polska!

 

Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego Kreml nie komentuje ostatniego tygodnia? W końcu jesteśmy ich pierwszą przeszkodą w drodze na (zgniły) zachód. Może to im na rękę?

Nie ma się czego bać - w razie czego OT ich powstrzyma... Opowiadaniem kawałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbyszek , a co było 30lat temu ? Byś się zdziwił , ale nie muszę pytać o to rodziców . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Są kraje co nie maja konstytucji , i mają się dobrze to po co jest ten TK . Mógłby sobie być ale tak powinno być 10 podstawowych punktów a nie jest tak zawiły że każdy tłumaczy sobie na swój sposób .

 

Zetorki pewnie byłeś ministrantem .  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakoś nie . B)

No ale czyżbyś coś sugerował ? :huh:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

 

 

Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego Kreml nie komentuje ostatniego tygodnia? W końcu jesteśmy ich pierwszą przeszkodą w drodze na (zgniły) zachód. Może to im na rękę?

Nie ma się czego bać - w razie czego OT ich powstrzyma... Opowiadaniem kawałów!

Kreml musiałby poprzeć Kaczyńskiego, a to by głupio wyglądało. Ale chyba na razie próbują odkręcić chryję z Noworosją. Chyba że to cisza przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak słucham programu teraz TVP INFO to mi się włos na głowie jeży . Sprawa o rozwód 19 lat . Sprawa o podział majątku 22 lata się ciągła .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To znaczy że jak PiS będzie sędziów wybierał , to wszystko będzie szybciej ? To ja jestem za . :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro,no tak, jak powiedzieć, że podoba nam się co robicie, ale Tupolewa nie oddamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbyszko - No weź . Chcesz powiedzieć , że może być jakaś inna partia ? No co Ty ? :o :huh:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 

Ulman ty jesteś mądrzejszy jak ustawa przewiduje i nic nie jarzysz bo za dużo fruwasz po internecie .

Włącz ten telewizor tam też są od was nie tylko z PIS i jest merytoryczna rozmowa .

Jak ty jesteś taki mądry to czemu za...dalasz w tym swoim gospodarstwie . 

Od obecnych ustaw nie trudno być mądrzejszym

W telewizji merytoryczna rozmowa? Chyba w zagranicznej bo u nas się tylko opluwają 

Dlaczego mam nie pracować w swoim gospodarstwie? Mnie to cieszy jak widzę że cos dobrze zrobiłem i mam efekty. 

 

Są kraje co nie maja konstytucji , i mają się dobrze to po co jest ten TK . Mógłby sobie być ale tak powinno być 10 podstawowych punktów a nie jest tak zawiły że każdy tłumaczy sobie na swój sposób .

 

Jakie kraje nie mają konstytucji? By nie było zawiłe to trzeba zmieniać prawo a nie sędziów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Brednie piszesz jak sędzia łamie prawo to co , jak będzie prostsze prawo to nie będzie łamał . 

Słyszysz Ulman jak rolnik krzyczał jak został pokrzywdzony .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pomyśl - Nie będzie czekał 10 lat na wyrok np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Są kraje co nie maja konstytucji , i mają się dobrze to po co jest ten TK . Mógłby sobie być ale tak powinno być 10 podstawowych punktów a nie jest tak zawiły że każdy tłumaczy sobie na swój sposób .

Podaj z łaski swojej jakiś przykład kraju bez konstytucji. Dobrze by było gdybyś pominął kraje afrykańskie i byłe republiki radzieckie. Przecież nie chcemy się na nich wzorować...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może ja - Wielka Brytania .

He , he - widzę że razem ze Zbyszkiem "guglowałem" :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Brednie piszesz jak sędzia łamie prawo to co , jak będzie prostsze prawo to nie będzie łamał . 

No to właśnie trzeba zmieniać prawo a nie sędziów. Nie brnij dalej bo wychodzi że prawo jest problemem a obecne zmiany nie dotycza prawa i to jest własnie sedno sprawy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

Jak słucham programu teraz TVP INFO to mi się włos na głowie jeży . Sprawa o rozwód 19 lat . Sprawa o podział majątku 22 lata się ciągła .

 

widziałeś inteligencje nowoczesnej zero konstruktywnej odp zero potań  jak w sejmie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman nie każdego stać na 100 tyś aby wygrać sprawę . Słyszałem kiedyś o przepowiedni , ze wyroki będą wydawane za pieniądze . 

 

Roman to teraz nowoczesna młodzież . Robią co im tatuś każe . Szkoda , że moje nie chcą .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie przepowiednia - to życie ... i to nie tylko w Polsce . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

 Smutne ale mają biura poselskie i zamiast myśleć jak przekonać ludzi do siebie pomyśleć o dobrym programie wyborczym to wolą ulicę .

 

dokładnie dla mnie to idioci popatrz gdyby twoja partia była opozycją to przelicytowujesz pis lepszymi ustawami itp ogłaszasz publicznie pomysł na polskie, a ci idioci wszystko w brew polakom przyjmować uchodźców mimo 86% nie chce wiec k**wa kogo słuchają  kto ich sponsoruje ?? my z podatków czy jakiś soros lub cdu niemiecka partia ?? partia idiotów i tyle  po i po 2 kukiz15 mniej partia załeberga czy jakoś tak narodowe i pis partie polskie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj