Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#16501 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf coś w tym jest ale Ja już swojego tak wyszkoliłam że nie ma z tym problemów, początkowo to nawet nie chciał chodzić na zakupy bo twierdził że jak coś kupi to i tak będzie żle, także szukaj takiego który nie jest obyty w tych sprawach taki najlepszy ,bez urazy do innych panów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:36
  •  

#16502 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:02

Dziewczyna na gospodarkę Za to Cię @szmergiel chyba zlinczują. :P :lol:

#16503 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Zapomniałaś jeszcze o kupnie podpasek, :P jak facet stoi i mówi zakłopotany, poproszę podpikole, bo mi się kurna herbata rozlała na stole. :lol:

O to jest też piekne - ten rumieniec, to zakłopotanie, ten problem jak ręką zabrać takie opakowanie :lol:

Często próbujemy z naszej zachodniej perspektywy gorzej oceniać inne np. islam . Tak serio nie ma gorszych , są po prostu inne . Kobieta w islamie jak jest mądra to i mąż wiele jej nie zaszkodzi .

Hahahaha w zyciu nie słyszałam większych głupot :lol: Odkąd kobieta ma jakiekolwiek prawa w rzeczywistości w islamie?! :rolleyes: hahahaha dooooobre ^^

#16504 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

no bo kobiety sa do garow

Chyba czlowieku zyjesz w XIXwieku
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16505 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 kolega@szmergiel przesadził, to niby kobiety w jego oczach to pospolite kury domowe

#16506 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Po co pisze takie rzeczy.
Z takim podejściem do życia i płci pięknej to zostanie sam na stare lata :P

#16507 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę tak jak pisalem wczesniej do garow i ewentualnie do miotly ,bron boze do odkurzacza ,tyle tam kabli i jeszcze warczy przerazliwie

#16508 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę

no bo kobiety sa do garow

Bo co? umrzesz jak sam sobie jedzenie przygotujesz?

@WodnyElf coś w tym jest ale Ja już swojego tak wyszkoliłam że nie ma z tym problemów, początkowo to nawet nie chciał chodzić na zakupy bo twierdził że jak coś kupi to i tak będzie żle, także szukaj takiego który nie jest obyty w tych sprawach taki najlepszy ,bez urazy do innych panów

Ja szukam takiego który się na tym zna jak mój tata ;)

#16509 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę Co do tych garków ostatnio byłam na takim pokazie i tam były przepiękne za ponad 9 tys och przy takich gotowanie to sama przyjemność ;D Ustawiało się z nich takie wieże i wszystko to zdrowe gotowanie na parze ! :)

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 19:15.

#16510 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Elf, a chciała byś takiego męża, który by Cię chciał upodobnić na siłę jak jego mama? dopiero nie dawno o takich pisałem komuś. Jeżeli tak będziesz stawiać sprawę i zawsze porównywać jak by to tata zrobił, to nie utrzymasz faceta przy sobie, to samo jak facet tylko w mamusię wierzy, to jest gehenna dla tej drugiej osoby.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16511 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Heidi, zaraz Cię tu zjedzą inne Panie. Dla wielu z nich gotowanie nawet w tak wymyślnych i cennych naczyniach jest jak życie ze złotym łańcuchem u szyi :P

#16512 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Mat nie ze mną takie numery -_- już dwóch nawet próbowało ale wodniaki zbyt cenią wolność i swobodę by to mogło się udać :lol:

#16513 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie Elfunia, zmień podejście, każdy człowiek jest inny, a inny to nie znaczy zaraz że gorszy. Wolność wolnością, tylko jeżeli ta wolność Ci się już znudzi, to możesz coś przespać.

#16514 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Cóż ja tam czuję się spełniona w roli pani domu, na pewno dużo bardziej niż jak musiałam jako pracownik biurowy robić kawę szefowi i jego gościom do tego promiennie się uśmiechając na siłę że jaka to dla mnie przyjemność. Nie wiem czy elfie chodziło Ci o wodniki ale to mój znak zodiaku :P

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 19:26.

#16515 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę

Banan to tak sam, bez Ciebie jest?? :huh:

A co do polowania czyli zdobywania jedzenia to w dzisiejszych czasach większość facetów uważa że albo jedzenie samo się pojawia w lodówce albo jak już pójdzie z kartką na zakupy do sklepu samoobsługowego to widzi się i słyszy ciekawe scenki np. jak cały regał duży i szeroki z mąką tortową a pan zdenerwowany stoi obok i do telefonu mówi że nie ma takiej mąki, on jej tyle szukał a jej ni ma :P albo dopytuje jaki ser,no bo ma na kartce ale tu tyle serów że on nie wie, aha ma pisać na nim "gouda" aha to jeszcze popatrzy :P a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

No tak jak sądziłem nic się te kobiety nie zmieniły .
Tak będzie funkcjonował mężczyzna wychowywany przez samą mamusię , ciotunię i do tego jeszcze może być babcia . Pójdzie do szkoły i kogo tam spotka - Panią nauczycielkę . Dopiero w gimnazjum jak dobrze trafi to w końcu pierwszy meżczyzna - Pan wuefista . Ten też nie zawsze jest dobrym wzorcem męskości . ;)

#16516 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 29 listopad 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę To teraz coś od siebie napisze żebyście mieli co cytować.... :P Nie ma co tak dedukować-facet robi,zarabia-żona tak samo tylko,że ma jeszcze jeden etat w domu i ma gorzej...ale myślę,ze rodzina (mąż,dzieci) to widzią i doceniają,tak już jest i będzie -_- trzeba dać sobie też pomagać i rozmawiać jak najwięcej ze sobą-planować...itd

#16517 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę Heidi nic nowego już od co najmnie chyba 20lat u mnie gotują w ten sposób

#16518 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę

No właśnie Elfunia, zmień podejście, każdy człowiek jest inny, a inny to nie znaczy zaraz że gorszy. Wolność wolnością, tylko jeżeli ta wolność Ci się już znudzi, to możesz coś przespać.

Nie zrozumiałeś mnie Mat - na pewno nie chce faceta takiego jak mój tata (jakoś sadomasochistką nie jestem). Po prostu miło by było jakby facet wiedział jak zakupy zrobic, to chyba nic strasznego?

Heidi tak o znak zodiaku mi chodziło, ale nijak nie rozumiem twojego postu? przeczytałam go chyba z 10 razy i nie kumam co tam chciałaś powiedzieć?

No tak jak sądziłem nic się te kobiety nie zmieniły .
Tak będzie funkcjonował mężczyzna wychowywany przez samą mamusię , ciotunię i do tego jeszcze może być babcia . Pójdzie do szkoły i kogo tam spotka - Panią nauczycielkę . Dopiero w gimnazjum jak dobrze trafi to w końcu pierwszy meżczyzna - Pan wuefista . Ten też nie zawsze jest dobrym wzorcem męskości . ;)

To ja mam pytanie - tenże mężczyzna jak się pojawił na świecie? przecież mamusia, ciotunia i babcia same go nie spłodziły? chyba był do tego potrzebny plemnik, a plemniki dostarczają mężczyźni, więc skoro tak to gdzie ojciec takiego mężczyzny?
Na marginesie dodam, że to też zależy od kobiet bo kobieta sama wychowująca dziecko też może nauczyć faceta i zakupów i sprzątania i ogólnie życia.

#16519 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę

Droga Pani otóż zapewniam , że mężczyzna jest zupełnie inny aniżeli kobieta . I tak już jest od 200 tys. lat , od momentu kiedy człowiek pojawił się na ziemi . Jedyne co nam wspólnie przybyło to płat czołowy zwiększył się około 7-10% . Różnimy się zachowaniami . Mężczyzna by coś przekazać prędzej posłuży się gestem , kobieta raczej słowem mówionym . Skąd to się bierze , a no z przeszłości . Jak mężczyźni szli na polowanie to siedzieli cicho , co by im zwierzyna nie spierzchła ( dzisiaj cichociemni robią dokładnie tak samo ) . Kobieta jak wyszła z jaskini z pięciorgiem cieci , do tego skubnęła sobie to malinkę , to truskaweczkę i jeszcze sobie podśpiewywała . A i tak wszystko była w stanie ogarnąć . Tak jak obecnie nauczycielka w klasie patrzy się na Anię , to i tak równocześnie zwróci Adasiowi uwagę , aby nie dłubał w nosie , chociaż dzieli tych dwojga cała klasa .
Teraz napiszę na temat Pani ostatniego zdania w którym tak cudownie Pani sobie zaprzeczyła . To "ale" skasowało wszystko co było wcześniej . To w końcu chce Pani tego związku , czy już coś się nowego czai za rogiem ? ^^

Drogi Panie dziękuję za przypomnienie prahistorii , nie jest Pan tu pierwszym ,który zaszczycił nas taką informacją . Byłoby wszystko pięknie ,tylko muszę Pana zmartwić ,bo czas się zbudzić ponieważ mam XXI wiek i Pańska teoria już nie robi na nikim wrażenia .
Może i mózg mężczyzna ma większy bo i wszystko ma większe ,ale nie wielkość ,ilość się liczy tylko jakość ... ;) .

Czy ja sobie zaprzeczyłam ostatnim zdaniem to niech Pan sobie jeszcze raz przeczyta . Nie jestem zwolenniczką ,ale też nie jestem przeciwniczką ''innych '' związków ,ponieważ miłość ,to miłość i nic mi do tego . To że ktoś jest inny w pewnych zachowaniach ,nie znaczy że jest zły . Źli ludzie w ogóle nie kochają ,nie ma w nich miłości .
Prawda jest też taka ,że związki kobiety i mężczyzny też się nie popisały jakością i moralnością . Także nie ma idealnych rozwiązań .
Człowiek ma wolną wole i niech sam sobie oceni kim chce być i jak żyć ....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16520 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę

Nie zrozumiałeś mnie Mat - na pewno nie chce faceta takiego jak mój tata (jakoś sadomasochistką nie jestem). Po prostu miło by było jakby facet wiedział jak zakupy zrobic, to chyba nic strasznego?

Nie Masz czasem na imię Kasia, bo przypomniało mi się "Poskromienie złośnicy" :P A tak nawiasem to te panny "złośnice", to później najspokojniejsze żony. :D