Skocz do zawartości

6441Marcin6441

Members
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

9 obserwujących

O 6441Marcin6441

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Renault 103.54 hamulce a hydraulika

  Może ma hamulce hydrauliczne...
 2. Claas Variant 360rc

  Nie mam takiej:)
 3. Claas Variant 360rc

  Dokładnie.
 4. Claas Variant 360rc

  Przycisk z ikonką noża otwiera zawór, żeby noże się schowały prasa musi pobrać masę.
 5. Claas Variant 360rc

  Pokaż jaki masz sterownik to ci wytłumaczę.
 6. Śrutownik

  [color=#ff0000][b]-- połączono --[/b][/color] Posiadam śrutownik SB-12 z 88r identyczny jak na załączonym obrazku: [url="http://tablica.pl/oferta/srutownik-bijakowy-typ-sb-12-bardzo-dobry-stan-polecam-ID4ijEP.html"]http://tablica.pl/of...am-ID4ijEP.html[/url] Wcześniej korzystaliśmy ze zwykłego na kamienie dlatego mam w jego sprawie kilka pytań: -Czy bijaki powinny być różnej długości? - obecnie są zamontowane 155mmm 145mm oraz 140mm łącznie 12szt. -Sita z otworami jakiej średnicy zastosować przy hodowli bydła mlecznego? -Jaka powinna być odległość bijaków od siatek?
 7. claas czy mengele

  Claas wyprodukował ponad 30tyś sieczkarni a Mengele.... Więc do których jest łatwiejszy dostęp części? Pasy, łożyska itp to nie problem bo to normalia. Kolega ma np Agroztet i dostać cokolwiek to masakra. Jakoś nie przekonuje mnie argument że jak mengele to nie wysłużona. Przecież gdy ktoś kupował nową maszynę tego typu to nie po to by stała.
 8. Zetor 5211 przeróbka na 5245.

  W niektórych były fabrycznie, jeśli zakładasz napęd pomyśl o "ciężkim moście" np z 7245.
 9. Co sądzicie o ciągniku MAP754B?

  Jaki wiek i ile mth?
 10. [quote name='mariusz(ZDUN)' timestamp='1380912642' post='1210721'] może i masz rację nie robię tych ciągników ale faktycznie jedna jest zespolona podwójna i jak jest dodatkowa do wspomagania to skrzynia może mieć własną pompę głupie rozwiązanie ale możliwe, natomiast niskie ciśnienie może być spowodowane albo uszkodzeniem zaworu, albo uszkodzeniem uszczelnień skrzyni, pompa owszem też z tym ze jeśli ona obsługuje tylko skrzynię to ma na pewno spory zapas i jeśli coś się z nią stało, to powinny być też problemy z drugą sekcją hydrauliki, bo krążące zanieczyszczenia dostawały by się i tu i tu poczekaj jak mechanicy są dobrzy to zrobią to na pewno a co do procedury kalibracji w każdym ciągniku, żeby wykonanie kalibracji jest możliwe tylko jak układ jest 100% sprawny , czyli nie ma błędów i nie wykryje jakichś nieprawidłowości w trakcie jej wykonywania, inaczej zostanie przerwana i wywali błąd. co do samek kalibracji to moje pytanie jest ona wykonywana komputerem czy przez wprowadzenie ciągnika w tryb poprzez wywołane sekwencji przycisków ? nie robiłem tego i ciekawi mnie jak to rozwiązali [/quote] Co do kalibracji rewersu to w tej genialnej konstrukcji potrafi zerwać nity z koła talerzowego. Jeśli ma nowszą wersje oprogramowania to można sekwencja, jak starą to urządzenie jest do tego.
 11. Co sądzicie o ciągniku MAP754B?

  Chińszczyzna YTO, to samo dobrodziejstwo co Zefir, tylko w mniejszym wydaniu.
 12. Amortyzator drgań Zetor 6245

  Ewentualnie przeróbka na orbitrol.
 13. Amortyzator drgań Zetor 6245

  [color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][background=rgb(243, 243, 243)]Na stronie agrozeto napisano: "jego zużycie powoduje niebezpieczne „trzepotanie” przednich kół napędowych i schodkowe zniszczenie opon"[/background][/font][/color]
 14. bobcat-jedna strona nie ciągnie

  jakim?
 15. czarny bez

  Jaki jest nakład kosztów przy takiej plantacji i jak się do tego zabrać: -gleba -środki ochrony roślin -naworzenie -pielęgnacja
×