Polecane posty

maromar    18
22 godziny temu, zbigniewmaszyn napisał:

osprzęt warty uwagi 

 

Kolega tak się chwali to ciekawe ile ceniłby za krokodyla około 90 Cm do Miniładowarki?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Pod sieczkarnią i pod kabiną JD serii trochę poleżałem i moim zdaniem albo stalenica wjechała za daleko (te automatyczne jej ustawianie jest dość awaryjne) lub jakiś mechanik zostawił klucz na bębnie który przy starcie rozwalił bęben. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, maromar napisał:

Kolega tak się chwali to ciekawe ile ceniłby za krokodyla około 90 Cm do Miniładowarki?

szuflo krokodyl czy widłokrokodyl ?

górne zęby GoPart-a czy palone ?

w celu uzgodnienia ceny zapraszam do prywatnej wiadomości 

Ps. kupując od handlarzy pakuje się im pieniądze do kieszeni za to że pośredniczą (jawne przepłacenie za towar )

kupując od dużych producentów również się przepłaca ze względu na to że muszą trzymać wysoką cenę aby handlarz był zadowolony mając niższą 

Więc uważam że za mój towar nie ma niepotrzebnego przepłacania ...każda maszyna jest wykonana wysokiej jakości aby każdy klient był zadowolony i uniknąć jakichkolwiek reklamacji 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Detektor metalu torksa 0,5 cm długiego nie puści. A czy na kamienie reaguje? To nie wiem szef nie chciał sprawdzić ;D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Kupię licznik/obrotomierz do zetora, prędkość max na zegarze 35km/h, oczywiście chodzi mi o sprawną używkę analogową,bo nówkę to teraz tylko elektroniczną można kupić. Ktoś coś?albo ma namiary gdzie sprzedają Zetory na części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
15 godzin temu, Wiktoria22 napisał:

Ma ktoś namiary gdzie można kupić rozsiewacz Langren od ręki, bo wszędzie czas oczekiwania 2 miesiące?

w lubelskim mogę dać Ci namiar

swoją drogą o rozsiewaczu trzeba było najpóźniej pod koniec stycznia 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37
stuart    121

A niby szwabskie się nie psuj... "wszystko ma prawo się popsuć" Przyczepa objętościowa kaweco(???) od gospodarza z Niemiec nie  firmy usługowej używana na 50ha rocznie wkrótce do kupienia u polskiego handlarza. :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Chodzi tu o trakcje by ciągnik miał przyczepność wepchnąć tyle QQ na górę a nie ugniatać. Po za tym dużo jeździć i na bliźniakach się ugniecie. tam jak im wyjdzie gromada kilka metrów w górę to dolna warstwa tak zbita że niczym jej tak nie ugnieciesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U niemca walnie sprzęgiełko za 50 zł i wypad na wschód bo sam się nie zna a jak serwis przyjedzie to 1/4 wartości maszyny zapłaci 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Raczej znak że początek fali kolejnych awarii ale kto jak woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25621

Uwaga mina - numer stacjonarny, po sygnale można tylko zostawić wiadomość. Penie zbierają telefoniczną bazę danych. w różnych aukcjach wystawione kilka ciągników w super cenach -class, jd...

https://www.otomoto.pl/oferta/deutz-fahr-agrokid-230-tur-ID6zCZw8.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe co on chce grzać 600 kW piecem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj