Polecane posty

pawel885    2279

On był niedawno w tym temacie, obalony na bok był ale ceny nie pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25621

Ten? Wydaje mi się że inny i z 4x4 był ale mogę się mylić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdjęcia tylko nowe wstawione. Jeszcze te małe kółka z przodu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
5 godzin temu, bratrolnika napisał:

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawazo-rnz-brzeg-CID757-IDsw6Up.html łowickie ze swoimi cenami to chyba nawet lubelskie przebija czasami... 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-sanok-d44b-zarejestrowana-CID757-IDpaiz1.html przez pół roku sprzedawał za 4tys.zl, teraz promocja na 10tys.zl, nie mówiąc już ze przyczepa i kwity to za bardzo zgrane nie sa

nie chcieli dać 4 tys to dadzą10 tysi:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za poważny jestem na takie psikusy :9_innocent: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25621
29 minut temu, PRIMO napisał:

Kuźwa fajna o.O jakby by była mi taka potrzebna to bez namysłu bym ją kupił :P

Myśl dobrze - może jednak Ci potrzebna:D

Ale na prawdę fajna i z bajerami, wciągarka, własna pompa, dyszel widzę z fajną regulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Żeby nie inne wydatki to już bym się kręcił koło niej. 

Ktoś kto to kupi będzie bardzo zadowolony bo widać że warta tych pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
Agrest    25621
3 minuty temu, PRIMO napisał:

Żeby nie inne wydatki to już bym się kręcił koło niej. 

Ktoś kto to kupi będzie bardzo zadowolony bo widać że warta tych pieniędzy. 

Na wysoki procent mogę Ci pożyczyć:D

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
2 godziny temu, Agrest napisał:

Z ciekawości sprawdziłem to Mi wychodzi że ogłasza ta sama osoba bo ze starego linku kieruje Mnie na nowe ogłoszenie. Są nowe zdjęcia i nowa wyższa cena :)

image.png

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Tutaj widać że kabinę trochę pokleili bo na wcześniejszej aukcji była wgniotka i połamane a tutaj coś szarego nalepione

Edytowano przez Belaruss820
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
5 godzin temu, izydor6280 napisał:

daleko wam do nas, tyle to za kosy cenią xD

Bo widzisz w ogłoszeniu jest takie magiczne słowo Okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25621

Popatrz na ceny przyczep jednoosiowych - tylko nie szrotów, nie szukaj najtańszego gówna do porównania.

Ty byś nie dał bo Ci niepotrzebna, a ja bym dał  nawet z samego względu że do zboża, nie patrząc na te dodatki do  balotów. Tylko papiery dla mnie obowiązkowo musiały by być. Sam dopiero kupiłem jednoosiową i takie pieniądze zapłaciłem tylko z papierami.

Wszystko zależy od punktu wiedzenia.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2359
używał ktoś koncowek samozaciskowych do smariwnic ? fajnie to wygląda mi bardzo by ulatwilo smarowanie kombajnu ale cena troche odstrasza za takie małe gówienko najtansza 129zl a najdrozsza ponad 200.wkleil bym linka ale apka mnie ogranicza niestety
ps smarownic mialo byc

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj