Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6404

I tu Zbyszku doszliśmy do ściany. A kimże jest JK aby miał narodowi zabraniać? Na pewno nie jest osobą sprawującą władzę. Nie ma więc mowy o porównywaniu do ataku na prezydenta czy premiera. Jest zwykłym posłem i jak chce może wytoczyć sprawę z powództwa cywilnego. Nie chroni go BOR, czyli d*pa blada. 

Zapędziłeś się troszkę, nie sądzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Co ty opowiadasz . Posła nic nie chroni . Nawet nauczyciele są chronieni z urzędu . Ale JK zawsze jedzie z ministrami więc jego chronią przy okazji . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

No więc na jakiej podstawie twierdzisz że może pozwalać albo nie narodowi na jakieś działanie. A druga sprawa że nie jest chroniony przy okazji. Ochrona przypisana do danego ministra w pierwszej kolejności ma chronić tego właśnie ministra a nie pasażera na gapę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciągniesz mnie za język . Jeżeli prezes zaproponował premiera to może o coś go poprosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Po prostu musisz zrozumieć że JK jedzie na dziwnej opinii człowieka który wszystko może i wszystko mu się należy. Otóż nie, bo gdyby wziął na siebie ciężar rządzenia a nie tylko podpowiadania z tylnej ławki miałby prawo do wszelakiej ochrony ale tez ponosiłby konsekwencje działań. A tak tylko może jechać na miesięcznice gdzie oczekuje na odpowiedni poziom wyzwisk. Jeżeli poziom jest zbyt niski czuje się niezauważany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Morze psychiatra rozwiąże problem opozycji . 

Albo polonista twój :o

 

Co ty opowiadasz . Posła nic nie chroni . Nawet nauczyciele są chronieni z urzędu . Ale JK zawsze jedzie z ministrami więc jego chronią przy okazji . 

Czyli JK jest chroniony "na krzywy ryj"?

 

Jeżeli prezes zaproponował premiera to może o coś go poprosić .

Czyli cos załatwić po znajomości . Całkiem jak za komuny ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Mirro trochę przesadzasz . Mogę ci tylko powiedzieć , że gdyby on chciał być premierem , przed wyborami pod znakiem zapytania była by wygrana Pis bo ludzie na niego niechętnie patrzą i może on o tym wie .  Za szybko wprowadza te zmiany . Czasami  może to być zgubne lecz żaden rząd nie dążył aby coś zrobić z tymi nadużyciami . Gdy Tusk został przewodniczącym w Brukseli nawet się ucieszyłem bo może coś dla Polski zrobi ale się rozczarowałem .

 

Ulman co ty taki polonista się zrobiłeś  twoje krowy też takie uczone jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krowy chyba tutaj nie piszą . Wypadało by rozróżniać może , czy to na pewno morze .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pis- matołki są tak otumanione że do nich nic nie dotrze 

te'' miesięcznice '' to co to jest ?   nowy katolicki obyczaj , czy jak ? a może to nowe państwowe święto ? 

kto normalny robi taki cyrk na ulicy ? czy ulica to miejsce na te przedstawienia ? co to kościołów w tym kraju brakuje ?

czyżby ten pan miał coś na sumieniu i myśli że odkupi tym swoją winę ?

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Polski nie był moją najmocniejszą stroną . Czepiać się stylu czy błędów ortograficznych to bezsilność . Nie jesteśmy na forum polonistycznym . Co będziecie się czepiali Michnika bo się jąka .

Czasami jest poczucie winy . Może poradził mu lecieć i to nie jest takie śmieszne . Ale zdaje mi się  poseł Budka  wypowiadał   się że nie popiera takiego ryczenia trąbienia co innego by było jakby stali w milczeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

przypomnij sobie kto  ryczał i buczał na cmentarzach i uroczystościach państwowych 

dwa... to od kiedy na ulicy  legalne manifestacja odbywają się w ciszy ?

czy ktoś tu ryczy i buczy w kościołach i na cmentarzach ? tak jak robili pisowskie bojówki  

jak ktoś robi profanacje ''obrzędu katolickiego''  na ulicy  to ma efekt i tyle 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
marko-kolo  zwolennicy  JKM  i  Narodowcy  nie  PiS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie znam tematu o bojówkach Pis i chyba mnie to nie interesuje . Popieram lepsze rządzenie nawet jakby byłoby to SLD czy JKM Czy LPR . Widzę że ty Marko starasz się być wiernym Tuska nawet jakbyś miał kije od niego dostawać .

Czy potrafisz wymienić choć jedną  dobrą rzecz którą zrobił Pis prze 1,5 roku rządzenia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaborrolnik    2

to co się teraz dzieje to jakis obłęd... wstyd mi po prostu... zawiść i nienawiść. Kazdy kazdemu świnie podkłada. Niekt nie współptracuje...nikt nie mysli o swoich rodakach. Gdzie ten patriotyzm?  sprzedalismy się za pincetplus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedał to się poprzedni rząd Niemcom, Merkel tylko poklepywała Tuska jak na jej rozkaz zamykał stocznie, i podpisywał kontrakty z zagranicznymi firmami zamiast z naszymi przykład pendolino, dużo droższe niż nasze pociągi a jak przyjechało to same kłopoty z nim były. Stąd się wzięło poparcie Niemiec dla niego, na darmo Polski nie rozsprzedawał. Teraz siedzi i wykonuje rozkazy, zarabia ponad 100 tyś miesięcznie i go to wszystko wali. Poprzednia władza traktowała Polskę jak prywatny folwark z którego trzeba brać ile tylko można. Ten rząd jakoś potrafi zamykać tych co wyłudzają fikcyjnie vat i co najważniejsze współpracuje z Polskimi firmami nawet jak przy tym idą jakieś przekręty bo idą, to ludzie w Polsce mają dzięki temu pracę.  Nie ważne jaka władza będzie rządziła to i tak zawsze ktoś będzie wyłudzał i robił przekręty ale najważniejsze aby dbać o państwo a nie robić tak jak poprzedni rząd czyli być pod rozkaz Merkel i rozsprzedawać i ogłaszać upadłości. Jakoś pis nie chciał i uchodźców nie przyjął a Kopacz by ich wszystkich przyjęła tylko ona by nie miała z nimi nawet styczności bo ma ochronę. Poprzedni rząd kradł na potęgę i każdy kto ma trochę oleju w głowie to widzi. Myśleli że będą rządzić kolejne lata a tu d*pa, naród w końcu oprzytomniał i wybrał pis i to tak że rządzi sam więc niech rządzą skoro ich naród wybrał. Ci co rządzili są teraz rozliczani za te wszystkie machlojki i boją się że trafią do więzienia i oddadzą to co ukradli więc krzyczą że łamana konstytucja albo inne głupoty, wszystko robią aby tylko nie ujrzały światła dziennego te machlojki. Chociaż nie jestem zwolennikiem pisu to skoro został wybrany to niech rządzi i rozlicza poprzednią władzę. PO myślała że znowu obali rząd jak kiedyś to zrobili ale im się nie udało i zostaną rozliczeni. Z tego się najbardziej cieszę że tych wszystkich złodziei dosięgnie sprawiedliwość. W następnych wyborach wyjdzie czy ludzie są zadowoleni z tej partii czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie znam tematu o bojówkach Pis i chyba mnie to nie interesuje .  

no widzisz jaki jesteś cienki w odpowiedzi na konkrety 

no to ja mogę napisać że mnie nie interesuje co tam krzyczą na miesiączkach i że nie znam tych ludzi i że o tym nic nie słyszałem 

więc co to za argument że cię nie interesuje to tego nie było czy jak ? 

twoim zdaniem PIS  jest usprawiedliwiony bo ty nic o tym nie wiesz

 a inni to łamią zasady organizując legalne zgromadzenia na ulicy  ?   

toć to ciemnogród jakiś i otumanienie nie mające nic wspólnego z faktami 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pis- matołki są tak otumanione że do nich nic nie dotrze 

te'' miesięcznice '' to co to jest ?   nowy katolicki obyczaj , czy jak ? a może to nowe państwowe święto ? 

kto normalny robi taki cyrk na ulicy ? czy ulica to miejsce na te przedstawienia ? co to kościołów w tym kraju brakuje ?

czyżby ten pan miał coś na sumieniu i myśli że odkupi tym swoją winę ?

 

Ja tam bojówki na ciamajdnie POwskie tylko widziałem co to się na ulicy kładli i pod koła rzucali ;) ;)  no ale TVN I Polsatchcieli to wykorzystać kto te stacje ogląda to ma beret zryty i wierzy w to żeTusk po  wodę do sklepu chodzi :P A te k**wiszony co na ulicach 8 marca chciały? Szukały tęczy B) ?

co głupek może osiągną ? a no nic

wstawia link na potwierdzenie że oto Tusk nie boi  się wyjść do ludzi a jarek na cmentarz idzie z ochroną 

i o czym to świadczy ? kto tu jest tchórzem i zwykłą  gnidą ?  :D  :D  :D

 

Oczywiście że Tusk B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

będzie wesoło za rok , jak zacznie panika i strach paraliżować przed przegranymi wyborami bo to będzie oznaczało odpowiedzialność za łamanie prawa i konstytucji  

spokojnie sobie czekamy a będzie się działo bo widać że pis- matołki nie wyciągają żadnych wniosków i trwają przy swoich bredniach i przekrętach 

wszystko to upadnie bo te twarde 30 % to za mało żeby rządzić dłużej niż jedną kadencję - po prostu fuks już się nie  zdarzy 

elektorat popierający członkostwo w UE rośnie i jest bardzo wysoki , więc to co robi obecnie pisuar to strzał w kolano

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

to co zrobił JK nazywa się "gambit"... moim zdaniem ruch z "tuskiem" był bardzo dobry... to raz

UE to trup... niedługo zgnije do reszty i się rozpadnie ( także pod naporem uchodzieniów spuszczonych ze smyczy przez Erdogana).. to dwa

a jeden plus dwa to trzy... co znaczy że trzeba szukać kontaktów "dwustronnych" np z chinami czy poszczególnymi państwami "nowej UE" marginalizując kontakty np z Francją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Minęły lata a my dalej szukamy kontaktów. Czyżby poprzednie poszły się grzmocić? Akurat z Francją możemy dużo więcej załatwić niż z tymi popierdułkami z Grupy Wyszechradzkiej. Olej Francję przecież nie zależy nam na siłowni jądrowej, technice lotniczej, paliwie do pocisków przeciwlotniczych, prochu wielobazowym a nawet zakładach Opla kupionych przez Francuzów. 

Straćmy kolejne lata na nawiązywanie kontaktów z państwami nowej UE, zamiast stać się jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

no widzisz jaki jesteś cienki w odpowiedzi na konkrety 

no to ja mogę napisać że mnie nie interesuje co tam krzyczą na miesiączkach i że nie znam tych ludzi i że o tym nic nie słyszałem 

więc co to za argument że cię nie interesuje to tego nie było czy jak ? 

twoim zdaniem PIS  jest usprawiedliwiony bo ty nic o tym nie wiesz

 a inni to łamią zasady organizując legalne zgromadzenia na ulicy  ?   

toć to ciemnogród jakiś i otumanienie nie mające nic wspólnego z faktami 

Cienki to byłem jak się żeniłem a teraz pogrubiałem .Chuligany czy z Pis czy z innej partii powinni być tępieni . Gdyby nie było dostępu do internetu to niejeden by 10 % nie napisał a mi się nie chce szukać i się mądrować .

Możesz pomarzyć o przegranej Pis bo za marzenia nie karzą .

A co Po ma do zaoferowania .Schetyna powiedział że da na wszystkie dzieci 500+ za co tego nie robi przecież mają subwencje.  Co ty myślisz że ludzie wybiorą klepanie Polski po plecach i pusty garnek .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

A co Po ma do zaoferowania .Schetyna powiedział że da na wszystkie dzieci 500+ za co tego nie robi przecież mają subwencje.  Co ty myślisz że ludzie wybiorą klepanie Polski po plecach i pusty garnek .

wiem że wam jedno w głowie bo bieda nie tylko umysłowa i cała sprawa sprowadza się do 500+

tylko nie dla wszystkich jest to najważniejsze , każdy kto ma trochę rozumu o gospodarce  to wie do czego prowadzi rozdawnictwo 

wiem , wiem ciebie to nie obchodzi bo ty masz swój wąski pryzmat swoich małych potrzeb na dziś - tu jest te parę zł za które się sprzedałeś 

 

poklepywać to będziemy ale biedę i to szybko jak Niemcy przestaną kupować od nas 

nawet nie będę ci tłumaczył jaka to gospodarka i jak rozwinięta i o jakie kwoty tu idzie bo i tak nie pojmiesz tego 

tylko głupi może podskakiwać takiej potędze gospodarczej z taką nadwyżką budżetową i z takim obrotem eksportowym (coś 1200 mld euro )

to nasz największy partner i mamy  dodatnie saldo liczone w mild od kilku lat 

jak przestaną kupować i pożyczać kasę na 500+ to dopiero będziesz poklepywał ale biedę

wiem że to za wysokie loty dla takich jak ty żeby to pojąć ale postaraj się przynajmniej spróbować :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego Niemcy  stały się taką potęgą? Bo nikogo nie poklepywali tylko dbali o swój interes przede wszystkim, nie tak jak poprzedni rząd. Gdyby Polska również stawiała swoje sprawy na pierwszym miejscu to nie była by tak zależna od Niemiec. Rozumiesz o co chodzi czy dalej ci tłumaczyć że nie chodzi o to aby komuś za przeproszeniem włazić w d.pe tylko dbać o swój interes. Ty jak sprzedajesz zboże czy coś innego to martwisz się aby kupujący dużo nie zapłacił czy chcesz jak najwięcej dostać za swój towar? Nie podoba ci się cena to idziesz do kogoś innego. A dla poprzedniego rządu Niemcy to były guru za którym trzeba było iść w ogień i teraz jesteśmy uzależnieni od niech. Niemcy wypychają nam swój chłam w postaci gorszych produktów oraz zboża które nawożą ogromnymi ilościami chemii i nawozów a od Polski biorą dużo zdrowszą żywność i taki marko-kolo się cieszy bo Niemcy od nas kupują. My dla Niemiec jesteśmy rynkiem zbytu. Polska powinna upatrywać swoich szans w afryce czy azji bo tam jest pole do popisu. Żadnych innych ciągników nie chcą tylko Ursusa. 

Tak zakłamanej partii jak PO to chyba w dziejach nie było. Przykładów jest mnóstwo. Przed wyborami nic nie można zrobić, na nic nie ma pieniędzy, 500 + zabije gospodarkę i nie będzie na to pieniędzy a po wyborach jak pis wprowadził to już twierdzą że kasa jest i trzeba dać na każde dziecko. Każdego dnia wychodzą na jaw przekręty z ich udziałem, ostatnio wyłudzenie miliona zł dopłat przez jakiegoś powca który miał układy w agencjach i chociaż na jego polach nie rosła żadna jabłoń to po kontrolach nie zabrano mu dopłat ale teraz odda z nawiązką. Syna tuska chcą przed komisję to afera ze strony po że za rodzinę Tuska chcą zniszczyć. Pinior jest na nagraniach jak umawia się na łapówki a teraz jest jedną z głównych twarzy KODU i ludzie go popierają. To dopiero trzeba być chorym umysłowo żeby nie widzieć kto tu robi przekręty. Możesz pisać różne rzeczy na pis bo wolno ale nie rozumiem czemu tak jesteś za PO? czemu tak ich bronisz? Czy nie widzsz tego że chcą doprowadzić przed sąd tych wszystkich oszustów? Może sam masz coś za uszami związane z tą partią? Przez takich ludzi jak ty istnieją właśnie podziały w Polsce. Do tej pory byłem i  jestem za kukizem ale coraz więcej się słyszy że tam też trzeba wiedzieć gdzie i jak zagadać,

Edytowano przez mk9422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

wiem że wam jedno w głowie bo bieda nie tylko umysłowa i cała sprawa sprowadza się do 500+

tylko nie dla wszystkich jest to najważniejsze , każdy kto ma trochę rozumu o gospodarce  to wie do czego prowadzi rozdawnictwo 

wiem , wiem ciebie to nie obchodzi bo ty masz swój wąski pryzmat swoich małych potrzeb na dziś - tu jest te parę zł za które się sprzedałeś 

 

poklepywać to będziemy ale biedę i to szybko jak Niemcy przestaną kupować od nas 

nawet nie będę ci tłumaczył jaka to gospodarka i jak rozwinięta i o jakie kwoty tu idzie bo i tak nie pojmiesz tego 

tylko głupi może podskakiwać takiej potędze gospodarczej z taką nadwyżką budżetową i z takim obrotem eksportowym (coś 1200 mld euro )

to nasz największy partner i mamy  dodatnie saldo liczone w mild od kilku lat 

jak przestaną kupować i pożyczać kasę na 500+ to dopiero będziesz poklepywał ale biedę

wiem że to za wysokie loty dla takich jak ty żeby to pojąć ale postaraj się przynajmniej spróbować :D  :D  :D  

 

Znajdź sobie w internecie 10 najbardziej sprzedających się produktów za granicę . Między innymi są to produkty np drewniane zabawki , wyroby z bursztynu srebra pewnie prosta słoma bo tam już takich maszyn nie mają  :D  :D  :D a ile mają u nas zakładów i pewnie na konto Polski wysyłają przy okazji migając się od podatków a niektórzy cieszą się bo to dobry partner . Z każdym trzeba żyć i handlować ale nie na kolanach bo kasy nie pożyczą . Człowieku co ci gacie  się trzęsą  widzę że bardzo jesteś wypłoszony to na kolana może spłynie na ciebie łaska Merkel i cię uchroni od pustego garnuszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj