Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34940 odpowiedzi na ten temat

#14121 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie @wdaniel, wiem,że to kobieta ma być badana.... :P :) ale słyszałam, kiedyś o przypadku, gdzie mąż się tym zajmował i całkiem nieźle podobno mu to wychodziło...dlatego tak zapytałam....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:46
  •  

#14122 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę

Elfie, Twoje komentarze mnie rozwalają :D

Tzn, dlaczego? Przepraszam, nie chciałam :(

głupi pomysł nie jest, tylko wymaga czasu. Jak na ten temat prowadziłem lekcję w 3klasie liceum, to na następnej dziewczyny chciały, by im więcej poopowiadać i dać więcej przykładów - na pierwszej były przeciwniczkami, bo metody obserwacji swojego ciała wymagają czasu (codzienne poświęcenie czasu, zapisywanie wyników obserwacji itp. przez co najmniej 6 miesięcy, by coś można było określić), a one chciały zaraz wiedzieć, kiedy mogą bez żadnych zabezpieczeń poddać się rozkoszom prokreacji. Metody obserwacji wykażą nawet bezpłodność.

Parę lat temu jak na pewnym forum był podobny temat - ciało kobiece czyli moje własne bo to było damskie forum i jego obserwacja to doznałam szoku i do tej pory jestem, a dlaczego? Prawie wszystkie wypowiadające się dziewczyny ledwo zaczęły miesiączkować albo nawet co poniektóre nawet jeszcze nie a już zaczęły brać tabletki antykoncepcyjne :o wcale nie znały swojego ciała, tego jak reaguje, jak się zmienia, co tam w nim zachodzi, coś w stylu "a to śluz jest różny?jak to?" i były zdziwione jak można swoje ciało znać :huh:

Poza tym też jestem ciekawa zdań Panów - czy na taki temat głuchną, uciekają czy też są w stanie się z nim zmierzyć?:)

#14123 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, pozytywnie rozwalają, przez Ciebie, śmiałam się dzisiaj kilka razy na głos... ;)
A jeśli chodzi o dalszą część Twojego komentarza, to się zgadzam.....ale to głównie wina ginekologów,którzy bez większego namysłu przepisują dziewczynom tabletki, mimo,że te wcale nie chcą rozpoczynać współżycia, wystarczy nieregularny cykl i od razu recepta. Ale od takich tematów ,są inne fora, wątpię ,żeby to chłopaków interesowało...

#14124 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę A trochę powinno chłopów interesować, może dzięki temu niektórzy by się nie dziwili skąd ciąża ;)

#14125 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę Bo chlop jak siadzie i jest mu bosko :D to juz nie patrzy czy zaleje czy nie, a potem jest zdziwiony :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14126 Share technikarolnicza

technikarolnicza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

Otóż nie ma w tym nic dziwnego, dziwne są dziewczyny które nie chcą być na gospodarstwie (często mylą przeszłość- zacofanie z obecną sytuacją w rolnictwie). Takich dziewczyn co pragną być na wsi jest coraz mniej, twierdzą że bycie z rolnikiem to coś co ich poniży, wolą jechać za granicę KIBLE CZYŚCIĆ albo szparagi u Niemca zbierać. Tam są popychadłem i nikim, a jak przyjadą do kraju to tak wysoko głowy podnoszą że nawet sąsiada zza płotu nie poznają, bo ona karierę zrobiła, 2 tys euro zarobiła....

zgodze się jak najbardziej, ale patrzac na moich kolegów i czasem ich posłuchac to wychodzi na to że wolą taką miastowa ślicznotke niz dziewczyne co od dzieciaka pomaga rodzicą, smutne ale prawdziwe

#14127 Share Stachowy

Stachowy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę wszedłem pierwszy raz na ten temat i muszę się przyznać ze tematy macie tu ciekawe :D ha ha :D ja np studiuję pracuję ale i tak kocham gospodarkę (w której prowadzeniu wciąż pomagam dziadkom a, do których mam 30 km ) i nie ukrywam że jako główne źródło utrzymania na moich ziemiach gospodarka nie ma sensu (chcę jednak trochę pożyć) ale gdyby teściowie mieli gospodarkę z miłą chęcią i na ile pozwoli mi czas pomogę :)
Łukasz (23-letni kawaler do wzięcia z centralnej Polski :P)

#14128 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę nie wytrzymałem , musiałem napisać, moja przyszła żona (bo za rok ślubujemy)wygląda pięknie nikt nie powiedziałby że jest ze wsi a już na pewno nie z gospodarstwa , a też pomaga rodzicom jak może , ale wygląd to też kwestia dbania o siebie , i to działa w dwie strony czyli można? można!, a wy drodzy koledzy jak chcecie coś osiągnąć, albo poznać kogoś kto wam się podoba dążcie do tego i wierzcie ( nie mylić z natręctwem),a swoją drogą do kolegi @wdaniel napisze na priv , jego wiedza może mi (nam) się przydać
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#14129 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę

Bo chlop jak siadzie i jest mu bosko :D to juz nie patrzy czy zaleje czy nie, a potem jest zdziwiony :D

Też ;) ale niektórzy to jakby nie wiedzieli skąd się biorą dzieci ;)

Piciaj gratuluję :)

#14130 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Dzięki :) nie wszyscy faceci nie myślą nawet przez chwile co robią ; odnośnie tego jak chlop siedzi i jest mu bosko. apropos żeby niebyć gołosłownym moge dac na priv swój adres face'a/ bo trafia sie tacy co powiedzą gada tak a na pewno nie ma tak jak mówi
znalazłem to czego szukałem ..:)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14131 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę

Też ;) ale niektórzy to jakby nie wiedzieli skąd się biorą dzieci ;)

Piciaj gratuluję :)

Bo niby skad maja wiedziec, niby tacy szkoleni i po studiach a taka w nich tepota ze glowa boli.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14132 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę zmieńcie temat

#14133 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę No to zmieniam...@Wozak i @Banan575 może zdradzicie nam jak poznałyście swoich mężów i czy od razu wiedziałyście,że to ten jedyny? Temat może banalny, ale banału w życiu nigdy dość..

#14134 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę WodnyElf spokojnie my wiemy skąd sie biorą dzieci. Aż tak zle to z nami nie jest. A tak wogóle to witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej przerwie. Dużo się tutaj działo gdy mnie nie było na forum, mam nadzieję ze nie przeszkodze w dyskusji.??

#14135 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę hm,niby banalny,poznałam swojego męża na weselu u kuzynki. Nigdy Lodzia się od razu nie wie,że to ten na całe życie. ..potrzeba czasu,ale jego zachowanie i stosunek do kobiety wskazywał iż można względem jego osoby mieć poważne plany

#14136 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę

WodnyElf spokojnie my wiemy skąd sie biorą dzieci. Aż tak zle to z nami nie jest. A tak wogóle to witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej przerwie. Dużo się tutaj działo gdy mnie nie było na forum, mam nadzieję ze nie przeszkodze w dyskusji.??

Przepraszam a słówko "niektórzy" i jego znaczenie zna?

#14137 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę Z innej beczki właśnie wczoraj zostałem ojcem chrzestnym. Co do prokreacji to życie potrafi spłatać figla. Kuzyn ożenił się 2 lata temu po części spieszyło im się bo mały się pchał na świat, po pół roku sprawił się im szkrab bardzo fajny, a że po takim lekkim odchowaniu kuzynka zapragnęła mieć drugie, on nie chciał mieć tak szybko następnego dziecka no cóż ale jak to kobieta się uprze to nie ma uproś, ugadali się że to już będzie ostatnie, że na 2 poprzestaną. Nie minęło wiele czasu ona zaszła w ciążę, no tam lekarze i takie tam badania robili było ok, jak robiła usg to się okazało że będzie ciąża bliźniacza, oczywiście szok, niedowierzanie no ale po chwili wielkie szczęście, jakiś miesiąc temu zapytali się czy będę trzymał jedno na chrzcie, a drugie ma trzymać jej kuzynka, nawiasem mówiąc dziś ją poznałem piękna dziewczyna i nie ma chłopaka, muszę się zakręcić koło niej, ale nie oto teraz, oczywiście zrzutę zrobiliśmy i zamówiliśmy u wujka stolarza łóżeczko podwójne, wszystko by było pięknie, ale jak rodziła wczoraj to się okazało że się lekarz pomylił na USG, no i zamiast bliźniaków mają trojaczki, dwie dziewczynki i chłopczyka, żebyście widzieli minę ojca, był tak zaskoczony i zszokowany że go nie poznałem w minutę jakby mu przybyło z 20 lat. Teraz to ja mam wielki problem bo wczoraj pracowałem do godziny 1 w nocy nad tym łóżeczkiem musiałem dołożyć jeden boks, ale za to jutro ona przyjeżdża do mnie malować także się szykuje randka z pędzlem i z dziewczyną. Także życie to jest jedna wielka zagadka, tak potrafi zaskoczyć człowieka że aż się nie spodziejesz co się dzieje.

#14138 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

Przepraszam a słówko "niektórzy" i jego znaczenie zna?

znam, znam, nie musisz mnie przepraszac . :P
zetorlublin7341 no to teraz mają potrójne a w zasadzie poczwórne szczęscie. A ty jestes w niezłej sytuacji aby zagadać do tej dziewczyny. Jak to mówią " Życie jest pełne niespodzianek" :)

Edytowany przez twix123, 10 wrzesień 2013 - 20:47.

#14139 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

Ekhem.. Chciałam tylko wspomnieć na swoją obronę, że po poście Lodzi napisałam, że czekam na Twoje propozycje, być może tego nie zauważyłeś, bo nie było żadnego odzewu ani propozycji ciasta :D :D :D no nic takie życie, że trzeba się czasem obejść smakiem :P Zresztą przecież nic na siłę ;)

Oj to szczerze przyznaję że musiałem to niestety przeoczyć :( ale mam nadzieję że jeszcze nic straconego?? Obecnie jestem w Poroninie, w niedzielę będe w Krakowie więc to już niedaleko chyba będzie... może podasz jakiś adres może być na priv i się coś pomyśli a o jakimś kwiatku już zaczynam myśleć w ramach przeprosin...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14140 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę @zetorlublin7341, gratulacje, wspaniała historia...TROJACZKI :lol: a co do dziewczyny, to Ty się kręć i to jeszcze dobrze...