Polecane posty

benio1967    154

Krótka odpowiedż -ile dasz-zapłaciłem za nia 17500 z rozbitą tulejai łożyskiem na maszynie-kupowałem w ciemno bez urochomienia maszyny ,zrobiłem to chodzi super ,jest parę rzeczy do poprawy ale to kosmetyka i niższej ceny jak 25 nie podawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Ja tam zastrzeżeń do tej przyczepy nie mam. W mojej rodzinie wujek posiada taką samą od nowości, pół wsi od niego ją pożycza nie tylko na żniwa ale do różnych prac. A wożone było nią wszystko: zboża, ziemniaki, obornik, bele sianokiszonki, złom, kamienie, gruz, drewno, ziemię... latała po najgorszych wyboistych drogach i dziurawym asfalcie i często dość długie dystanse. Do niedawna była w stanie idealnym ale jakiś geniusz pożyczył i zapomniał jednego bolca wsadzić przy kiprowaniu i teraz jest w stanie średnim. :P Ale generalnie uważam, że ta przyczepa jest bardzo udana.

Ojciec użytkował to przyczepę ponad 10 lat i sprzedaliśmy bo chcieliśmy kupić nową na prow. Ona miała  lekko zgięto ramę i jeszcze pamiętam jak skakaliśmy po skrzyni by zmniejszyła się szpara bo zaraz miał przyjechać handlarz. Co do zalet to na pewno szerokość paletowa skrzyni. Bele wchodziły spokojnie. Zastanawiam się czy nie kupić takiej do małego remontu zamiast kolejnej nowej. 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
29 minut temu, bratrolnika napisał:

to chyba ta ruska przyczepa, co pisali o niej że kiedyś była tańsza niż d47, a wytrzymałością bije ją na głowę, a wadą jest jedynie skręt jak w rozrzutniku w starszych wersjach

One były chyba robione w fabryce na Białorusi a na skręcie jak w rozrzutniku były baaaaardzo stare modele z drewnianą podłogą. Zaleto tego rozwiązania jest większa stabilność przyczepy. A wada sami wiecie jak zachowuje się polski rozrzutnik przy 40km/h 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten gość od tej przyczepy to ma pod deklem najebane jak Cygan w tobołku. Piszę do niego ze jestem zainteresowany żeby podał najlepiej nr. telefonu to zadzwonię do niego a on odpisuje : słucham, piszę mu znowu że jestem zainteresowany i żeby podał telefon i jaka jest cena, a on mi ile daje? App to mu pisze ze 3tys, a on ze za tyle to mogę sztywną kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz odpisuję że :logiczne jest ze przyczepa jest warta powyzej 12990 i tyle chcę. 

Śmiać się, czy płakać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

to niech pisze w aukcji ile chce a nie bzdety wypisuje, raportować chama do olx i tyle, niech mu kasują aukcję

a jako ciekawostkę dodam że ostatnio była w okolicy ruska przyczepa z wywrotem trójstronnym i zawieszeniem przednim jak w rozrzutniku za 2350zł, ale już ogłoszenia nie widzę, widać poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
@benio ten Ursus finn to chyba starszy bo z tyłu na stary typ zaczepu po 1986r miały już zaczep górny na szerokiej szynie

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

końcówka lat 70 ale 2 tys blacha i z 2 tys na tylne opony ,a jak w papierach ma stare lata to idze go trochę odmłodzić i będzie 35 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9239

benio, może przeholowałem z tym 24, nie czuj się urażony, ale śledzę ogłoszenia z kombajnami ostatnio na bieżąco i mogę na pamięć powiedzieć, który kombajn ile czasu stoi w ogłoszeniach.  Oglądałem taką 514 jak twoja (niebieska) i jakbym gdzieś złupił trochę kasy dodatkowo to bym kupił bo znam te kombajny i wiem, ile są warte

Ogłoszenie z ruską wywrotką bez papierów na zwrotnicach było w lubelskim za 3000 dłuższy czas, musiałbym poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

johooo jak masz kupić sobie kombajn sobie na kilka lat to nie 514 jak chcesz to napisz na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

@Agrest Sentyment niemców. Tam cenią niesamowicie. Ja mam 3 i zadowolony jestem ale cena mocno zawyżana ich jest. Żeby miały rewers i chociaż jeden bieg pod obciążeniem to może taki mógłby do 70-80k kosztować. Jedyne zalety to bezawaryjność i wygoda jazdy, bo szybkości też już nie osiąga taki (40km/h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
2 godziny temu, tobi866 napisał:

Teraz odpisuję że :logiczne jest ze przyczepa jest warta powyzej 12990 i tyle chcę. 

Śmiać się, czy płakać? 

Teraz juz na olx stoi za 4900

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14
12 minut temu, Agrest napisał:

Dla mnie to ciężarówka,nie ciągnik :D

Unimog to ciężarówka i ciągnik^^ a MB trac to ciągnik który ma sporo miejsca za kabiną i 4 takie same koła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jak ta finka chodziła z ładowaczem to 10 może być mało żeby to doprowadzić do stanu używalności


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Sprzedam ładnego Golfa w dieslu. ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
7 godzin temu, izydor6280 napisał:

nawet rocznik nie ten

po czym poznajesz bo lewarki od biegów ma chyba nowego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
11 godzin temu, KlimekPL napisał:

Fajna przyczepa za dobre pieniądze, ale zapewne haczykiem będzie brak papierów albo inna "ukryta wada"

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-CID757-IDr3S4j.html#406e440f5e

Widać nawet stare logo agrofoto :D

Teraz stoi za 14900, więc niezbyt dobra cena :) ktoś sobie jaja robi i tyle

EDIT: mi już nawet nie odpisał :D

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-laweta-niskopodwoziowa-wojskowa-CID757-IDr5XE5.html#46bd577ef4

Sprzedawca, a raczej sprzedawcy tej przyczepy są jacyś...  o.O Przed edycją opisu cena była 5700. Ustaliliśmy cenę na 5600 brutto, załatwiłem transport już wszystko ustaliłem i wchodzę nie dawno na olx, a tu cena z dopiskiem +VAT. Zadzwoniłem że jak to, a ten że przyczepę niby wystawił syn gdzie pracuje na stacji w Kielcach i się pomylił. Ojciec dał numer do syna, dzwonie tamten mówi z kolei że pracuje we Wrocławiu i cena poszybowała do góry. Nie polecam, cały czas coś "kręcą". Odradzam żeby tam jechać, szkoda waszego czasu.

Edytowano przez thebestacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj