Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15941 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 15 listopad 2013 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę Racja :P
Ale żeby go tak wykorzystywać! :( :blink:
WodnyElfie czyżby nutka zazdrości? :P

Edytowany przez KRISS75, 15 listopad 2013 - 23:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:47
  •  

#15942 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:42

Dziewczyna na gospodarkę właśnie tak jak piszesz elfie i najlepiej niech mi je przekaże metoda usta usta

Edytowany przez Heidi88, 15 listopad 2013 - 23:52.

#15943 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę Gdyby dla mnie to była opiekuńczość to bym nie napisała jak napisała. Ale od razu powiedziecie że zazdrośc czy cóś...Ech... :rolleyes:

Poza tym znacie takie cóś jak ironia? sarkazm?

Edytowany przez WodnyElf, 15 listopad 2013 - 23:49.

#15944 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 15 listopad 2013 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z Tobą @Heidi88 w całej rozciągłości Twojej wypowiedzi :P oczywiście że to jest miłe.To co napisałem w poście 15942 proszę potraktować jako żart.@WodnyElf mam nadziejęże Cię nie uraziłem,to też było w formie żartu.
Hmmm:usta usta, tego nie praktykowałem z ziemniakami-można się sparzyć. :rolleyes:
Po ciężkim dniu mam dość idę spać.Do miłego. :ph34r: B)

Edytowany przez KRISS75, 16 listopad 2013 - 00:02.

#15945 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 08:01

Dziewczyna na gospodarkę

@bananku wszyscy mecz oglądają. A żonki im piwko noszą :P

Chyba Tobie żona piwo przynosi ? ;) Ja ,aż taka wspaniała nie jestem . ^^
A mecz ...Co tu oglądać ,jak z góry zna się wynik ...Dajcie spokój ... :ph34r:
Edit:
PS: Jak jeszcze nie masz żony ,to całkowicie masz złe wyobrażenie jak to jest z tym przynoszeniem piwa. :D

Edytowany przez Meg5, 16 listopad 2013 - 08:04.

#15946 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 09:30

Dziewczyna na gospodarkę Żona nie jest od przynoszenia piwa.....

Tylko od przynoszenia kapci i gazet :P ;)

#15947 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2013 - 09:37

Dziewczyna na gospodarkę Gdyby mężowie swoim żonom przynosili kawę z ciasteczkami w trakcie oglądania jakiś wenezuelskich tasiemców, no i jakby jeszcze wzruszali się z razem, to pewnie takie żony przynosiły by piwo w czasie oglądania meczów :lol:. Jakoś nie wierzę w takie bajki

#15948 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę

Żona nie jest od przynoszenia piwa.....

Tylko od przynoszenia kapci i gazet :P ;)

Tak i co jeszcze ma żona przynosić ...? Widać że tu żonaci i mężatki się wypowiadają :lol:
Kapcie mojego męża stoją zaraz przy wejściu do domu ,także sam sobie poradzi ,natomiast gazeta leży na moim biurku ,to sobie po drodze weźmie jak na Tv pomyka ;) Także tego też nie robię . ^^
Wymyślajcie dalej po co jest żona ,ponieważ to nawet zabawne się robi. :D

#15949 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 14:20

Dziewczyna na gospodarkę Żona jest po to żeby ją kochać ,szanować, pomagać w trudnych chwilach, wspierać się nawzajem, we dwoje zawsze razniej iśc przez życie takie jest moje zdanie i nie jestem żonaty. :rolleyes:

#15950 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 15:13

Dziewczyna na gospodarkę

Tak i co jeszcze ma żona przynosić ...? Widać że tu żonaci i mężatki się wypowiadają :lol:
Kapcie mojego męża stoją zaraz przy wejściu do domu ,także sam sobie poradzi ,natomiast gazeta leży na moim biurku ,to sobie po drodze weźmie jak na Tv pomyka ;) Także tego też nie robię . ^^

Spokojnie, przecież nie mówiłam na poważnie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15951 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 15:20

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że to ogólnokrajowy problem jest ;) mnie zostawił już drugi facet bo ja bym chciała żeby ktoś przyszedł do mnie na gospodarke,mógłby sobie chodzić do pracy innej nie ma problemu, ale jakoś sie nikt nie pali do tego.

i nie jestem jakaś odrażająco brzydka, skończyłam studia i da się ze mną pogadać na każdy temat, i rozrywkowa jestem, i niby wszytsko ok ale nikomu nie pasuje to że nie chce zostawić gospodarstwa

#15952 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 16 listopad 2013 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę wracając do tematu, znaleźć dziewczynę na gospodarkę-szczęście jak dla ślepej kury ziarno. Mi odziwo trafiło się ziarno (znam ją krótko 3 miesiące) i odziwo zainteresowana pracą na wsi. Studentka, ma licencjata, mieszka i wychowuje się na wsi. Nie boi się pracy na wsi, doi krowy, sprząta po nich, dba o dom, gotuje, kocha dzieci, chodzi do kościoła, nie pali nie pije (czasem pół piwa) jęździ na pole, poi krowy itp. A poznałem ją na weselu . A że byłem drużbantem mojego ciotecznego brata , to miałem dużo łatwiej, gdyż twarze wszystkich gości były skierowane na mnie, również jej ;) Przyszła sama na wesele z bratem i jego dziewczyną. Wysoka 174cm, ciemny blond włosy, bardzo szczupła, w życiu bym nie pomyślał że taka ładna ma coś z rolnictwem wspólnego ;) Poprosiłem Ją do tańca i itp., pod koniec imprezy o numer telefonu. Spotkaliśmy się tydzień później, rozwiązała się rozmowa przy pizzy w knajpie o dzieciństwie, o szkołach naszych, studniówce itd. Ten sam znak zodiaku, również nie potrafi pływać, o 6 dni młodsza ode mnie. Każde kolejne spotkanie to coś nowego i coraz bardziej nas zbliża do siebie. Podoba mi się jej podejście do życia, nie buja w obłokach, (może dlatego że nie jest nastolatką, ma 23 lata), stąpa twardo po ziemi. Wyznacza cele i patrzy w przyszłość. Mówi jasno choć jak to kobieta trzeba się domyślać ;) Jest gotowa być na gospodarstwie przez całe życie. Czasem aż nudzi mnie jak mówi ciagle o tej gospodarce ;) (gospodarzem jest jej brat obecnie), świetnie gotuje i piecze pyszne ciasta. Jej rodzice bardzo mnie polubili, jak ich również. Mam nadzieję że coś się rozwinie na dłużej... mam nadzieje że nie przynudziłem

#15953 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 16 listopad 2013 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę Izoldo . Ja pochodzę ze wsi i wychowałem się na gospodarce i od małego jarałem się ciągnikami i maszynami, ale znów prace przy hodowli to było coś strasznego. Kocham wieś i kocham ziemię ale po 2 latach pobytu w stolicy odechciewa się powrotu do kieratu. Oczywiście chętnie wracam pomagać rodzicom. Ba, nawet urlopy uzgadniam z ojcem co by mu pomóc w sianokosach czy jesiennych pracach polowych, ale jak przychodzi się do bydła iść robić to szlak mnie trafia. Dojenie krów, karmienie czy inne prace nie są ciężkie fizycznie ale mnie irytuje to, że wszystko musi mieć swój porządek i ład w czasie. Chcesz wieczorem podskoczyć do kumpli pogadać to nie możesz bo o 18 jest dojenie i tak schodzi się do 19.30, Wykąpię się, zjem kolację i jest przed 21 i cały dzień zmarnowany. Nie każdemu to pasuje. W ciągniku mogę robić po 12 godzin na dobę, ale od hodowli z daleka. Podczas sianokosów jak chciałem mieć spokojny więczór to o 3 rano wstawałem i przed czwartą już trawę kładłem, a spróbujcie taki myk zrobić z bydłem mlecznym, z udojem ?
Hodowla to kierat i odradzam każdemu. Chyba, że to bydło mięsne z bogatym parkiem maszynowym i pracownikiem do pomocy :)

Edytowany przez samczyk1991, 16 listopad 2013 - 15:39.

Wieczny kawaler ;)

#15954 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 15:45

Dziewczyna na gospodarkę teraz wieś wygląda inaczej niż parenaście lat temu, nie koniecznie trzeba latać z widłami, ja mam małe gospodarstwo mimo to nie chciałabym z niego rezygnowac, hodowla zwierząt nie jest moim marzeniem, ja lubie pracowac w polu, i to miedzy innymi chciałabym robic w zyciu. ale też nie chce być sama, a po doświadczeniach z facetami po prostu boję że mnie to czeka. bardo chciałabym spotkać kogoś kto się nie boi pracy w polu i przeprowadzki do mnie, marze normalnym szanującym mnie męzczyznie, czy to tak wiele?

#15955 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 16 listopad 2013 - 16:07

Dziewczyna na gospodarkę Tato też ma małe w 17ha i 30 sztuk bydła. Roboty jest sporo, a kasy z niej mało. Przeliczając miesięczne dochody na domowników gospodarstwa, a moje dochody z etatu to ja mam sporo więcej, a pracuje mniej i lżej. Weekendy wolne i dni świąteczne, 4 tygodnie urlopu w roku. Zaje... opcja. Rekreacyjnie na urlopie popracować chętnie, ale na stałe raczej nie, ale jak ojciec dożyje swoich lat to z naszej trójki synów tylko ja będę rozważał opcję przejęcia. Reszta nie chce gospodarzyć.

Izolda, ten Twój post jeszcze 2 lata wstecz mógłbym śmiało skopiować i się pod nim podpisać. Stąd moja smutna sygnaturka ;)
W sumie teraz też, ale gospodarstwo będę mieć za kilka lat o ile będzie się jeszcze opłacało w ziemi ryć :)
Wieczny kawaler ;)

#15956 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:10

Dziewczyna na gospodarkę

Mysle ze wszystkie kobiety sie ze mna zgodza.

Zona jest po to, zeby PRZYNOSIC mezowi rachunki do zaplaty :D

Ja tak robie :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15957 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę Banaku no ja się pod Twoją wypowiedzią też nie podpisze ,ponieważ mąż rachunków za mnie nie płaci .Ja to wszystko ogarniam ,oczywiście ze wspólnej kasy .
Wymyślcie coś innego ,bo za chwilę się zacznę martwić że jaj jakaś ''inna żona jestem '' :lol:

#15958 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Troche to przykre że posiadanie ziemi ma wykluczać moje marzenie o założeniu rodziny

#15959 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę Izolda 789 spokojnie ,znajdzie się odpowiednia osoba ,co będzie patrzeć w tym samym kierunku co Ty . Dziś się trochę pozmieniały czasy i młodym ludziom się nie spieszy do odpowiedzialności . Czasem gospodarstwo jest tylko wymówką ,a nie realną przeszkodą bycia z kimś . Mam w rodzinie 24 chłopak i jego maksyma na dziś '' do trzydziestki się nie żenię ! '' .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15960 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę 0Megi moj tez rachunkow nie oplaca , to ja wszystko oplacam i jeszcze odlozyc musze. :rolleyes: :rolleyes:

Moj tylko rachunki oglada ile przyszlo do zaplaty. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze