Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

ja miałem wozic ale sniegu nasypało, zimno sie zrobilo czekam, nie sztuka do rowu wpakowac sie przyczepami

  • Like 1

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

A dlaczego € miałoby potaniec, czyżby Polska gospodarka nabrała rozpędu a ja nic o tym nie wiem?

przy tym kursie polskim firmom opłaca się eksportować ale import jest drogi i ceny towarów z importy wysokie a to uderza w gospodarkę np. Niemiec więc Merkel każe polskim kucykom to zmienić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

No wiele głupot w życiu słyszałem ale żeby Niemcom zależało na tym żeby złotówka była mocna? Chyba lekka przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel25    3

ja miałem wozic ale sniegu nasypało, zimno sie zrobilo czekam, nie sztuka do rowu wpakowac sie przyczepami

 

po ile i gdzie? duża ilość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że z ukrainy trochę idzie bo by hodowla padla przy tych cenach za paszówkę 700 już chcą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj