Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#18121 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 17 styczeń 2014 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę A za co nie... :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:19
  •  

#18122 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę

No to teraz ja wyjdę wam naprzeciw i napiszę: SZUKAM MĘŻA :) bezdzietna stanu panieńskiego, wychowana na wsi z rodziny która z dziada pradziada związana była i jest z rolnictwem. Nie jestem zrażona do życia na wsi bo to wieś mnie wychowała, wyżywiła i wykształciła i tej pieknej tradycji nie mam ochoty zmieniać. Nie palę, nie mam uzależnień, nie czytam horoskopów, nie farbuję włosów, nie mam sztucznych paznokci, nie cierpię fluidów bo nie musze z siebie robić ch*jnki żeby klasę pokazać. Nie będę tu słodzić jakie to we mnie drzemią zdolności traktorzysty czy kombajnisty- potrafię wsiąść i przestawić jak mi drogę zastawia ale na tym koniec i powiem jedno: ja z siebie babochłopa zrobić nie dam, jakiś podział musi być :D tak samo nie musi mi chłop po kuchni się panoszyć bo każdy ma swoje zabawki i niech tego się trzyma. I ku końcowi ostrzeżenie dla zainteresowanych dlaczego jestem sama. A więc z powodu wielkiej selekcji jaką prowadzą moi bracia i już nie będę się tu żalić jak mnie pilnują na zabawach ani co muszą sobie mysleć o mnie inni widzącą jedną z 5-cioma nie znając relacji rodzinnych...
Moja wypowiedź jest poważna i żeby nie czepiano się że pomyliłam portale to na wszelkie wiadomości czekam na priv, szanuję czas innych i chęci dlatego odpowiem na każdą z wyjątkiem tej która będzie posiadała znamię odchyłu psychicznego.

Widzę że konkurencja nie śpi ;)

Izolda nikt mnie nie wkr, polecam ci ziemniaczka bellarose na frytki super. Spoko mogę i przyjechać po zgnite, bardzo lubię też mleko to zawsze jakiś pretekst się znajdzie. Izolda aż strach się przy tobie kłaść spać. kładziesz się z piękna dziewczyna a budzisz z seksi kobietą można na zawał z zachwytu paść :D Popatrzcie na link nieżle mu zalazła za skórę http://allegro.pl/bl...3873380118.html

Frytki robię z tajfuna, albo z vinety w bellarosie szału nie widze, a ten koleś od pierścionka z tego co widzę z moich okolic jest ;) może powinnam go poszukać :D

#18123 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę Tak dla info @Lara to moja przyszła szwagierka i to ja ją tu przyciągnęłam za sobą a że komuś przeszkadzała to ją tu zbanowali a mi ostrzeżenie dali. :)To ze korzystamy z jednego komputera to nie znaczy że jesteśmy jedną osobą ale to już mało istotne. Dlatego w jej imieniu mam napisać że przeprasza za zaśmienanie forum ze specjalnymi pozdrowieniami dla administracji, którzy jak jeszcze zechcą usunąć jej konto to będzie w pełni szczęśliwa.

#18124 Share Tomsky

Tomsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę A zaczęło się robić naprawde ciekawie. Oddajcie nam Lare :) :)

#18125 Share trus22

trus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z ROLNICTWEM

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:47

Dziewczyna na gospodarkę jestem zaaaaa , a jak ta Lara ma na imie chociaż ??

#18126 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie, takie pytanie do Modów tylko po adresie IP sprawdzacie? Co jeśli jest zmienny? Albo jak w ty przypadku korzysta więcej osób z jednego łącza?

#18127 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę No i wszystko jasne, spodobała się adminom i żeby ktoś z nas jej nie poderwał to zablokowali jej dostęp do forum :D
:)

#18128 Share trus22

trus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę ha ha ha i pewnie po ptokach :P:P:P , tylko najgorsze ze ja też jestem z centrum kraju i przydało by mi się troche informacji o koleżance :)

#18129 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę Ci w centrum maja do wszystkich blisko... Ruszcie się trochę i sami poszukajcie a nie rzucajcie się wszyscy na jedną ofiarę

#18130 Share trus22

trus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę głodnemu chleb na myśli :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18131 Share Bolek_Malolepszy

Bolek_Malolepszy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:fitness, żeglarstwo, whisky

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę @Lara

Tak czytałem Twoje "ogłoszenie" i od razu coś mnie tknęło. To co piszesz jest zbyt piękne aby było prawdziwe... Chyba ostatnim pokoleniem kobiet, które reprezentowały sobą taki światopogląd były moje babcie :( (Jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Dzisiaj niestety wiele panien ze wsi ma kompleks związany właśnie ze swoim pochodzeniem nie wspominając już o chęci uszczęśliwienie jakiegoś kawalera z sąsiedztwa. Mam na myśli ożenek żeby nie było. ;) Napatrzyłem się wystarczająco na takie dziewoje, które poczuły zew wolności w mieście, oderwane od "pługa" były doskonałym przykładem na powiedzenie, że człowiek może wyjść ze wsi itd. Czytając to co napisałaś przecierałem oczy ze zdziwienia. Jednym słowem idealna, spełniająca oczekiwania większości męskiej części użytkowników tego tematu dziewczyna. Jeśli wszystko o czym mówisz to prawda to wielki szacunek z mojej strony. Nie chcesz odwracać ról społecznych, cenisz sobie jakieś wyższe wartości. Nie dziwię się, że bracia nie chcą oddać takiego skarbu w byle jakie ręce.

Jeśli okaże się, że masz bana tylko za to o czym pisała @Lina to na prawdę zrobi się tutaj ciekawie. Taka nowa jakość :D.

PS Gorzej jak wyjdzie coś w tym stylu http://ms.gov.pl/Dat...o-plakat1_2.jpg
live fast die young

#18132 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier właśnie odpowiedź masz na naszym przykładzie tzn wychodzi że nie można z jednego łącza korzystać w więcej osób bo to wychodzi że jedna osoba przypisuje sobie kilka kont :) aż dziw że mi nie zablokowali? Napisała do władz ale zero odzewu i dziewcze ma focha ;)

@ Bolek
tego kwiatu jest pół światu ;) no ja niestety zajęta heheh bo braci to ona tez ma fajnych a w zasadzie jednego najjjjj. Regulamin to regulamin z jednej strony dobrze że tu ktoś czuwa nad porządkiem i dba o bezpieczeństwo danych ale z drugiej nikomu chyba nie nabluzgała ani nic (chyba) więc żal tym bardziej ze ja ją tu sprowadziłam.

Edytowany przez Lina, 17 styczeń 2014 - 23:13.

#18133 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie dziś już władza nie urzęduje i będzie musiała poczekać do poniedziałku... Dla mnie to dziwne trochę aczkolwiek wstrzymam się z komentowaniem do czasu jakiegoś oficjalnego odzewu. Na poprawę humoru polecam jakieś % lub naleśniki z czekoladą plus dobry film :)

#18134 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę Odejdę trochę od tematu , nie ma co się dziwić że moderator dal bana ,regulamin jest jaki jest ,a może wystarczyło poinformować o tym administratora i problemu by nie było .mimo to szkoda że tak wyszło i stracili kawalerowie wymarzoną wybrankę.

#18135 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2014 - 23:54

Dziewczyna na gospodarkę Moderator który dał bana Koleżance działał zgodnie z regulaminem i taryfikatorem kar, także tu nie ma dyskusji, jednak w takiej sytuacji trzeba było poinformować któregoś z moderatorów że dwie osoby korzystają z jednego łącza, postaram się pomóc Koleżance żeby odblokować konto, bo przecież nie można zabronić komuś korzystania z AF, tylko dlatego że nie ma odrębnego łącza.

#18136 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja tez korzystałem czasami z nieswojego łącza z którego korzysta inny użytkownik AF więc nie rozumiem... Mat wskaż mi w którym punkcie regulamin o tym mówi? Nie mam na myśli punktu z multikontem bo to były tylko przypuszczenie Moda który dał bana a chodzi mi o to na jakiej podstawie stwierdził że jest to multikonto - tylko na podstawie IP? W regulaminie też nie ma obowiązku powiadomienia o tym że więcej osób korzysta z jednego łącza... Czy Mod ot tak pochopnie podejmuje decyzję o banie? Może Razor sie wypowie na jakiej podstawie taką decyzję podjął (bo to on chyba dał bana)?

Edytowany przez Xawier, 18 styczeń 2014 - 00:13.

#18137 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2014 - 00:11

Dziewczyna na gospodarkę No niestety, ale to samo IP to już jest podejrzenie multikonta i nie dziwcie się że zamykamy, bo sami później Macie pretensje że są multi i sami sobie np.przydzielają punkty do reputacji, jednak tak jak pisałem wyżej są i takie przypadki i trzeba by jakoś temu zaradzić, postaram się pomóc, ale nie ja dałem tego bana i nie ja sam podejmuję tu decyzje.

#18138 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 00:25

Dziewczyna na gospodarkę

No i wszystko jasne, spodobała się adminom i żeby ktoś z nas jej nie poderwał to zablokowali jej dostęp do forum :D

no i się wydało. nie musiałeś tak od razu tego na forum ogłaszać :P
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#18139 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2014 - 00:31

Dziewczyna na gospodarkę

a chodzi mi o to na jakiej podstawie stwierdził że jest to multikonto - tylko na podstawie IP? W regulaminie też nie ma obowiązku powiadomienia o tym że więcej osób korzysta z jednego łącza... Czy Mod ot tak pochopnie podejmuje decyzję o banie? Może Razor sie wypowie na jakiej podstawie taką decyzję podjął (bo to on chyba dał bana)?

Tu nie temat i miejsce do roztrząsania tego typu spraw i moderator nie będzie się znów tłumaczył wszystkim na jakiej podstawie za co kogo ukarał i na jakiej podstawie jeszcze wykrywamy multikonta, na to nawet nie liczcie. Fakt nie ma oficjalnego obowiązku powiadamiania że więcej osób korzysta z jednego łącza, bo jakby było, to nawet bym nie zabierał tu głosu w tej sprawie, i dlatego zaproponowałem Administratorowi i Kolegom pewne zmiany , także zakończmy już tutaj dyskusję na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18140 Share rolnikgospodarny95

rolnikgospodarny95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i obsługa maszyn rolniczych

Napisany 18 styczeń 2014 - 06:58

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]

Tu nie temat i miejsce do roztrząsania tego typu spraw i moderator nie będzie się znów tłumaczył wszystkim na jakiej podstawie za co kogo ukarał i na jakiej podstawie jeszcze wykrywamy multikonta, na to nawet nie liczcie. Fakt nie ma oficjalnego obowiązku powiadamiania że więcej osób korzysta z jednego łącza, bo jakby było, to nawet bym nie zabierał tu głosu w tej sprawie, i dlatego zaproponowałem Administratorowi i Kolegom pewne zmiany , także zakończmy już tutaj dyskusję na ten temat.

a ja też wtrace swoje 5 groszy słuszałem ze jak ktos niewchodzi miesac to też bana dajacie bo bizonfan321 na jednego sie ustawił i mu jezdzi po pecach pprzepraszam bardzo czy to jest madre tak jak murtek mnie jak go na you tubie wytłumaczyłem jaki jest madry to mnie zablokował tutaj na tym forum co mają sprawy you tuby z agro foto ja sie pytam? że jest wielki i wszytko może to dobrze ale on niejest wielki tylko moge odrazu powiedzieć jak ktoś podpanie danej osobie gdzieś to zas jerzdzi po niej i taka prawda !!!

Nie dosyć że nie posłuchałeś żeby tu już nie pisać o takich sprawach i nie zaśmiecać tego tematu, to jeszcze cytujesz ostatni post +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez MAT912, 18 styczeń 2014 - 08:32.