Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z owijarką stacjonarną

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol45010

karol45010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 luty 2016 - 17:48

Witam wszystkich agrofotowiczów mam problem z owijarką stacjonarną wykonanej u prywaciarza (facet sam wykonuje owijarki), a więc mam z nią problem od nowości owijarka zawsze podczas owijania przesuwa mi bele pod jedną stronę (zawszę tą samą) i muszę owijać nią wolno. Kiedyś mi to nie przeszkadzało bo robiłem sporo mniej bel niż teraz. Więc pytam się was czym może to być spowodowane i jak można to naprawić.

I jeszcze jedno może widzieliście nóż do obcinania i trzymania foli taki jak w owijarkach samozaładowczych przy takiej owijarce stacjonarnej jeśli tak to proszę o zdjęcia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z owijarką stacjonarną Dzisiaj, 08:22
  •  

#2 Share piet92

piet92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 luty 2016 - 17:56

problem z owijarką stacjonarną zmiesz rostaw malkow z jednej strony i deugiej jak nie bd taki sam to ustaw na ruwno i bd git
wałków

#3 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 19 luty 2016 - 17:59

Prawdopodobnie tak, jak kolega wyżej napisał, czyli walce owijarki nie są równoległe do siebie.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#4 Share pawelek11

pawelek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 19 luty 2016 - 21:03

problem z owijarką stacjonarną W tych rzemieślniczych owijarkach szęsto łańcuchy się napina poprzez przesunięcie walców. Chyba nie za dobre rozwiązanie bo rozstaw się będzie zmieniał jak napniemy łańcuch.

#5 Share karol45010

karol45010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 luty 2016 - 22:56

problem z owijarką stacjonarną Ok dzięki a może wiecie jaki ma być rozstaw tych walcow A nie słyszeliście może o nożach które ucinaja i trzymają folię?A może wiecie czy można gdzieś kupić taki nóż jak w owojarkach samozaladowczch na linkę? :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ryzakk1

ryzakk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 20 luty 2016 - 00:42

problem z owijarką stacjonarną Ja mam w tekli te noże. .działa to tak. .wrzucasz bele na owijarke owijasz ja wrzucasz bele. .folia jest naciagnieta. wsadza sz następna bele tak żeby przycisnąć folie bela. .zaczynasz owijac noże przecinają folie przy owinietej beli a ta co owijasz owija się sama. .nie trzeba przywiązywać. ..dopiero w tym roku doszlem o co chodzi z tymi nożami. .tak to od 10 lat schodzilem żeby wiązać i przywiązywać folie. .